Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecna nova svim forumasima. Zelim svima puno zdravlja, veselja, para, zena i svega sto pozelite. Ziveli ljudi
    sigpic

    Comment




    • Comment


      • Srećna nova godina svim članovima foruma!
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Kako se ime Curry-ija cita Stiven ili Stefan ?

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Kako se ime Curry-ija cita Stiven ili Stefan ?
            Stef je valjda

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Stef je valjda
              Tako mu se cita nadimak Steph=Stef. Posto sam na nekim nasim sajtovima procitao Stiven ali to mi nije logicno.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Tako mu se cita nadimak Steph=Stef. Posto sam na nekim nasim sajtovima procitao Stiven ali to mi nije logicno.
                Pa znas kakvi su nasi mediji

                Comment


                • Stephen - Stef(e)n se čita.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Stefon Keri bi bilo potpuno pravilno, al' ajd sad.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Crnogorski novinari pisu Stifon. Ja im vjerujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by T-Snell View Post
                        Stefon Keri bi bilo potpuno pravilno, al' ajd sad.
                        Da je Carrey onda bi bio Keri, a posto je Curry onda je Kari

                        Stephen se uglavnom cita Stiven kao Stiven Hoking ili Stiven A Smit, verovatno vuce neke francuske korene pa zato je Stefen. Kao sto je recimo Amerima Michael - Majkl, a Francuzima ili Afrikancima sa fracuskog govornog podrucja Misel.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Da je Carrey onda bi bio Keri, a posto je Curry onda je Kari

                          Stephen se uglavnom cita Stiven kao Stiven Hoking ili Stiven A Smit, verovatno vuce neke francuske korene pa zato je Stefen. Kao sto je recimo Amerima Michael - Majkl, a Francuzima ili Afrikancima sa fracuskog govornog podrucja Misel.

                          Sprdam se Erni, Denda ga je prozvao Stefon Keri, pa zato kazem.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Ovi sa Blica su Sessions-a dok je igrao za Lakers-e zvali Sesinjon
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment




                            • Comment


                              • Najjaca stvar je sto je na danasnji dan rodjen Miroslav "Sve za Blud" Raduljica

                                Comment

                                Working...
                                X