Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Ma on moze da igra i nogama, ne bi me bilo briga sve dok igra na ovom nivou .


    @Vule


    Pokazuje jednom u 100 godina ? &*#GI(] Pa samo sinoc protiv Atlante je dokazao koliko agilan i elgentan moze biti u nekim situacijama .


    Siluje loptu ? Navedi nekog igraca sa 25+ ppg koji je racionalniji od James-a . Ne moze covek realizovati svaki svoj posed, to je sasvim normalno .


    EDIT: @LBJMvp


    LBJ-u je liderstvo nametnuto, jer je dosao u ekipu bez ikakvog superstara, dok je Kobe prilikom svog sazrevanja uz sebe imao Shaq-a .

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=LBJ link=topic=2942.msg272595#msg272595 date=1300552280]
      LBJ-u je liderstvo nametnuto, jer je dosao u ekipu bez ikakvog superstara, dok je Kobe prilikom svog sazrevanja uz sebe imao Shaq-a .
      [/quote]

      MJ je imao bolji tim od Klivlenda u CIkagu kada je dosao u ligu te opet nije uspeo da prodje prvu rundu PO ako se dobro secam 5 godina dok je LBJ za to vreme igrao finale lige 1 i finale istoka i polufinale istoka. Born leader @(*6sd$%

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2942.msg272600#msg272600 date=1300552724]
        MJ je imao bolji tim od Klivlenda u CIkagu kada je dosao u ligu te opet nije uspeo da prodje prvu rundu PO ako se dobro secam 5 godina dok je LBJ za to vreme igrao finale lige 1 i finale istoka i polufinale istoka. Born leader @(*6sd$%
        [/quote]


        Realno u to vreme kada je James igrao finale Istok je bio veoma slab. @(*6sd$%
        New Jersey 6. na Istoku 41-41...Golden State 8. na Zapadu 42-40.
        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg272604#msg272604 date=1300553053]

          Realno u to vreme kada je James igrao finale Istok je bio veoma slab. @(*6sd$%
          New Jersey 6. na Istoku 41-41...Golden State 8. na Zapadu 42-40.
          [/quote]

          Kakve veze to ima nije ni istok bio pesma u vreme MJ-a a ipak i da je bio jaci mogao je bar 1 da prodje prvu rundu bez Pipena i ekipe...

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2942.msg272608#msg272608 date=1300553271]
            Kakve veze to ima nije ni istok bio pesma u vreme MJ-a a ipak i da je bio jaci mogao je bar 1 da prodje prvu rundu bez Pipena i ekipe...
            [/quote]


            Znam,nije ni on nista mogao bez pomoci boljih igraca.Nije on osvojio 6 titula,Chicago je.A sada kada je Istok bio jaci ne znam...ne treba porediti igracima prvu sezonu,mnogi igraci su imali bolju rookie sezonu od Kobe-a(koji je imao ne bas katastrofalnu,ali losu da),a nisu mu ni priblizni. @(*6sd$%
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Vi ste ozbiljno shvatili sto sam napisao?Pa stavio sam smajli... %QWT&W

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                1 ili 2 sezone nemaju veze sa tim da li je neko bolji ili ne,Nash je najbolji primer,kad je dosao u NBA vrlo je malo igrao da bi sa na kraju 2 puta bio MVP i najbolji plej decenije i verovatno u TOP5 ikad,a kaze mi cale da nista specijalno nije bio u prvih par godina i da se nije moglo pretpostaviti da ce biti najbolji plej.
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg272627#msg272627 date=1300554126]

                  Znam,nije ni on nista mogao bez pomoci boljih igraca.Nije on osvojio 6 titula,Chicago je.A sada kada je Istok bio jaci ne znam...ne treba porediti igracima prvu sezonu,mnogi igraci su imali bolju rookie sezonu od Kobe-a(koji je imao ne bas katastrofalnu,ali losu da),a nisu mu ni priblizni. @(*6sd$%
                  [/quote]

                  Ma ja gledam prvih 5 MJ je 87. imao najboju sezonu koju je neko ikada imao u kosarci a puko je u prvoj rundi 3-0... Kazu posle LBJ igra za stats zato se ja bunim zato je meni muka od Majkla koji kaze da je sam osvojio 6 titula u fazonu ja nisam hteo da se udruzim hteo sam sam da pobedim. A to sto je imao Pipena koji da nije bio tu bo bi u top 5 igraca lige koji je u sezoni 94. predvodio Bulse u 4 kategorije i koji ih je vodio do polufinala istoka sto Majkl sam nikada nije uradio. A sto je imao Rodmana daleko njaboljeg skakaca i najboljeg odbrambenog igraca lige, a sto je imao Kukoca najboljeg sestog igraca lige i on se nasao da kaze da je sam osvojio &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 kakva bolesna prepotentnost i nepostovanje velicina pored njega.

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2942.msg272641#msg272641 date=1300554516]
                    Ma ja gledam prvih 5 MJ je 87. imao najboju sezonu koju je neko ikada imao u kosarci a puko je u prvoj rundi 3-0... Kazu posle LBJ igra za stats zato se ja bunim zato je meni muka od Majkla koji kaze da je sam osvojio 6 titula u fazonu ja nisam hteo da se udruzim hteo sam sam da pobedim. A to sto je imao Pipena koji da nije bio tu bo bi u top 5 igraca lige koji je u sezoni 94. predvodio Bulse u 4 kategorije i koji ih je vodio do polufinala istoka sto Majkl sam nikada nije uradio. A sto je imao Rodmana daleko njaboljeg skakaca i najboljeg odbrambenog igraca lige, a sto je imao Kukoca najboljeg sestog igraca lige i on se nasao da kaze da je sam osvojio &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 kakva bolesna prepotentnost i nepostovanje velicina pored njega.
                    [/quote]


                    To jest...ne volim ga ni ja zbog toga.Najbolji kosarkas ipak jeste,ali nije neki covek.Bas je prepotentan,kao Maradona u fudbalu. h5g6k8


                    EDIT: Samo sto Maradona nije najbolji, h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg272649#msg272649 date=1300554775]

                      To jest...ne volim ga ni ja zbog toga.Najbolji kosarkas ipak jeste,ali nije neki covek.Bas je prepotentan,kao Maradona u fudbalu. h5g6k8


                      EDIT: Samo sto Maradona nije najbolji, h5g6k8
                      [/quote]

                      Ma odvratan lik, koliko je dobar basketas toliko je gubavac kao covek.

                      Boldaleko je najbolji %QWT&W

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Michael ... odvratan lik ? Naprotiv! Ne samo sto je dobar kao covek vec je jedan do najpametnijih sportista ikada .

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=LBJ link=topic=2942.msg272681#msg272681 date=1300557411]
                          Michael ... odvratan lik ? Naprotiv! Ne samo sto je dobar kao covek vec je jedan do najpametnijih sportista ikada .
                          [/quote]

                          Si ga ti upoznao pa znas ili..?

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe


                            Puni Nash! <spiteful> $#^%RT

                            http://www.lifeandstylemag.com/2010/11/steve-nash.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Naravno da ga nisam upoznao, nego sam slusao bukvalno svaku pres konferenciju, intervjue i procitao sve njegove poznate citate . Nikada ga nisam cuo da je hvalio svoje kvalitete, niti sam ga cuo da vredja bilo kog igraca . Stvar koju, pak, jesam cuo su, gore vec pomenuti citati, kojih ima na pretek i mogu sluziti kao motivacioni govor cak i najglupljem coveku na svetu .

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=LBJ link=topic=2942.msg272807#msg272807 date=1300563586]
                                Naravno da ga nisam upoznao, nego sam slusao bukvalno svaku pres konferenciju, intervjue i procitao sve njegove poznate citate . Nikada ga nisam cuo da je hvalio svoje kvalitete, niti sam ga cuo da vredja bilo kog igraca . Stvar koju, pak, jesam cuo su, gore vec pomenuti citati, kojih ima na pretek i mogu sluziti kao motivacioni govor cak i najglupljem coveku na svetu .
                                [/quote]

                                Nisi ga cuo da hvali svoje kvalitete a on izjavio pre nekih desetak dana da bi danas davao po 40 kad hoce &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] stvarno brate...

                                Comment

                                Working...
                                X