Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2021.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta sad sa Noksijem pao? Nisam videla taj momenat
    Jel gadno?
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Кири ће остати само атракција у својој каријери и то до три кола по турниру...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dekson View Post
        Zabavan meč, taman za prvu nedelju. Svašta bi bilo da se Nik nije svojevoljno izglupirao na par ključnih poena
        Posebno na gem loptu u 4.setu, kad je bez ikakvog razloga odigrao kroz noge, izgubio poen i posle izgubio svoj servis.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Tviterasi, dajte link toga pada!

          Comment


          • Novak povredjen, udarci mlaki, a servis nepostojeci.

            Comment


            • Ovo ne izgleda dobro...

              Comment


              • Kirios nema kapaciteta za slem, to je evidentno.
                Fizicki ne moze da parira na tri dobijena seta, a mentalno se slomi usled konstantnosti rivala i pritiska.
                Nema kontinuitet da gazi do kraja.
                Moze da iznenadi na mastersu i dva dobijena seta, moze da pobedi bilo kog favorita ako mu je dan, ali da izgura sedam meceva i podigne slem, to se nece desiti nikada.

                Comment


                • Gotovo je, ne može da udara.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ma nemoguce da covjek koji se citav zivot isteze se povrijedi teze na onako banalom proklizavanju

                    Trebalo bi proci ubrzo

                    Comment


                    • Sprdas li se da je softver registrovao gazenje kao lopticu i signalizirao aut??

                      Comment


                      • A čuj publiku što njače, glasniji su danas nego kad su pune tribine

                        Baš su neprijatni...
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Nijedan udarac ne izvodi lepo. Verovatno je uzeo protiv bolova nešto. Čim idalje igra.

                          Comment


                          • Ne znam koliko je ozbiljna povreda, ali ne deluje dobro. Fritz sa druge strane bolje od ovoga ne moze. Tezak zreb.

                            Jel zna neko kada ce da isteraju publiku? Do ponoci bi morali svi kuci da budu.

                            Comment


                            • Kažu za oko sat vremena moraju da izadju

                              Ipak, ja mislim da će morati da krenu pre, tamo je već 11
                              Last edited by Larisa; 12-02-21, 12:02.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Čim igra znači da ima šanse da se sanira.

                                Comment

                                Working...
                                X