Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidite da ima neka publika iza. I to jos neko dete. Nemoj da ste neozbiljni
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Vidite da ima neka publika iza. I to jos neko dete. Nemoj da ste neozbiljni
      Diverzija.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Diverzija.
        Sone Psiholog
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Sone Psiholog
          Da budem iskren ja nisam ni izvalio publiku
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Da budem iskren ja nisam ni izvalio publiku
            Pa pored ovoliko guza,jebes publiku

            Comment


            • Čekaj čekaj da nadjem jedan njegov post

              Originally posted by colke995 View Post
              Koji ce mi djavo? Valjda nema zaraza na ovom forumu
              Colke o antivirus programima tu nas loži kao posećuje samo SK na netu.

              Spoiler
              Last edited by Mladen; 07-09-13, 14:36.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Djomla me procitao. Nemam vise sta reci u svoju odbranu
                sigpic

                Comment


                • Vidi Svilajnčanina đavolka... nego nije valjda da ne valjaju cure pored Resave i V.Morave, nisam takav utisak stekla, naprotiv, još kada dođu gastarbajterke... ihaaaaaaa..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne valja to nista, samo Novosadjanke
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Vidi Svilajnčanina đavolka... nego nije valjda da ne valjaju cure pored Resave i V.Morave, nisam takav utisak stekla, naprotiv, još kada dođu gastarbajterke... ihaaaaaaa..
                      Imao sam devojku do skoro i to dugo, ali sta ces, sad se trazi nova Nije vise ni taj Svilajnac kao sto je nekad bio. Mrtav grad sad u potpunosti. Sto se gastarajterki tice, vecina francuskinje, a ja bi' u Nemacku ako moze

                      EDIT: Sa ovim sto je Sone rekao se slazem u potpunosti. Prodjes bre ulicom, vidis 10 prelepih devojaka koje bi' zenio odma'
                      Last edited by colke995; 07-09-13, 14:58.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa vazda ono bilo... tuđe slađe... pozovi ti njega u goste pa da vidimo šta će onda da kaže... inače sva mala mesta su mrtva, još kada dođe jesen-zima
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa vazda ono bilo... tuđe slađe... pozovi ti njega u goste pa da vidimo šta će onda da kaže... inače sva mala mesta su mrtva, još kada dođe jesen-zima
                          Poreklom je on odavde, i jos iz vlaskog seoceta. Znas i sama za kakve devojke vaze te vlajnice. Ozenis ih i kao da si nasao naftno nalaziste. Verujem da bi mu se svidelo
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Imao sam devojku do skoro i to dugo, ali sta ces, sad se trazi nova Nije vise ni taj Svilajnac kao sto je nekad bio. Mrtav grad sad u potpunosti. Sto se gastarajterki tice, vecina francuskinje, a ja bi' u Nemacku ako moze

                            EDIT: Sa ovim sto je Sone rekao se slazem u potpunosti. Prodjes bre ulicom, vidis 10 prelepih devojaka koje bi' zenio odma'
                            I te Novosadjanke, to je kao u RS za Banjalucanke.
                            Govore kako su daleko najlepse, ja odem tamo na jedan dan, budem 3-4 sata u gradu i vidim 20 ljudi iz Doboja, a od toga 15 devojke, uglavnom veoma lepe. A neko ne zna sta su i odakle su pa misli da su Banjalucanke.
                            Ti studentski gradovi su velika prevara.
                            Last edited by Black Mamba 24; 07-09-13, 15:06.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Poreklom je on odavde, i jos iz vlaskog seoceta. Znas i sama za kakve devojke vaze te vlajnice. Ozenis ih i kao da si nasao naftno nalaziste. Verujem da bi mu se svidelo
                              Samo vi zajebavajte.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Samo vi zajebavajte.
                                Nema ljutis Sone

                                PS. Da se prebacimo sad malo na Eurobasket live temu. Deluje mi da je T-Mac, ovaj T-Snell malo usamljen, komentarise sam sa sobom vec celu utakmicu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X