Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Ne znam gde bih ovo stavio,a necu da otvaram novu temu-pa cu ovde...


    Da li neko zna kolike su sanse da dodje do lockouta sledece sezone?


    Odlusao sam sad podcast Edina Avdica i Ivana Ognjanovica do kraja i oni su prilicno sigurni da ce do toga doci,a njihove misljenje izuzetno cenim...


    Iskreno se nadam da nece doci do toga,ali ko zna //h*svb

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg277638#msg277638 date=1301075686]
      Moj poslednji tiket u ovoj temi na ovom forumu...nadam se da ce mi doneti srecu. $8#a


      Chicago - Memphis h2
      Denver - Washington over
      Curry over
      Chandler over
      Paul over
      Murray - Bogomolov under
      Djokovic - Istomin h1


      h5g6k8
      [/quote]
      a? di ces? el ides u ameriku? $%&5@$A

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        U Severnu Koreju,tamo nema neta. $#^%RT


        Ne ozbiljno,iako ima mnogo parova,tiket nije toliko nerealan. $8#a
        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg277663#msg277663 date=1301078610]
          U Severnu Koreju,tamo nema neta. $#^%RT


          Ne ozbiljno,iako ima mnogo parova,tiket nije toliko nerealan. $8#a
          [/quote]ma pusti parove, pitam te el to ides sa foruma il ja nisam nesto dobro razumeo? I#^@8

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=carter985 link=topic=2953.msg277672#msg277672 date=1301079070]
            ma pusti parove, pitam te el to ides sa foruma il ja nisam nesto dobro razumeo? I#^@8
            [/quote]
            Da. @(*6sd$%
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Pa da, ides i ti carter jbt.... $#^%RT
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                sta me bre jebavate &*#GI(] jel to ono sto se selimo na drugi forum ili kaj? i di je adresa od tog novog... nisam bio par dan ovde, pa neam pojam sta se desava p%8@

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Nema brate novog foruma, propalo je to, ovaj se rusi i oprastamo se jedni od drugih, nema se vise para za forum.... @(*6sd$%


                  Dobar tiket Mamba... h5g6k8
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe


                    [quote author=D-Wade link=topic=2953.msg277690#msg277690 date=1301079568]
                    Nema brate novog foruma, propalo je to, ovaj se rusi i oprastamo se jedni od drugih, nema se vise para za forum.... @(*6sd$%


                    Dobar tiket Mamba... h5g6k8
                    [/quote]


                    Hvala...castim te ako prodjem. +*@WT*48* $8#a
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=D-Wade link=topic=2953.msg277690#msg277690 date=1301079568]
                      Nema brate novog foruma, propalo je to, ovaj se rusi i oprastamo se jedni od drugih, nema se vise para za forum.... @(*6sd$%


                      Dobar tiket Mamba... h5g6k8
                      [/quote]
                      a di je to obavestenje, daj link $#^%RT

                      @mamba
                      dobar ti teket
                      ps hoces i mene sad castiti ako prodjes &*#GI(] $%&5@$A

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=carter985 link=topic=2953.msg277694#msg277694 date=1301079673]
                        a di je to obavestenje, daj link $#^%RT

                        @mamba
                        dobar ti teket
                        ps hoces i mene sad castiti ako prodjes &*#GI(] $%&5@$A
                        [/quote]


                        Hocu,samo ne znam kako da te nadjem,kada nece biti foruma. $%&5qw7
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Pozdrav svima,bilo je lijepo poznavati vas (*#^R^
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg277697#msg277697 date=1301079832]

                            Hocu,samo ne znam kako da te nadjem,kada nece biti foruma. $%&5qw7
                            [/quote]nacu ja tebe, ako nisi znao, posle ponoci radim kao contractor <spiteful>

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=carter985 link=topic=2953.msg277702#msg277702 date=1301080067]
                              nacu ja tebe, ako nisi znao, posle ponoci radim kao contractor <spiteful>
                              [/quote]


                              Casticu te.Veruj mi da bih dao taj dobitni tiket za forum,kada bi znao da ce nesto pomoci. $%&5qw7
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg277704#msg277704 date=1301080164]

                                Casticu te.Veruj mi da bih dao taj dobitni tiket za forum,kada bi znao da ce nesto pomoci. $%&5qw7
                                [/quote]dobro je ba, procitao sam da se sutra premsteamo na drugi $%&5@$A
                                odo leci, radio sam ceo dan pa me bole ledja $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X