Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2942.msg272813#msg272813 date=1300563976]
    Nisi ga cuo da hvali svoje kvalitete a on izjavio pre nekih desetak dana da bi danas davao po 40 kad hoce &*#GI(] stvarno brate...
    [/quote]


    fghj48d U to nisam upoznat .

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=LBJ link=topic=2942.msg272820#msg272820 date=1300564116]

      fghj48d U to nisam upoznat .
      [/quote]

      Ih ne zezaj sad, nema veze nemam nista protiv da ga ljudi vole samo ga ja ne podnosim i stvarno ima puno izjava neverovatno prepotentnih i sebicnih ako potrazis mozes da nadjes...

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        To me je malo skrenulo sa puta, ali covek je stvarno idealan za role model-a :


        http://www.brainyquote.com/quotes/au...el_jordan.html

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=LBJ link=topic=2942.msg272915#msg272915 date=1300567715]
          To me je malo skrenulo sa puta, ali covek je stvarno idealan za role model-a :


          http://www.brainyquote.com/quotes/au...el_jordan.html
          [/quote]


          Ne mogu ja ni da raspravljam bas realno o njemu digne mi se pritisak, mrzim ga ko Barselonu $#^%RT

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Dzoni ne mogu da ti odgovorim na poruku,prekoracio sam limit 7&@%q $#^%RT ali slazem se za epic +*@WT*48*

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              S' kim li se muvas po ceo dan na pp! $#^%RT

              Enivej, imali smo ja i Ljuba odlican scenario za gledanje kosarke uzivo, svi mi koji smo aktivni ovde na nba delu.

              Utakmica : Miami - Bullsi, posle 1/4, tuca u najavi T Mac i LBJ4life, dok mi ostali krkamo kokice i pijemo kocu. Kraj 1/2, masovna tuca. I posle lepo sednemo i nastavimo da gledamo kosarku.

              LBJ4life ako ti se ova ideja ne svidi, ti si onda ko zena, nemoguce ti udovoljiti. $#^%RT

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                A jbg,popularnost mi vrtoglavo raste *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                Odlicna je ideja,samo mislim da bi se wade i mamba bolje pokacili u npr finalu nba kada bi igrali miami-lakersi...ako ne gresim vas dvojica se znate i ovako,pa zato $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Kad su nervozni, nekako mi Mac i LBJ4life odskacu po psovkama. h5g6k8


                  Wade bi ipak banovao Mambu iz sobe, ipak je covek admin (moderator). $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg273305#msg273305 date=1300578574]
                    A jbg,popularnost mi vrtoglavo raste *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                    Odlicna je ideja,samo mislim da bi se wade i mamba bolje pokacili u npr finalu nba kada bi igrali miami-lakersi...ako ne gresim vas dvojica se znate i ovako,pa zato $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                    [/quote]


                    Ne razumem...postuju i raspravljaju se samo dvojica,koji su u duelu? &%@5w8&*


                    Ali sta cu se ja s'njim svadjati kada ce on pobeci sa foruma za vreme utakmice,kada Lakersi budu guzili sve redom u PO.Ne mogu sam sa sobom da se svadjam. $%&5@$A $#^%RT
                    Da,znamo se i ovako. h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Ma uzivo kad svi bili u istoj prostoriji,lice u lice $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg273330#msg273330 date=1300579385]
                        Ma uzivo kad svi bili u istoj prostoriji,lice u lice $#^%RT
                        [/quote]


                        De pukli ste vas dvojica...o cemu pricate,de malo bolje objasnite? $8#a
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ma kada bi se nasli uzivo i gledali neku tekmu u istoj prostoriji...da bi se potukli lbj4life i mac,a ja sam dodao da biste se mozda ti i wade zato sto se vec znate $#^%RT


                          Eh Mambo,pa citaj lepo h5g6k8

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg273349#msg273349 date=1300579891]
                            Ma kada bi se nasli uzivo i gledali neku tekmu u istoj prostoriji...da bi se potukli lbj4life i mac,a ja sam dodao da biste se mozda ti i wade zato sto se vec znate $#^%RT


                            Eh Mambo,pa citaj lepo h5g6k8
                            [/quote]


                            Aha to... h5g6k8
                            Ja i D-Wade se samo tucemo na terenu...fair-play i uvek bolji pobedjuje. %&ES7 $#^%RT


                            EDIT: A taj bolji sam ja u 99% slucajeva. $8#a

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              hahaha Mamba...


                              Wade ne mogu da ti odg na poruku,glupi limit...drago mi je da ti se dopao film,skorceze je to $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg273359#msg273359 date=1300580158]

                                EDIT: A taj bolji sam ja u 99% slucajeva. $8#a
                                [/quote]
                                Da, kao i Lakers-i protiv Heat-a ove sezone... I#^@8
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X