Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg273370#msg273370 date=1300580521]
    Da, kao i Lakers-i protiv Heat-a ove sezone... I#^@8
    [/quote]


    Kakve veze oni imaju sa nama...ja sam ja,ti si ti...ja sam bolji,ti si losiji. $#^%RT $#^%RT $#^%RT $%&5@$A


    Samo ovo. l5'%9

    Kobe Bryant Buzzer Beater vs. Heat


    I#^@8
    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Wade steals ball & game from the Lakers


      Gde li je samo krenuo..... I#^@8


      Ti imas bolji sut od mene to sam i rekao, ali ostalo... I#^@8
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Ne moras sad ti toliko da hvalis moj sut ako ga toliko cenis i divis mu se. l5'%9


        Moje umece dolazi do izrazaja kada igramo 3 na 3 ili tako nesto,svi ti prodori i asistencije,fadeaway suteve preko ruke i trice. l5'%9 $#^%RT


        Salimo se mi malo,glupo je o ovome pisati po forumu,malo se salimo. @(*6sd$% Ali je cinjenica da sam bolji. $8#a
        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Mislis umece dolazi do izrazaja kada igramo protiv nekoga ko te ne zna ? $#^%RT


          Samo da malo lepse vreme bude, pa ces videti... %&ES7
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Pa u tome je poenta ovog topika,da se malo nasmejemo


            Kako smo Dzoni i ja potpalili varnice izmedju dva ocigledno rasna kosarkasa $#^%RT

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Nismo dugo igrali basketa, a ne znam ko umalo nije izdahnuo na fizickom $#^%RT


              Jbg, Mamba nije dugo trcao, ali barem nam je prvih 10 minuta bilo dovoljno da se poigramo sa protivnicima... h5g6k8
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg273432#msg273432 date=1300582939]
                Mislis umece dolazi do izrazaja kada igramo protiv nekoga ko te ne zna ? $#^%RT


                Samo da malo lepse vreme bude, pa ces videti... %&ES7
                [/quote]


                To prvo: Pa i u pravu si donekle,nije mi vise zanimljivo igrati s'tobom 5 godina i pobedjivati te,pa te i pustim nekada. $%&5@$A $#^%RT


                To drugo: Mislis dok opstina ne popravi kos. &*(@W6 Ili da idemo na onaj od 2,7-2,8 da kucamo. $#^%RT


                [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg273439#msg273439 date=1300583108]
                Nismo dugo igrali basketa, a ne znam ko umalo nije izdahnuo na fizickom $#^%RT


                Jbg, Mamba nije dugo trcao, ali barem nam je prvih 10 minuta bilo dovoljno da se poigramo sa protivnicima... h5g6k8
                [/quote]


                &*#GI(]


                Ljuba ,igrali smo na fizickom 3 na 3....ja,D-Wade i jos jedan,nakon 5 minuta smo vodili 6-0 i nisam vise se mogao pomeriti. &*#GI(] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Ja se izvinjavam ali ovo je jace od mene...

                  Napred Gadafi, ne daj da stoka preuzme i sever Afrike!

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ja treba u petak da igram fudbal,a nisam ga igrao 2 godine...ima da poginem $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg273445#msg273445 date=1300583381]
                      Ja treba u petak da igram fudbal,a nisam ga igrao 2 godine...ima da poginem $#^%RT
                      [/quote]


                      Ja sam fudbal poslednji put igrao na leto,ali golovi su bili propala konstrukcija koseva. $#^%RT


                      [quote author=D-Wade #3 link=topic=2942.msg273444#msg273444 date=1300583317]
                      Ja se izvinjavam ali ovo je jace od mene...

                      Napred Gadafi, ne daj da stoka preuzme i sever Afrike!
                      [/quote]


                      Pridruzujem se...ne znam sta se koji kurac moraju mesat u svasta. #&^Dk*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=Nikola_89 link=topic=2942.msg273303#msg273303 date=1300578469]
                        S' kim li se muvas po ceo dan na pp! $#^%RT

                        Enivej, imali smo ja i Ljuba odlican scenario za gledanje kosarke uzivo, svi mi koji smo aktivni ovde na nba delu.

                        Utakmica : Miami - Bullsi, posle 1/4, tuca u najavi T Mac i LBJ4life, dok mi ostali krkamo kokice i pijemo kocu. Kraj 1/2, masovna tuca. I posle lepo sednemo i nastavimo da gledamo kosarku.

                        LBJ4life ako ti se ova ideja ne svidi, ti si onda ko zena, nemoguce ti udovoljiti. $#^%RT
                        [/quote]

                        sta je bre ovo odem na 1 poluvreme da gledam iz kreveta i sta zateknem!!! T-Mac mi je nekako ocinska figura ovde na forumu ne mogu da se svadjam sa njim imam osecaj da treba da mu persiram $#^%RT

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          T-Mac ocinska figura &*#GI(] $#^%RT Kakav otac takav sin...mislim zbog ovakvih smajlija koje obojica cesto koriste- &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 $#^%RT

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Ne samo zbog smajlija, i psovke su na nivou. $#^%RT

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Ko psuje? &%@5w8&*
                              Nas dvojica to uopste ne radimo...


                              I#^@8
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Veceras mozete da me zajebavate vodimo 11 a i James kida $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X