Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Ljubo i ovako su vec dosta puta produzili rok za izlazak igre, sad je kao krajem ove, ili pocetkom sledece, tacnije NADAJU se da ce krajem ove godine izaci.

    Bledi, skinucu sigurno, drug mi je jedan odavno busio glavu sa tom igrom, ali on ima 1000 igrica u top 10, pa ga nisam ni slusao. A za sportske igre sam retardiran.

    Comment


    • NBA 2K11 najbolja sportska igrica u istoriji verovatno...kolje se sa pes6

      Comment


      • NIsam igrao Diablo? Kakva je to igrica?

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=m0M4sksBOtI

          Kratak video, i to su sami pocetci u igri. Ukratko, imas klase, od sibadzija, do strlaca i madjije. :P Uglavnom, tuces se, dobijas xp-lvl, unapredjujes neke skilove i slicno, dobijas razne iteme u igri, od cega postoje neki odredjeni setovi za odredjene klase, kad skupis 2 ili vise itema istog seta (a nosis), onda dobijas i neki bonus dodatni. Uglavnom, legendarna igra, bez koje WoW ne bih ni postojao (a WoW mrzim).

          Comment


          • Probacu, hvala na introductionu.

            Comment


            • Diablo II moja omiljena igrica bez premca...Moras to da igras Bledi,MORAS! Moze cak i tvoj lap top da je podrzi

              Znaci igrica te tako uvuce u sebe da to nije normalno...u principu ides po livadama sa jednim likom,budzis ga na mnogo nacina,skupljas kes pa kupujes iteme ili jos bolje-nalazis ih i tako to Ima cetiri sveta da se tako izrazim i peti u ekspanziji...skini obavezno i ekspanziju,ako oces da cu ti ja torent link...Najzaraznija igrica na svetu...Naravno nema vrhunsku grafiku,ali joj ni ne treba ;)

              Comment


              • Hvala Ljubo, daj da je skinem i probam, a ne treba link, imam ja torent sajt na kojem sam VIP clan sije ko lud.

                EDIT: Metno sam da se skida. Sad ce to brzo.
                Last edited by Bledi; 03-04-11, 22:53.

                Comment


                • Ali Diablo 2...Diablo jedan nije toliko dobar

                  Comment


                  • Diablo 2 sam stavio da se skida zajedno sa ekspanzijom. Slusam ja tebe Ljubo, ne brini

                    Comment


                    • Nema za tebe vise NBA ako se primis na igricu

                      Comment


                      • Ostajem ja veran svojim matorcima, ali i ostalim.
                        Ti se to plasis dvoboja, posto cemo da vas isprasimo, pa na vreme da me sklonis sa foruma.

                        Comment


                        • Ljubo, nemoj da me nerviras. Diablo 1 je zakon! Jeste da je grafika apsolutna nula, ali opet to je pravljeno pre mnogooooooooooooooooooooooooooooo godina.

                          Ali je odlicna stvar sto su posle imali odlicne nastavke, diablo II sa expanzijom. I da, Bledi, najbolja stvar je sto mozes i da igras u multyu, sto vas ima vise to su monsteri jaci, i naravno bolja sansa za drop.

                          Comment


                          • Videces

                            A o prasenju ne bih,ipak ima mladjih od 18 godina na forumu...molio bih te da budes kulturan

                            Edit : Dzoni dobar je i kec,ali ja sam se u dvojku zaljubio,jbg
                            Last edited by Ljuba90; 03-04-11, 23:05.

                            Comment


                            • Ljubo nemoj da udarim po ignore sto se tebe tice

                              Comment


                              • Slobodno

                                Comment

                                Working...
                                X