Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najgore od svega sto je to i prelomilo utakmicu da kazem, u trenutku kad su saplitali jedan drugog, tacnijeg J-Rich Mela Turkoglu je ubacio trojku za izjednacenje.

    Comment


    • Da, i to trojka za izjednačenje 109:109...
      Posle toga Knicks-i lako priveli meč kraju.

      EDIT: Tek posle video da si i ti napisao da je bila za izjednačenje
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • haha gledam sad nesto dnevnik i govore o statistici dece do 4,5 godine koja kaze da svako drugo dete zna samostalno da igra igrice na kompu a tek svako deseto zna da veze pertle

        Comment


        • Ko je ova budala sto je stavila hiljadu novih tema?

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ko je ova budala sto je stavila hiljadu novih tema?
            To su botovi,gomila ih je.Ko ih jebe,resice ih se nekako.

            Prebacujem u Off Topic
            sigpic

            Comment


            • Danas igrao basket posle mesec dana. Igrao sam kao kad spojite Wade-a i CP3. Uvek cuvam najboljeg igraca, uhvatim po koju loptu, krao lopte (to volim vise i od banane da uradim xD ) i asistirao. Ma milina me gledati, NBA u malom. :P

              Comment


              • Eee,da ti je samo videti ovog drugog D-Wade-a http://www.sportklub.info/forum/member.php?2125-D-Wade sa foruma kako igra.Pa ja se plasim izaci na teren kada je on tu(inace poznajemo se,ne samo preko foruma).Visok je,nesto manje od 2 metra,ne moze niko uci u reket,a opet ima predobru kontrolu u dribling.Jedina mana mu je sut,ali to nadoknadi ostalim stvarima,pogotovo fizickim predispozicijama,Moze kucati lagano na pravi kos.
                sigpic

                Comment


                • Zato si ti tu da nadoknadis, jebo Tony Douglas-a, kada Mamba krene, ljudi beze prosto od njega, samo padaju trice redom...

                  Sta da kazem, ko voli Wade-a igra dobro basket, jednostavno u krvi...

                  Mada Mamba, ti kao da volis Ray Allen-a
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Steph Curry.

                    Imam ja i ostalo.Kobe&Cury=Mamba
                    Joj koliko gluposti u par postova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      haha gledam sad nesto dnevnik i govore o statistici dece do 4,5 godine koja kaze da svako drugo dete zna samostalno da igra igrice na kompu a tek svako deseto zna da veze pertle
                      HAhahahha da li je moguce
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Da, da, i malo Magic Johnson-a sa strane

                        Evo jedna zanimljivost

                        http://www.sportal.rs/news.php?id=48135
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ovaj lik je visok 180...

                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • 'Ajde sto je 180, nego sto je belac . Jel' to onaj lik sto je pobednik nekog YT Dunk Contesta ili nesto na tu foru? ( Predpostavljam da sam se nesto ja utripovao, ali 'ajde da pitam )

                            Brate kako bih voleo da imam odraz 80+

                            Comment


                            • Suti covece,ja imam odraz 5 cm a visok sam 195 najmanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Suti covece,ja imam odraz 5 cm a visok sam 195 najmanje.
                                Surova istina
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X