Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pogotovu je bezveze sto na svoju ruku menjas pravilo gde neko ko prvi procita ima prednost u odnosu na ljude koji to kasnije vide na forumu.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • #77
      Lepo je to odradio NFL, kada hoces da stavis nekog na IR mora da ima barem najvljeno odsustvo 4,5 nedelja i vise. U ovom slucaju sa NBA bi trebalo sve preko 3 meseca da se stavlja posto imaju mnooogo vise utakmica na rasporedu nego NFL.

      Comment


      • #78
        Igram cetiri lige i u sve tri je podeseno na tri igraca, a gledao sam kako drugi igraju i to je uglavnom isto 3.

        Iz nekog razloga ne mogu da smanjim. Mogu da menjam samo na vise. To mi je mnogo veci problem od samog vracanja.

        Nisam ispratio da ce to da bude DTD.


        Edit: Izgleda da ne moze da se smanji. Poserem se na espn.

        Dogodine se vraca na 1, ko god bio komesar.
        Last edited by Ricma; 24-12-20, 11:40.

        Comment


        • #79
          Ma verovatno ne moze da se menja zato sto su neki vec zastekali 3 igraca na IR pa sad ne moze smanjiti iz razloga sto nema gde sa tim igracima.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Ne verujem da je do toga, sad cu bas da bacim pogled.

            Samo je Grof popunio od svih timova.

            Molio bih druge da nista ne menjaju, a Grof da smanji prvo na 2 cisto da vidim da li mogu da smanjim.

            Edit: Ako vec ne moze da se vrati, moze samo da postoji usmeni dogovor da limit ostaje i dalje 1 posto je liga vec pocela. Ovo je bilo na moju ruku pod uticajem drugih liga i treba da se drzimo originalnog broja mesta.

            Ja sam zasrao, sada moram da se nosim sa posledicama.
            Last edited by Ricma; 24-12-20, 11:52.

            Comment


            • #81
              Evo smanjio sam sa 3 na 2, pa vidi, da li si u mogucnosti da smanjis.

              Pa kada sam video da su pravila promenjena, normalno je da ces da nakupis igrace na IR-u.


              Takodje, otkud vam to da igrac koji dobije Koronu, ne dobija Out?

              Sinoc, koliko znam, niko nije dobio koronu.
              Last edited by grof; 24-12-20, 14:36.

              Comment


              • #82
                Izgleda da ne moze da se smanji. Morace da postoji usmen dogovor, bez COVIDa broj IR mesta bi bio 1 i voleo bih da se toga pridrzavamo.

                Samo mi treba neki info za slucajeve kada je neko pozitivan. Glupost je sto moze pola tima da ti se zarazi, a ti ne mozes da oslobodis dva mesta.

                Comment


                • #83
                  Ovako cemo, jedno mesto ostaje samo za IR.

                  Ako kojim slucajem igraci koji su pozitivni mogu da budu u IR, za njih ostaju ta dva preostala IR mesta. Ja sam ispada greskom zbog takvih igraca povecao broj IR mesta bez konsultacija.

                  Imajte u vidu, da ce ljudi sa kojima igrate kolo obratiti paznju na to kako koristite mesta u IR listi.

                  Napravio sam tezak zajeb.

                  Comment


                  • #84
                    Ja morant se povredio i sta sad?! Gluposti
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • #85
                      Znaci, ko nece da igra sutnuti ga iz lige i ostaviti tim u ovakvom stanju kakvom jeste i sledece sezone nema pravo prijave. Inace nema smisla da se igra. Takvi su timovi WC Choppers Joke is no joke i Team Mrkonjic. Ne morate da kopate po FA, ali moraju bar da se nameste igraci do ol star pauze, pa ne morate ni da ulazite u fantazi do tada. To je bar lako.

                      Comment


                      • #86
                        I meni se desavalo da ne podesim sastav ponedeljkom, tako da sa te strane posto Mrkela igra duzi niz godina ne bih ga jos nista opominjao.

                        Dok cu ovog drugog morati zesce da cimam. Jebo ga Jokic u dupe.

                        Comment


                        • #87
                          Koliko me nervira što i kad se zna da igrač neće igrati 4 meča ne stave ga na out nego DTD.


                          Jel ne postoji opcija da igrac koji je DTD ide na IL? Ima situacija sad u Houstonu gde se zna da par igraca mora u karantin ali nisu OUT.
                          Last edited by mark !t zer0; 29-12-20, 13:44.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #88
                            Jel ovo trade Hield i Rose za Fourniera?

                            Čak i da je Theis ukljucen diskutabilno bi bilo.

                            Tačnije ni tada ne bi bilo fer.
                            Last edited by mark !t zer0; 01-01-21, 13:38.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #89
                              Mene interesuje kako funkcioniše vraćanje sa IR-a. Npr ja imam Kembu i sad ga stavim u IR, treba li da ga vratim u tim prije nego što mu se makne OUT?
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Sto bi neko trejdovao Hilda za Furnijea,pa jos i dodao Rouza,ne razumem.

                                Comment

                                Working...
                                X