Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Branislav link=topic=3349.msg266744#msg266744 date=1299972639]
    dusan1610 - Miami Heat
    Rossonero - Boston Celtics

    Branislav - Miami Heat

    Sada ce da nosi mesec dana avatar koji mu ti izaberes, a mesec dana avatar koji mu ja izaberem! <spiteful> <spiteful> <spiteful>
    [/quote]


    Ovo se ti sam dodajes,al ja te ne racunam. Hvala


    T-Mac sto se mene tice sve je zavrseno oko oklade i avatara $#^%RT

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=LeBron fan link=topic=3349.msg266745#msg266745 date=1299972684]
      Cikago zavisi od odbrane.. Napadacki nisu bas "sampionskog kalibra" @(*6sd$% But defence win the championship.. Ali kazem ti da mislim da ce da padnu sa formom..

      Da su smesna ekipa? Ono kad su gubili 20 razlike? A "pojeo" sam te reci isto kao onaj novinar sto je rekao da Noa nece nikad da bude igrac $%&5@$A
      [/quote]
      To je to, drago mi je da si ljudina i po. h5g6k8 @(*6sd$%


      P.S. Zamolio bih ponovo sve navijace Miami-a da batale sa spamovanjem, pa morali ste i vi konacno nekoga da pobedite. $%&5@$A
      (ozbiljan sam, zadnje 2-3 strane nemaju veze sa kosarkom, molim vas ubuduce bez ovoga @(*6sd$% )
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=Rossonero link=topic=3349.msg266751#msg266751 date=1299972883]

        Ovo se ti sam dodajes,al ja te ne racunam. Hvala


        T-Mac sto se mene tice sve je zavrseno oko oklade i avatara $#^%RT
        [/quote]
        E jbg., a vec sam spremio avatara! $#^%RT $#^%RT $#^%RT

        Jel hoce neko samnom da se kladi u sta god hoce? <spiteful>

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=T-Mac link=topic=3349.msg266752#msg266752 date=1299972947]
          To je to, drago mi je da si ljudina i po. h5g6k8 @(*6sd$%


          P.S. Zamolio bih ponovo sve navijace Miami-a da batale sa spamovanjem, pa morali ste i vi konacno nekoga da pobedite. $%&5@$A
          (ozbiljan sam, zadnje 2-3 strane nemaju veze sa kosarkom, molim vas ubuduce bez ovoga @(*6sd$% )
          [/quote]

          Mi smo opozicija je l treba da cutimo????!!! Agresijom protiv represije! <cw> <cw> <cw>

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3349.msg266748#msg266748 date=1299972812]
            Tako je bre da se zagreje atmosfera pre PO idemo bre!!!! GO HEAT GO MVP GO DWAYNE!!!!!! AAAAAAAAAAAA $#^%RT
            <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw>
            [/quote]
            Moras jos da vezbas, pise se Dwyane. $#^%RT


            Ali sviđa mi se $#^%RT h5g6k8
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              T-Mac mozes sve da sklanjas, dogovorili smo se.

              [quote author=Branislav link=topic=3349.msg266756#msg266756 date=1299973011]
              E jbg., a vec sam spremio avatara! $#^%RT $#^%RT $#^%RT

              Jel hoce neko samnom da se kladi u sta god hoce? <spiteful>
              [/quote]

              Ne sme niko. Uplasili se zbog nase kristalne kugle.

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=D-Wade link=topic=3349.msg266762#msg266762 date=1299973151]
                Moras jos da vezbas, pise se Dwyane. $#^%RT


                Ali sviđa mi se $#^%RT h5g6k8
                [/quote]

                Uzbudio sam se bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3349.msg266766#msg266766 date=1299973258]
                  Uzbudio sam se bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]

                  Tako i treba! +*@WT*48*

                  A kakvo ce tek uzbudjenje da bude za PO, umesto Dwyane pisacemo Dweyanenenenee. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    A sad Jimmer u 1 pa onda Kemba u 3 $#^%RT $#^%RT $#^%RT mozda bacim pogled na LA ali je MM sad prioritet ipak h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 Kemba Walker in da madafaking clutch!

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      at center, seven feet from Serbia, number 4 - NENAD KRSTIC!!

                      Celtics Introduction

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Jedan jedini - MJ23! l5'%9


                        Michael Jordan Dunks (NEW)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          barkleya nikad dosta $#^%RT
                          Charles Barkley is "THE BADDEST MAN IN THE WORLD"
                          am I cut? ^*#(-

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=carter985 link=topic=2942.msg267729#msg267729 date=1300054943]
                            barkleya nikad dosta $#^%RT
                            Charles Barkley is "THE BADDEST MAN IN THE WORLD"
                            am I cut? ^*#(-
                            [/quote]


                            Zna nekada biti zaista smesan i car,kao sto je sada...ali mi je totalno antipatican. #&^Dk* $8#a
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg267732#msg267732 date=1300055196]

                              Zna nekada biti zaista smesan i car,kao sto je sada...ali mi je totalno antipatican. #&^Dk* $8#a
                              [/quote]meni skroz suprotno, cim ga vidim odma se cepam ne mora nista ni da kaze $#^%RT a dok je bio igrac skroz mi je bio antipatican I#^@8

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=carter985 link=topic=2942.msg267748#msg267748 date=1300055893]
                                meni skroz suprotno, cim ga vidim odma se cepam ne mora nista ni da kaze $#^%RT a dok je bio igrac skroz mi je bio antipatican I#^@8
                                [/quote]


                                Najgora mi je ona reklama sa Wade-om za T-Mobile,kada ga skroz zumiraju i on speluje neku rec ako se ne varam.
                                Sto je najgore to bude vise puta na svakoj utakmici. ^&*ST*^# ^&*ST*^# ^&*ST*^#
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X