Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stewanoski mozes Durenta na IR listu da stavis,i on ne igra zbog korone.

    Comment


    • Znam 4 meca propusta zadnji je protiv okc
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Hield i Durant su na trejd listu !
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Hield i Durant na trade listi, a meni nudis Kuzmu i Younga.

          Ne znam sta bih mogao da ti dam za Duranta. Rad sam da uključim Westbrooka ako ti PG treba.

          @srki

          Ne mogu da dam Collinsa za Horforda, ali bih mogao 2:2 trade gde bih ja dobio malo vise kod tih drugih igraca.
          Last edited by mark !t zer0; 10-01-21, 12:58.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Hayward za durant hahahah previse se prevejnujes.. neka drzi se ti do tih milion i "all star zvezde"
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Ponudjen ko pocascen,meni Hejvord glavni igrac uz Tejtuma,ako hoces mogu da dodam Foksa za Rouza. Hayward i Fox za Duranta i Rose. Tejtum i Lenard su nedodirljivi.

              Comment


              • Jel moguce da se ovako lose trejd ponude ovdje daju? Malo realnosti jbt
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Dajte jace ponude,ja bolje od ovoga ne mogu,ne znam ni sto trejduje Durenta,ne isplati mi se da trejdujem Lenarda i Tejtuma,a Hejvord ima skoro statistiku istu kao Durent,Foks je svakako bolji od osakacenog Rouza.

                  Comment


                  • Ma dobio sam ponudu Hielda za mog Brogdona? Mislim stvarno.

                    Covjek napise KD na trejd listi, posaljem mu poruku da bih mu dao Dzordza ili Ingrama uz jos nekog igraca koji mu se svidi a da je realno i dobijem ponudu Hield jebeni za Brogdona. Jujuju
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Bice bolje
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Vidjao sam i gore ponude.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ma dobio sam bar 2 gore ove sezone nego mi ova sad naisla pa iznevjerovao.

                          Bez nuzde bih trejdovao jer Ingram i Dzordz ce odigrati vise meceva od KD ali ono, lijepo bi bilo vidjeti KD i AD zajedno u timu[emoji3]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Odustajem od Duranta,dobar je meni i Hejvord.

                            Comment


                            • Ja plačem za nekim SF-om, ali nemam sta da ponudim.

                              Moj kraj je bio kad mi je zabagovalo i draftovalo RW-a u trenutku kad sam hteo centra.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ja sam nekako preko ovih slobodnih agenata sastavio tim,meni je 5 zadnjih kosarkasa birao autopick zbog interneta glupog, Barton,Koli Stajn,White iz San Antonija,Dankan Robinson i Hayes iz Detroita,par divljaka i povredjeni igraci i uhvatim na free Geja i Tyusa Jonesa kad se povredio Morant i Tompsona iz Bostona i tako nekako sredim skok i asistencije,ali evo sad ih uhvati korona Tejtuma i Tompsona.

                                Comment

                                Working...
                                X