Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2021.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krenuo je Rafa strpljivo. Lako će on na Grkov servis. Za svoj nek brine.

    Comment


    • Ali opasan mentalitet ima Cicipas, od ovih mladih ubedljivo najbolji
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ocelavio je Rafa...Cicipasu je bitno da osvoji prva tri servis gema..posle ce se Rafa raspasti..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Kako me nervira kad se zale pogledima na hawk eye live. Kao da im nedostaje da uzmu koji poen na sudijsku gresku

          Comment


          • Rekao bih da Medvedevu ovo super odgovara. Za mene je svakako bio manji ili veći favorit u polufinalu (zavisi ko bi tu došao), a ovaj težak obračun ove dvojice mu samo još više povećava šansu. Plus je sam imao ne tako težak meč danas. Mislim da sada ne bi bilo iznenađenje bilo koga od ove dvojice da pobedi bez izgubljenog seta.
            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

            Comment


            • Rafa zbog fizičkih stvari će malo patiti u polufinalu ako prođe ali mentalno se boostuje.

              Comment


              • Originally posted by FitnessGuy View Post
                Rekao bih da Medvedevu ovo super odgovara. Za mene je svakako bio manji ili veći favorit u polufinalu (zavisi ko bi tu došao), a ovaj težak obračun ove dvojice mu samo još više povećava šansu. Plus je sam imao ne tako težak meč danas. Mislim da sada ne bi bilo iznenađenje bilo koga od ove dvojice da pobedi bez izgubljenog seta.
                Slazem se, ali svakako Rafa ima vece sanse nego Grk, mada Medvedev svakako ide u finale.Igra najbolje ubedjlivo jos od kraja prosle godine i ne planira da stane.Najgori moguci match up za Novaka.60-40% protiv Novaka, a protiv Rafe 70-30.%

                Comment


                • Videćemo ako Stefanosu stane servis Nadal će skočiti ko tigar na njega.

                  Comment


                  • Apsolutno ne bih smeo ni na koga da se kladim u ovom trenutku. Nemam pojma ko će da pobedi iz svega viđenog.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • Originally posted by FitnessGuy View Post
                      Apsolutno ne bih smeo ni na koga da se kladim u ovom trenutku. Nemam pojma ko će da pobedi iz svega viđenog.
                      Ali bukvalno, 50-50 mec
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Rafa ne može malo bolji ugao Cicipasovog udarca da pokrije. Snage bez. Ali ako se ukaže prilika sad na 4 3, ako stisne, ne pušta.

                        Comment


                        • E sada da vidimo kome manje zvone uši od pritiska.
                          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                          Comment


                          • Nadu dobija
                            Wizard

                            Comment


                            • чиме ли га хране кад може оволико да удара пет сати?
                              sigpic

                              Comment


                              • Zbog ovakvih gluposti, recimo
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X