Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Vidim ja navijaces ti za Boston do velikog finala.
    Pa vidi, ja sam old-timer pa i pored sebe imam old-timer-e koji su svi izdeljeni na Bosto/Lakers i koji ne priznaju nista drugo. Voleli su nekada Supersonics-e i postuje se San Antonio.
    A prosle sezone sam u NBA finalu navijao za Boston jer za Zapad ne mogu nikako. Ako Boston prodje Heat jasno ti je za koga cu navijati.

    P.S. A neku sumu sam vec stavio da ce Boston uzeti Titulu.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment



    • Jos samo Ljubu i D-Wadea da nagovorim nekako

      EDIT: Moj kolega sa bivseg posla je zaludjeni kladionicar, krenemo mi na teren, i svratimo do kladze i on covek ko iz topa stavi 50000 hiljada na neke leve utakmice, utorak je bio. Ja samo gledam i nije mi dobro, ko moja mesecna plata maltene.
      A njegov pajtos je kupio duplex stan od kladze, coveku to posao, udjemo kod njega u stan, hiljade i hiljade tiketa. Ima svoje ljude kojima daje pare da igraju za njega kladzu, ma svasta radi. Ali nista ne radi Spavanje do 2
      Last edited by Bledi; 17-04-11, 00:09.

      Comment


      • Uzalud pokusavas Bledi, drag si ti meni, ali tvoj tim ne mogu da smislim...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Je l' i kod vas komentatori kao da pricaju iz bunara?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post

            Jos samo Ljubu i D-Wadea da nagovorim nekako
            Da..... Al' dobro. Oni su mladi momci i za njih stvarno ima vremena!

            Inace, Boston ima najbolji i najraznovrsniji "Play-Book" u celoj NBA ligi u kome je razradjeno preko 200 akcija u napadu i pre svega odbrani. Ne kaze se dzabe:"Ako hoces da igras dobru odbranu, prouci Boston-ov "Play-Book" i odgledaj sve njihove utakmice."

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • U pravu si Bane, jos su mladi, ima vremena.
              Mac, pricaju kao iz bunara, kao da su eho efekte ukljucili. Mada se sad popravi.

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                A njegov pajtos je kupio duplex stan od kladze, coveku to posao, udjemo kod njega u stan, hiljade i hiljade tiketa. Ima svoje ljude kojima daje pare da igraju za njega kladzu, ma svasta radi. Ali nista ne radi Spavanje do 2
                To su tzv........ne mogu o tome da pricam javno. Jednom cu ti ispisati na pm ako te bas interesuje. Nema tu velike mudrosti samo ti treba dobra pocetna kinta i otvoren nalog na Betfair-u ili nekoj slicnoj "berzi kvota" - ne kladionici. Ceo posao se svodi na kupoprodaju kvota i vodjenje statistike.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Ma znam Bane, ali pusti i na pm, da vidim da li znam sve.

                  Comment


                  • Dok su Garnet i pacov u Keltima,ja za njih necu navijati pa makar igrali sa zvezdom

                    Comment


                    • Majami sampion ne cimajte se ;)

                      Comment


                      • Bledi, ako igrate u finalu navijacu za vas zato sto ne podnosim Zapad pogotovo prve cetiri ekipe.
                        I ako Atlanta bude u velikom finalu navijacu za njih.xD

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Majami sampion ne cimajte se ;)
                          Ja bih najiskrenije voleo kako bi James konacno uzeo Prsten. Ako ga je neko zasluzio za sve ove godine unazad onda je to on.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • ja bi volio da u finalu budu dva tima koja nisu ocekivana da budu u finalu
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • http://www.suite101.com/content/2010...awards-a363183

                              najvjerovatnije ce ovi igraci u ovom linku osvojiti nagrade

                              Most Valuable Player (MVP):
                              Derrick Rose, Chicago Bulls

                              Defensive player of the yearwight Howard

                              Rookie of the year:Blake Griffin

                              Coach of the year:Tom Thibodeau

                              Sixt man of the year:Lamar Odom

                              Most Improved Player (MIP)orell Wright



                              Executive of the Year:Pat Riley, Miami Heat GM
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Stefane imas milion takvih tekstova,bolje da secekamo da to bude zvancino Mada slazem se sa vecinom tih ocekivanja

                                Comment

                                Working...
                                X