Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Kakve veze to ima sto je klub strani? Ja Boston volim koliko i Partizan recimo.
    Na Partizanove utakmice si isao, pevao, upoznavao igrace, vodio te cale/ujak sa 4 godine, dobio prvi dres Dragana Isailovica 97' godine, nosio ga u skolu dok se nije raspao, mastao si da igras za Partizan u nekom sportu, klub je iz tvoje zemlje, ljudi oko tebe ga vole, najbolji drugar ti navija za Zvezdu, pa je jos veca zelja da tvoj klub bude bolji, pratis Partizanove vesti iz mnogo sportova (sumnjam da navijas za Patriote u NFLU ili opet Nju Ingland u fudbalu), ne igras ti vec neki igraci koji 99% ni ne znaju gde je Srbija (neko rek'o Sibir?) i glavno - valjda si i sam svestan koliko upisi sablona "mi smo najjaci, velingtonski vitezi Novog Zelanda, odracemo vas u ragbiju" sa razdaljine od xy kilometara zvuce klinacki, smesno i dokono.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Na Partizanove utakmice si isao, pevao, upoznavao igrace, vodio te cale/ujak sa 4 godine, dobio prvi dres Dragana Isailovica 97' godine, nosio ga u skolu dok se nije raspao, mastao si da igras za Partizan u nekom sportu, klub je iz tvoje zemlje, ljudi oko tebe ga vole, najbolji drugar ti navija za Zvezdu, pa je jos veca zelja da tvoj klub bude bolji, pratis Partizanove vesti iz mnogo sportova (sumnjam da navijas za Patriote u NFLU ili opet Nju Ingland u fudbalu), ne igras ti vec neki igraci koji 99% ni ne znaju gde je Srbija (neko rek'o Sibir?) i glavno - valjda si i sam svestan koliko upisi sablona "mi smo najjaci, velingtonski vitezi Novog Zelanda, odracemo vas u ragbiju" sa razdaljine od xy kilometara zvuce klinacki, smesno i dokono.
      Ali ovakvi likovi su mi najjaci.
      Mislim na goblina, naravno.

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Ali ovakvi likovi su mi najjaci.
        Mislim na goblina, naravno.
        Nemoj mobilni na casu, zar ne znas sta je profesorka rekla 1.9.

        Comment


        • hahahaha kakav si lik.

          Jel isto tako moras gledati i obozavati samo domace filmove i glumce, ipak uz njih si odrastao i iz tvoje su zemlje, isto vazi iza muziku trebas da slusas samo domacu ni slucajno stranu?
          Last edited by Scouser; 21-11-17, 15:32.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            hahahaha kakav si lik.

            Jel isto tako moras gledati i obozavati samo domace filmove i glumce, ipak uz njih si odrastao i iz tvoje su zemlje, isto vazi iza muziku trebas da slusas samo domacu ni slucajno stranu?
            Da li si ti realan da toliko ne razumes poentu onoga sta sam napisao? Ja pricam o prvom licu mnozine, mi Boston Seltiksi, mi Liverpulovci i slicno. Kakvi crni glumci i muzicari? Sta, mi, Blek Sabati? Mi, Gordani Kicici? Mi, Bred Pitovi smo najjaci bre!

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Da li si ti realan da toliko ne razumes poentu onoga sta sam napisao? Ja pricam o prvom licu mnozine, mi Boston Seltiksi, mi Liverpulovci i slicno. Kakvi crni glumci i muzicari? Sta, mi, Blek Sabati? Mi, Gordani Kicici? Mi, Bred Pitovi smo najjaci bre!
              Тако је. Ми вечерас да победимо Севиљу, а онда у четвртак такође ми да победимо Бате Борисов. Шта теби то смета?

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Тако је. Ми вечерас да победимо Севиљу, а онда у четвртак такође ми да победимо Бате Борисов. Шта теби то смета?
                Al' ste vi neki multiplikovani, na sve strane vas ima.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Al' ste vi neki multiplikovani, na sve strane vas ima.
                  Јебигс, дошао си на форум где се сви изјашњавају као навијачи Ливерпула, Манчестера итд. Не знам шта си очекивао.
                  Last edited by Победа; 21-11-17, 17:20.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Јебигс, дошао си на форум где се сви изјашњавају као навијачи Ливерпула, Манчестера итд.
                    Nemam ja problem da neko navija za strani tim, aman ljudi. Meni su skoro sve sifre u zivotu vezane za Borusiju Dortmund na primer. Imam problem sa prihvatanjem prvog lica mnozine i rečenicom "kako smo dobro igrali" napisane od strane lica koje je taj klub, stadion, halu, igrace videla jedino na guglu i sedi 10 000km odatle sa 25 kila viska, koka kolom i zavaljene guzice u fotelju.
                    Last edited by Dubiozni goblin; 21-11-17, 17:23.

                    Comment


                    • Gobline je l to hoces da mi uzmes titulu hejtera? Ovi postovi su u mom stilu.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        sedi 10 000km odatle sa 25 kila viska, koka kolom i zavaljene guzice u fotelju.
                        Ne kapiram foru.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Gobline je l to hoces da mi uzmes titulu hejtera? Ovi postovi su u mom stilu.
                          Ciljam na to da se osećam kao na krstarici 2003.godine dok citam klinacka svojatanja svega i svacega.
                          Ej, mi smo Dačanski Tigrovi (Daka glavni grad za nas koji ne idemo u skole vise) i najjaci smo u Bangladeskoj kriket ligi. Ti me bar razumes.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Nemam ja problem da neko navija za strani tim, aman ljudi. Meni su skoro sve sifre u zivotu vezane za Borusiju Dortmund na primer. Imam problem sa prihvatanjem prvog lica mnozine i rečenicom "kako smo dobro igrali" napisane od strane lica koje je taj klub, stadion, halu, igrace videla jedino na guglu i sedi 10 000km odatle sa 25 kila viska, koka kolom i zavaljene guzice u fotelju.
                            Pa to je onda jos jace.

                            Comment


                            • Odrasces jednom, uozbiljiti, pa ces se smejati sam sebi na tome.

                              Comment


                              • Premestio sam poruke ovde, posto je full off topic.

                                Ne znam sta da ti kazem Gobline. Mene moja majka zeli da ubije kada god izgovorim "mi", bez obzira bilo to u kontekstu Partizana ili Bostona. Sad sta znam. Ja Boston pratim od 5. osnovne, odnosno nekih 11 godina. Naravno ne uvek u istom intenzitetu. Bas jako puno utakmica sam odgledao i dozivljavao emocionalno isto ili slicno situaciju kada smo dobijali finale sa Lakersima i kad smo igrali recimo sa Makabijem top 8. Ja sebi to ne mogu objasniti, kako i zasto dozivljavam Partizan i Boston kao svoje. Mada je to generalno netipicno za taj zapdnjacki narod. Oni dodju na utakmicu da se zezaju i vide malo basketa, dok mi to dozivljavamo dijametralno suprtono. Izgubi Zvezda od Cibone ili Partizan od Cedevite i narednih 7 dana provodimo kao da nam se nesto licno jako ruzno dogodilo. Zasto je to tako, o tome se vec moze diskutovati prilicno.

                                O delu sa tim gde je arena, koliko sam puta bio tamo i da li cu uopste ici tamo, nikako ne moze da utice na dozivljavanje necega i to je po meni besmislena prica. Imas puno dece iz unutrasnjosti koja JNA i Marakanu ne vide do svoje 20. godine, iz raznih razloga, a ipak od ranog detinjstva jako navijaju za Partizan/Zvezdu. Ne vidim zasto je problem tako navijati za Boston, Liverpul, Seahawkse, tim iz kriketa u Indiji itd.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X