Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pisite kako hocete u principu. Ako ne budes na taj način pisao ti, nego drugi hoce. Vise ljudi sam u poslednje vreme pitao o tom fenomenu svojatanja stranih timova, visca Barsa i ti fazoni i svakome je komentar suštinski bio isti - pusti klince da se "igraju" i prepucavaju ko je bolji, Ronaldo/Mesi ili Kari/Lebron i slicno.
    Vidim da 95' i označava tvoje godiste i budi siguran kroz par godina da ce ti biti smesno i vrlo verovatno iritantno da citas tudje upise koji su tog sablona "svi mi, Boston Seltiksi".
    Bar nam je jako cesto zajednicka ista stvar, a to je da nas nerviraju klinci koji rade slicne gluposti koje smo radili mi pre xy godina.

    Ps. Nisam nikada pisao tako, cak ni za Zvezdu, da ne shvatiš pogresno poslednju recenicu.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Pisite kako hocete u principu. Ako ne budes na taj način pisao ti, nego drugi hoce. Vise ljudi sam u poslednje vreme pitao o tom fenomenu svojatanja stranih timova, visca Barsa i ti fazoni i svakome je komentar suštinski bio isti - pusti klince da se "igraju" i prepucavaju ko je bolji, Ronaldo/Mesi ili Kari/Lebron i slicno.
      Vidim da 95' i označava tvoje godiste i budi siguran kroz par godina da ce ti biti smesno i vrlo verovatno iritantno da citas tudje upise koji su tog sablona "svi mi, Boston Seltiksi".
      Bar nam je jako cesto zajednicka ista stvar, a to je da nas nerviraju klinci koji rade slicne gluposti koje smo radili mi pre xy godina.

      Ps. Nisam nikada pisao tako, cak ni za Zvezdu, da ne shvatiš pogresno poslednju recenicu.
      Posto me tek cekaju pravi problemi u zivotu, verujem da ce mi uopsteno sport biti u skroz drugacijem uglu za jedno 10 godina. Dok sam bio u srednjoj, pratio sam apsolutno sve zivo. Vec sada na fakultetu sve pratim mnogo selektivnije i bezbriznije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Posto me tek cekaju pravi problemi u zivotu, verujem da ce mi uopsteno sport biti u skroz drugacijem uglu za jedno 10 godina.
        A moze se reci i tako.
        Eto, i taj Boston ti ne verujem da si poceo da pratis pre 11 godina jer je Boston tada bio medju najgorima i najruznijim timovima za gledanje. Non stop su svi zivi bili povredjeni. Verovatno si počeo da pratis formiranjem tima Alen, Pirs, Garnet i Rondo kada u Srbiji svaka cetvrta osoba koja je gledala NBA nije navijala za Boston (nego za Lejkerse). Onda si smanjio kada se ta ekipa raspala, pa aktivirao ponovo pre koju sezonu kada su Bredli, Smart i ekipa poceli da lice na takmicarski tim. Ovo sad sto rade i igraju je prelepo i apsolutno navijam za njih ove sezone, uz Denver.
        Ispravi ako gresim negde, mada ti necu verovatno necu verovati ako to uradis. Zato tvrdim da ti Partizan ne moze biti isto bitan kao Boston.
        U Srbiji se, bre, "rodimo" ludi za nekim klubom u 90% slucajeva.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Vise ljudi sam u poslednje vreme pitao o tom fenomenu svojatanja stranih timova, visca Barsa i ti fazoni i svakome je komentar suštinski bio isti - pusti klince da se "igraju" i prepucavaju ko je bolji, Ronaldo/Mesi ili Kari/Lebron i slicno.
          Vidim da 95' i označava tvoje godiste i budi siguran kroz par godina da ce ti biti smesno i vrlo verovatno iritantno da citas tudje upise koji su tog sablona "svi mi, Boston Seltiksi".
          Bar nam je jako cesto zajednicka ista stvar, a to je da nas nerviraju klinci koji rade slicne gluposti koje smo radili mi pre xy godina.
          Očigledno nisi razgovarao sa dovoljnim brojem ljudi, jer je najobičnija glupost da je to odrednica nečijih godina. Neko prati sportska zbivanja kao filadendron ceo život, drugi vole ta peckanja, nema to veze sa godinama nego sa karakterom. Nemoj ovde da se žališ što ne radiš neke stvari koje si ranije radio, nije svaka promena nabolje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nemoj ovde da se žališ što ne radiš neke stvari koje si ranije radio, nije svaka promena nabolje.
            Sta ti bulaznis? Iz cega izvlacis ovako glup zakljucak?

            Druze, oženio sam se, dobio dete, nas stan, nasa kola, zavrsio skole... Ja sto sam radio, radio sam. Na vama mladjima svet o(p)staje.

            Comment


            • Не разумем шта теби смета, искрено. Волим 2 клуба, Звезду и Ливерпул. Наравно први клуб више, али познајем доста људи који навијају искључиво за страни клуб, а имају 30+ година. И немам проблема с тим.

              То су емоције, гледам Ливерпул и нервирам се, а притом Ливерпулу иде лоше од 2005. па самим тим нисам навијач који навија за клуб неки јер је у том тренутку добар. Не знам зашто се ти нервираш, зашто је теби иритантно шта друге особе раде, а притом тебе не угрожава нити икога другог. Можда си исфрустиран због нечега и незадовољан па избацујеш то тако што ћеш прозивати нас, стварно ми није јасно

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Sta ti bulaznis? Iz cega izvlacis ovako glup zakljucak?

                Druze, oženio sam se, dobio dete, nas stan, nasa kola, zavrsio skole... Ja sto sam radio, radio sam. Na vama mladjima svet o(p)staje.
                Vidi, znam šta radiš pokušavaš da isprovociraš da bi saznao što više o nekom ko piše. ne znam samo šta će ti to. Ali evo ti koska, stariji sam od tebe sigurno 10+ godina.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Poceo sam 2006 da "navijam" za njih. Tada sam prvi put malo jace dosao u kontakt sa ligom i to preko igrice. A posto mi je zeleno daleko omiljena boja, onda sam se opredelio za Boston zbog Piercea. Vagao izmedju njih i Sonicsa, ali se na kraju ipak odlucio za Boston. Sad da li ces verovati ili ne, tvoj problem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Vidi, znam šta radiš pokušavaš da isprovociraš da bi saznao što više o nekom ko piše. ne znam samo šta će ti to. Ali evo ti koska, stariji sam od tebe sigurno 10+ godina.
                    Zabranjeno je diskutovati o privatnosti, ne zanima me apsolutno ni najmanje. Svoje misljenje zasnivam po upisima, stilu pisanja i ostalim pratecim stvarima. A ako si stariji 10 godina, a to mi je, opet ponavljam, bitno kao sezona monsuna u Indiji, onda se tim ne bih hvalio iz prostog razloga sto ne odajes utisak u potpunosti odrasle osobe.
                    Pisite kako hocete, ocigledno da niko niciji stav nece promeniti i to je ok. Budite pekinske patke, tunguzijski tatari, Pitsburg stilersi, sta god vam volja.
                    Over and out.

                    Comment


                    • Ja sam LFC poceo da pratim, a i sport generalno zbog Gerrarda i T. Henry-a, ne zbog Case Ilica, Milijasa ili nekog drugog domaceg igraca. Sport pre toga u opste nisam pratio. U NBA sam se bas zadubio od Rose-ove rookie sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Zabranjeno je diskutovati o privatnosti, ne zanima me apsolutno ni najmanje. Svoje misljenje zasnivam po upisima, stilu pisanja i ostalim pratecim stvarima. A ako si stariji 10 godina, a to mi je, opet ponavljam, bitno kao sezona monsuna u Indiji, onda se tim ne bih hvalio iz prostog razloga sto ne odajes utisak u potpunosti odrasle osobe.
                        Pisite kako hocete, ocigledno da niko niciji stav nece promeniti i to je ok. Budite pekinske patke, tunguzijski tatari, Pitsburg stilersi, sta god vam volja.
                        Over and out.
                        E kad procenjuje Dubiozni goblin ko koliko ima ozbiljne upise, tu nema rasprave.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          E kad procenjuje Dubiozni goblin ko koliko ima ozbiljne upise, tu nema rasprave.
                          O takvim ti pricam.
                          Ajd' uzdravlje.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            O takvim ti pricam.
                            Ajd' uzdravlje.
                            Bitno je da si me razumeo.
                            Svako dobro.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sport ja posmatram kao zabavu i naravno da vise cenim strane klubove nego domace sto se moze reci i za medije i kulturu uopsteno. Meni je jedino cudno da se pise u prvom licu mnozine u nekim opstim temama. Ako to krene u klupskim gde se nalazi vise ljudi, pa u nekoj meri razumem.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Sport ja posmatram kao zabavu i naravno da vise cenim strane klubove nego domace sto se moze reci i za medije i kulturu uopsteno. Meni je jedino cudno da se pise u prvom licu mnozine u nekim opstim temama. Ako to krene u klupskim gde se nalazi vise ljudi, pa u nekoj meri razumem.
                                Iskreno, ne razumem ni za domace ni za strane to svojatanje. Prost razlog - mi, ja, ti, on, nismo u klubu, ne radimo u njemu, ne doprinosimo rezultatu, nismo igraci, ekonomi, tetkice ili bezbednjaci. Mi smo simpatizeri i navijaci i to je kraj.

                                Comment

                                Working...
                                X