Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    the?glove, dobrodosao na forum, uzivaj ! <thumbsup>
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Nek je off topic ali posto sam samo na NBA aktivan. Da bog da svi katalonci umrli i da bog da se zatrli dok je sveta i veka.

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Pa idi na off topic temu jbt, sta ovde pises. h5g6k8
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg263830#msg263830 date=1299620849]
          Pa idi na off topic temu jbt, sta ovde pises. h5g6k8
          [/quote]

          Mrzelo me mnogo sam bio nervozan %QWT&W

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Da ne gleda neko slucajno St John's - Syracuse? h5g6k8
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              jel gledo neko saw 7?
              bas me iziritiralo ono kad pred kraj filma, ona jill zabije noz hofmanu u vrat, a ovome nakon 5 sekundi, ne da nema krvi na vratu nego se ni rana ne vidi $%&5qw7

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Gledao prvih 6 delova,sedmi sam cuo da je smece pa nisam

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  pa sta znam, sve zavisi sa koje tacke se gleda...
                  al su scene rekao bi bile nikad brutalnije, il to il sam ja zaboravio one iz prethodnih 6 delova &+I}\ $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ja sam odgledao 1. deo do scene kada onaj doktor pocinje sam sebi da testerise nogu fghj48d ! Al' dobro, ja sam malo stariji i staromodan pa mi takvi filmovi nisu bas zanimljivi.

                    Posle sam gledao "Mrak film", u kome je uradjena parodija na taj 1. deo, gde Shaquille baca neke cigle... *T_*@SR

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Je l' Mrak film 4 sastavljen iz parodija ne nekoliko filmova? fghj48d
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg265247#msg265247 date=1299800848]
                        Je l' Mrak film 4 sastavljen iz parodija ne nekoliko filmova? fghj48d
                        [/quote]
                        Ja mislim da jeste.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Branislav link=topic=2942.msg265245#msg265245 date=1299800675]
                          Ja sam odgledao 1. deo do scene kada onaj doktor pocinje sam sebi da testerise nogu fghj48d ! Al' dobro, ja sam malo stariji i staromodan pa mi takvi filmovi nisu bas zanimljivi.

                          Posle sam gledao "Mrak film", u kome je uradjena parodija na taj 1. deo, gde Shaquille baca neke cigle... *T_*@SR
                          [/quote]


                          Ma nisu ni meni,vise volim starije filmove(1950-1990)

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe




                            *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=Branislav link=topic=2942.msg265245#msg265245 date=1299800675]
                              Ja sam odgledao 1. deo do scene kada onaj doktor pocinje sam sebi da testerise nogu fghj48d ! Al' dobro, ja sam malo stariji i staromodan pa mi takvi filmovi nisu bas zanimljivi.

                              Posle sam gledao "Mrak film", u kome je uradjena parodija na taj 1. deo, gde Shaquille baca neke cigle... *T_*@SR
                              [/quote]ta je scena "smesna" u odnosu na ostale u nastavku filma... a s obzirom da si stariji, ne bi ti preporucio da odgledas ostatak filma I#^@8


                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg265247#msg265247 date=1299800848]
                              Je l' Mrak film 4 sastavljen iz parodija ne nekoliko filmova? fghj48d
                              [/quote]
                              mrak 4 je parodija na nekoliko filmova, sta si se tu sad zbunio $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=carter985 link=topic=2942.msg265255#msg265255 date=1299802440]
                                ta je scena "smesna" u odnosu na ostale u nastavku filma... a s obzirom da si stariji, ne bi ti preporucio da odgledas ostatak filma I#^@8

                                mrak 4 je parodija na nekoliko filmova, sta si se tu sad zbunio $#^%RT
                                [/quote]


                                Gledao sam tri dela i cuo sam da je izasao jos jedan,ali da nije nesto dobar i da je parodija ne filmove(medju njima Star wars) .Nisam znao koji je to deo i da li da gledam,isplati li se trositi vreme,jer inace ne volim takve vrste filmova? h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X