Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Flash View Post
    D, ja sam ti vec ranije cestitao i dao ti ''poklon''. Ali ajde i ovako javno da ti pozelim sve najbolje i da ove godine osvojis drugi prsten i budes MVP finala.
    Hvala jos jednom brate, a svakako cu da se potrudim da osvojimo taj prsten
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • D-Wade happy birthday

      92', generacija
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        D-Wade happy birthday

        92', generacija
        Hvala brate
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • WADE srecan rodjendan! ! ! Svaka ti dala i na vreme dobila

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            WADE srecan rodjendan! ! ! Svaka ti dala i na vreme dobila
            Hvala brate i za jedno i za drugo...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • sigpic

              Comment


              • Hahahahahaha,najjaca slika

                Kako ga samo mrzim

                Comment


                • Hahahahaha

                  Comment


                  • Nasao sam normalnu sliku i u PS izbrisao oko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Asik and destroy!!!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • T-Mac,koliko si bio besan kada si cuo da on dolazi u Bullse?

                        Comment


                        • Ne znam gde bih ovo stavio,pa cu ovde

                          Skinite igricu "angry birds" ...To je onaj tip addicted igrica...mnogo je zanimljiva,zauzima 50mb i manje imate na svakom torent sajtu ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ne znam gde bih ovo stavio,pa cu ovde

                            Skinite igricu "angry birds" ...To je onaj tip addicted igrica...mnogo je zanimljiva,zauzima 50mb i manje imate na svakom torent sajtu ;)
                            http://www.youtube.com/watch?v=bNNzRyd1xz0


                            hahahahahhahahahahahahhahahah, skidam 100%, je l' ima mozda multiplayer Ljubo?

                            Comment


                            • Nisam bio besan zato sto znam da je extra igrac, al' da me nervira sto je floper jadni, to sve stoji...
                              Zato brate njega mozes videti kako se sa svojih 215 baca na parket po loptu, a Bosh pickica se zalio na to kad smo igrali protiv Heat-a onaj drugi put.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Znas ti da se ja salim Mac

                                @Dzoni,cini mi se da sam procitao negde da nema

                                Znas kako je luda igrica

                                Comment

                                Working...
                                X