Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Zarkov View Post
    Mene interesuje kako funkcioniše vraćanje sa IR-a. Npr ja imam Kembu i sad ga stavim u IR, treba li da ga vratim u tim prije nego što mu se makne OUT?
    Jel igra Kemba? Nemoj da ga vracas dok ne krene da igra. Kada ga vratis, moraces da dropujes jednog.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • #92
      Originally posted by ЧШ. View Post
      Jel ovo trade Hield i Rose za Fourniera?

      Čak i da je Theis ukljucen diskutabilno bi bilo.

      Tačnije ni tada ne bi bilo fer.
      Daj vec jednom taj trejd, i ti sim ponudio to..
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • #93
        Jesam, ali ti si odbio.

        Sad su mi rizični i Graham (zbog konkurencije) i Aldridge dok ne vidim kako će da igra. On mi baš ne uliva poverenje.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #94
          Što si dao Hielda i Rose-a za jebenog Fourniera? Mislim, ne bi smelo svakako da prodje to, ali mi nije jasno šta si kontao da dobijas.

          Hield - Fournier je ok trade.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • #95
            Tako sam hteo, nemam korist od drugog, a sigurno ce se povrediti uskoro
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #96
              Jasno, ali ne možeš da pojačavaš druge igrače tako. Ja sam lupio veto svakako. Meni si odbijao mnogo realnije trade-ove. I na kraju Aldridge - Randle mi ponudio.

              Mogao si da tražiš još nešto pored Fourniera.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #97
                To je moj tim i ja ne vidim sta drugo korisno bi uzeo.
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • #98
                  Malo cenis Hilda,on je pored Foksa glavni igrac Sakramenta,vrhunski trojkas,najefikasniji igrac,nema neke ove druge brojke ali za ove stvari odlican,da sam znao ponudio bih ti Bartona za njega.

                  Comment


                  • #99
                    Ja trazim skakac/bloker i ako uspem neki steal da pojacam
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by Zarkov View Post
                      Mene interesuje kako funkcioniše vraćanje sa IR-a. Npr ja imam Kembu i sad ga stavim u IR, treba li da ga vratim u tim prije nego što mu se makne OUT?
                      Mozes veroavatno da ga vratis sa IR slota bilo kada ali mora da prodje barem dan da bi mogao da bude aktivan za postavu.. Ja tako sam video pre meca Wasingtona i Chikaga da ce se Hachimura vratiti i stavio ga u postavu ali nije mogao da bude aktivan odmah.

                      Comment


                      • Veto, Hild je bolji od Furnijea. Da je glava za glavu, pa i da prodje, nego pored Hilda ide i Rouz.

                        Ne znam sta Furnije doprinosi, a da Badi Hild ne. Povrh svega on se sinoc i povredio, a tezina povrede ce se tek znati. S obzirom da je on danas deo dila, ja bih to okarakterisao kao podvalu pored toga sto je losiji od Hilda.

                        Comment


                        • Za povredu iskreno i nisam znao, ali sada ne mogu da otkazem
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Grofe, dobra borba. Bice ovdje jos vatre, ide ovo do poslednjeg igraca
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Bogdan Bogdanović na trejd listi, izvolite sa ponudama..

                              Mihajlo slabo je ono sinoć za Smarta, mora to bolje.

                              Comment


                              • Nemam sta drugo za ponuditi,sacekacu Bartona da udje u formu,moze on to i bolje od Smarta kad je u formi. Resio sam se igraca koje nisam hteo na draftu,ostaje jos samo Barton. Mogu eventualno jos Dzordza Hila da ponudim ali pretpostavljam da ti je i to malo,ove glavne igrace ekipa ne dam za Smarta a Bogdan mi ne treba da mi unistava procente i onako sam medju najgorima u ligi po procentima.

                                Comment

                                Working...
                                X