Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Mnogo ste mi se raznezili sve neka sacuvaj boze topla atmosfera po forumu, gde je ono Derrick MVP! Nije nego LeBron MVP!!! Go Heat!! Spoelstra jebem ti sve! Joj Buzeru govedo &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 ....

    Ajde bre malo sta je ovo!

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271818#msg271818 date=1300487128]
      Mnogo ste mi se raznezili sve neka sacuvaj boze topla atmosfera po forumu, gde je ono Derrick MVP! Nije nego LeBron MVP!!! Go Heat!! Spoelstra jebem ti sve! Joj Buzeru govedo &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 ....

      Ajde bre malo sta je ovo!
      [/quote]


      Cekaj dok pocnu utakmice,ja cu prvi zbog kladionice. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Ljuba nas je sve izmirio i stisao situaciju $#^%RT On je mirotvorac $#^%RT $#^%RT

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=bledi link=topic=2955.msg271822#msg271822 date=1300487251]
          Ljuba nas je sve izmirio i stisao situaciju $#^%RT On je mirotvorac $#^%RT $#^%RT
          [/quote]

          Stvarno kad krene da mi uspostavlja neku kao finu atmosferu poludim nacisto, cekam po 10 dana da se neko ko covek raspravlja i onda on dodje '' ja volim kosarku '','' ja volim sve igrace '','' nemojte da se svadjate opusteno uzivajte''... Odakle mu samo snage $#^%RT

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271828#msg271828 date=1300487379]
            Stvarno kad krene da mi uspostavlja neku kao finu atmosferu poludim nacisto, cekam po 10 dana da se neko ko covek raspravlja i onda on dodje '' ja volim kosarku '','' ja volim sve igrace '','' nemojte da se svadjate opusteno uzivajte''... Odakle mu samo snage $#^%RT
            [/quote]

            Ljubu je sam Bog poslao na ovaj forum... &*#GI(] $#^%RT

            P.S. Nemoj zameriti Ljubo, nista licno, a i necemo vise, nije kulturno pricati o osobi koja trenutno nije tu. @(*6sd$%

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271798#msg271798 date=1300486677]
              Ministre molim te? $#^%RT
              [/quote]
              hahahaha,trebace prsti guzici svrbljivoj h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271871#msg271871 date=1300488684]
                Boze da nisam odlicno raspolozen i da nije ovih ljudi ovde koje sam zgotivio sta bih ti sve napisao a i kako bih te prebio da te vidim negde... Aj brisite ova dva posta da mu ne polomim glavu.
                [/quote]
                Fuck the capitalism!!!
                Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
                Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

                Comment


                • [/quote]

                  *E8$ Mozda da ti sredimo posao strucnog konsultanta na ESPN mislim da bi Hollinger i Barkley bili spremni da ustupe mesto takvoj velicini, ipak ti imas te slicice i kasete iz 70tih $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ajde nemojte se vređati, neka sve ostane u granicama normale. Nismo ovde da se vređamo vec da razmenimo svoja misljenja sa drugim clanovima ovog foruma, nema potrebe za vređanjem. %QWT&W
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271891#msg271891 date=1300489131]
                      *E8$ Mozda da ti sredimo posao strucnog konsultanta na ESPN mislim da bi Hollinger i Barkley bili spremni da ustupe mesto takvoj velicini, ipak ti imas te slicice i kasete iz 70tih $#^%RT
                      [/quote]
                      Fuck the capitalism!!!
                      Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
                      Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

                      Comment


                      • [/quote]

                        *E8$ ti si bas neki car? Iz fazona imam pare i mnogo sam lud $#^%RT

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Licmi brate, nemoj preterivati, jos samo privatni helikopter da si spomenuo i triplex stan na 50om spratu u Dubai-ju. $#^%RT
                          Nismo bre manekenke pa da pricamo sta ko ima. $#^%RT

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271927#msg271927 date=1300490009]
                            *E8$ ti si bas neki car? Iz fazona imam pare i mnogo sam lud $#^%RT
                            [/quote]
                            Fuck the capitalism!!!
                            Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
                            Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

                            Comment


                            • [/quote]

                              Ja se durim? *E8$ pocinje mi LeBron za 5 minuta ne registrujem te uopste @(*6sd$%

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Sta se desava ovde koji moj,ocu izvestaj...nema me par sati i odma tuca $#^%RT

                                Jbg LBJmvp...ja sam jednostavno takav covek,nemoj mi zameriti $#^%RT Bio sam i ja kao mladji djubre(ispade ko da imam 40 godina) ali sam sad jednostavno gotivan decko iz kraja $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X