Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krv ti... 2 poena su me dijelila od 1300e.
    Cekao promasaj Jute zadnjih 10 sekundi i oni naravno dali nebitan kos...

    Evo i sta sam sve pogodio.
    Last edited by Reise; 11-02-16, 16:23.
    sigpic

    Comment


    • Trebace tebi psihijatar uskoro.

      Nisam znao da ovo moze da se odradi na tw-u.
      Spoiler



      Ima par mocnih.

      Comment




      • Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Damian Lillard
          This woman on ESPN didn't put KD in her top 5 players to build around because "he doesn't have heart" lmao ... Where do they find these people? smh
          Ali stvarno nije normalno koliko idiota radi za ESPN.



          Carter se izgleda sprema za dunk contest sledece godine. 39 godina.

          Comment


          • Another day at the office.

            sigpic

            Comment


            • Nešto čitao za NBA i naletim i ugledam neki stari logo, i neka me nostalgija prođe, sjetim se kad sam klinac bio, pa skupljao sličice za NBA, te su me ovih par loga vratili u djetinjstvo.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment



              • ahahahahhahahaha

                Comment


                • Ja verujem da svi imaju noćne more kada legnu da spavaju. Ovo čudovište lagano pogađa sa pola terena..

                  Comment


                  • Shaq na svom FB profilu. "There can only be 1 Superman !!! ‪#‎ME‬"

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Pozdrav narode,

                      Samo da javim da pored ostalih besplatnih tipsterskih takmicenja (sa veoma finim nagradama ako smem da dodam), bettingexpert od skora nudi i specijalno NBA tipstersko takmicenje. Registracija je kao sto sam rekao besplatna, a nagrade se placaju u keshu. Nagradni fond je 500 eur i isplacuje se dva puta mesecno. Tipovi se mogu pisati i na Srpskom jeziku, ali i na Engleskom (kao i nekim drugim, ovisno od toga gde zelite da ucestvujete). Evo linka za vise informacija: https://www.bettingexpert.com/rs/kor...takmicenja/nba

                      Ako imate pitanja, pustite mi privatnu poruku ili mail na dejan@bettingexpert.com :-)

                      Comment


                      • Usao bi ja da uzmem te nagrade, al moram da ucim.
                        sigpic

                        Comment






                        • U NBA pauzama imam Amere zabavljace.

                          Comment


                          • Kada počinje March Madness? Gledao sam noćas Duke-North Caorlina pa me podsjetilo. Baš me zanima kakva će biti ove godine draft klasa, ako freshmanu Ingramu već sada daju prvi pik, ne izgleda bajno(mislim on je ekstra prospekt, ali kakvi su onda ostali ako su mu već zakazali prvi pik ).
                            Last edited by Bastia33; 06-03-16, 15:35.

                            Comment


                            • March Madness pocinje 15og, odnosno tad se igra ona prva runda iliti First Four. F4 se igra od 2-4 aprila. Bice tema otvorena, samo da se zavrse turniri konferencija.

                              Ben Simmons ce 99% biti prvi pik na draftu, a vrlo je moguce da nece ni igrati na turniru. Ingram ce verovatno biti drugi, juce je samo ispao iz ritma zbog problema sa faulovima i zato odigrao lose. U prvoj utakmici sa Carolinom ih je unistio, a i celu sezonu je odigrao odlicno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Данас избацила ФИБА. Маг над маговима.

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X