Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znam da je go kurac ali to mi je jedino ostalo. Od normalnih ponuda ili mi je preduga ugovorna obaveza ili nema tehnickih mogucnosti pa mi na kraju samo ostade ono 3G usb govno. Pa gledam sad da li da uzmem neki paket od 36 ili 50 GB ili mi je dosta nekih 15 pa da ne gazim net mnogo. Racunam ako cu moci bar na svaka 3 dana da pogledam neku utakmicu onda cu da uzmem neki veci paket. Polude vise, bez interneta sam na kompu vec 9 meseci. Ganjam preko telefona ali mi je mator telefon pa vise od pola stvari ne mogu da otvorim.
    Last edited by Mladen; 10-09-13, 20:21.

    Comment


    • umesto citata ja ti izmenio poruku Dobro su živ jebote bez interneta. Ja bih skrenuo posle par dana, majke mi.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        umesto citata ja ti izmenio poruku Dobro su živ jebote bez interneta. Ja bih skrenuo posle par dana, majke mi.
        Ma haos, mozda nekom ovo deluje smesno ali nemate pojma koliki smo zavisnici dok i sami ne ostanete bez neta neko vreme. Sa druge strane neverovatno je koliko imam vremena kad ne blejim na netu ceo dan.

        Comment


        • Originally posted by Licke View Post
          Ma haos, mozda nekom ovo deluje smesno ali nemate pojma koliki smo zavisnici dok i sami ne ostanete bez neta neko vreme. Sa druge strane neverovatno je koliko imam vremena kad ne blejim na netu ceo dan.

          Znam ja brate, nebitno kako, ali sam ostao bez interneta u stanu na mesec i po dana i sto je najgore nakon nekog vremena se i naviknes. Evo sad opet kad samo pomislim da mogu da ostanem na neko vreme bez neta, dodje mi da poludim.


          Nego, ja mislim da mozes da uzmes i bez ugovora, ali te tada izadje skuplje jbg.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Jeste. Ovo jedino sto bi mogao bez ugovora me izadje i do 4 puta skuplje. Ovako racunam ako vec moram ugovor daj bar da uzmem ovo portable govno pa ako se selim da selim i njega sa mnom. Mogu i neke ove druge da selim ali ako nema tehnickih mogucnosti tamo gde se preselim njih ne zanima moram da isplatim ceo ugovor. A mogu i da izvucem neki tablet za dz(tj. kao fora za dz) uz 3G net.

            Comment


            • Tacno, ja sam u studentskom imala onemoguceno gledanje strimova i torente na domskom netu, a drugi nisam mogla da uvedem osim onog usb sranja... Uzela sam bila 4 giga, pa sam jedno vrijeme mijenjala paket za 16 jer mi nije bilo dovoljno, iako sam ga koristila samo za strimove, za sve ostalo sam koristila domski net, a torente sam skidala na poslu...
              A 16 giga sam placala 20 eura mjesecno.

              Comment


              • Ovde je 15 giga oko 1300 din, a ima cak i 50 giga za 2000 din uz ugovornu obavezu na bar godinu dana.

                Comment


                • Originally posted by Licke View Post
                  Jeste. Ovo jedino sto bi mogao bez ugovora me izadje i do 4 puta skuplje. Ovako racunam ako vec moram ugovor daj bar da uzmem ovo portable govno pa ako se selim da selim i njega sa mnom. Mogu i neke ove druge da selim ali ako nema tehnickih mogucnosti tamo gde se preselim njih ne zanima moram da isplatim ceo ugovor. A mogu i da izvucem neki tablet za dz(tj. kao fora za dz) uz 3G net.
                  Imam ja taj 3G net, dobio u Gigatronu kad sam laptop kupio od VIP-a kao poklon. Nije isti u centru Beograda i na Avali npr, ali cak ni u centru nije ni za sta osim za surf, tako da ga i ne koristim osim kad negde idem, a u putu potreban net.
                  Last edited by Black Mamba 24; 10-09-13, 20:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...&nav_id=752313

                    pogledajte registarciju na Renou
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment




                    • Comment


                      • Ljudi, treba mi pomoć nekog koji se baš razume u ove stvari. Naime, imam jedan problem sa World of Tanks. Otkako je izašao novi patch, meni u igri konstantno pokazuje packet loss, i ubagira mi igra na trenutak, i tako par puta tokom same bitke što je iritantno. Ostali igrači kažu da nemaju problem sa tim. Evo okačio sam kako izgleda ping test (bar se nadam da sam dobro odradio) da mi kažete da li je ovo ok.

                        p.s. u 2 reda se nakon ovog pojavio natpis "PING : transmit failed. General failure"

                        Spoiler


                        Da li je to nešto do mene, moje konekcije, ili ?
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Igras LoL! To bre samo napaljeni klinci igraju
                          sigpic

                          Comment


                          • Who said LoL ? fucking chink

                            p.s. igram i to
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post


                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X