Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vas dvojica kad ne bi komunicirali, komedije na forumu ne bi bilo, tako da. :P

    EDIT: Okej, tako Ljubo, da si se zacopao u 2, al' nemoj vredjas keca, mi gejmeri smo osetljivi po tom pitanju.

    Comment


    • Ljuba, ajde salji link za taj Diablo, izgleda zanimljivo
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Vidi i Wade-a sto ne zna sta je Diablo. Moracu da vas preobratim u gejmere. :P

        Comment


        • Koji ste vi nubovi,niste igrali diablo 2

          Eo Wade http://btjunkie.org/torrent/Diablo-2...747684cd340d8a

          Comment


          • Originally posted by Nikola_89 View Post
            Vidi i Wade-a sto ne zna sta je Diablo. Moracu da vas preobratim u gejmere. :P
            Ma znam sta je, to me rođak nagovarao da igram, ali ne secam se koji deo je bio... Nikada se nisam setio da skinem, ja sam ti za sportske igrice, manager, NBA i tako to
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Vas dvojica kad ne bi komunicirali, komedije na forumu ne bi bilo, tako da. :P
              Tome i tezimo, malo zezanja, opustena atmosfera. Videces kad krene PO, to ce tek da bude kom obojci kom opanci
              Last edited by Bledi; 04-04-11, 00:15.

              Comment


              • Sto kaze Bledi-bolje da se sprdamo nego da se drkamo jedni na druge zbog svakog drugog posta

                Comment


                • Ljubo kakav je to recnik, ima ovde mladjih od 18. Boze sacuvaj. cccc
                  Pozivam u pomoc super moderatora

                  Comment


                  • hahaha,i najbolji grese

                    Nece mene Wade da opominje

                    Comment


                    • Njima se teze oprasta
                      To ti mislis

                      Comment


                      • Jebem ti lebac krvavi nisi igrao Diablo. Booooooooze Wade...

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Jebem ti lebac krvavi nisi igrao Diablo. Booooooooze Wade...
                          HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA HAHAHAHAH, car! Znas kako mi bilo smesno kad su ti u teniskom pdfu izmenili post i napisali velikim crvenim slovima da pazis na recnik! xD

                          @Bledi i Ljuba, zato mi je ovo i najbolji deo foruma, i ako se ljudi ne slazu, nema tih nekih svadja, sva sreca ovde ima ignore opcija, pa na teniskom pdfu, lakse staviti na ignore nego da ti diriguje po zivcima svaki put. A u PO, bice tuce.

                          Comment


                          • I ja sam se izvristao na mvp-evu konstataciju

                            Ma mi smo lepsa strana foruma

                            Comment


                            • Najbolji od sve dece.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife
                                obrati paznju na recnik

                                Koji smaracki pdf. Remove subscribe.
                                kad nemaju pojma realno

                                Comment

                                Working...
                                X