Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by 147 View Post
    Slazem se. Mislim da su svi ocekivali vise od Rublova. Rafa je pre svega dobro servirao, a za ostalo tesko je reci. Videce se bolje u mecevima sa Tsisipasom i Thiemom.
    Prvi mec u ovoj dvorani, prvi put se plasirao na zavrsni plus igrao protiv svog idola, ipak je to bilo previse za njega
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #62
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Nema Zvereva, nego Cicipasa
      Još bolje
      Wizard

      Comment


      • #63
        Promenio je pristup, 2 metara ulazi unutra na drugi servis sto je dobro jer to pricam vec godinama, kad znas da ti uslovi ne pasu, jednostavno pokusaj agresivnije umesto one mrtve slajseve. Da vidimo kako ce protiv Thiema to biti, Rubljov nije reper.
        OVAKO

        Comment


        • #64
          Rubljov nervozna, zbunjen, uhvacen kao zec u farove. Nadal, najveci predator u istoriji tenisa, je odmah namirisao krv... Zavrsilo je kao je moralo.

          Za mene nema dileme da Rafa ide na titulu. Njemu na hardu odgovaraju brzi uslovi. Ali pravi testovi tek dolaze. Prvi protiv Tima. I on i Cicipas su bili bolji od ocekivanog.

          Comment


          • #65
            Ko da gledam da će Rubljov nekome pomrsiti račune.

            Comment


            • #66
              Originally posted by NI View Post
              Rubljov nervozna, zbunjen, uhvacen kao zec u farove. Nadal, najveci predator u istoriji tenisa, je odmah namirisao krv... Zavrsilo je kao je moralo.

              Za mene nema dileme da Rafa ide na titulu. Njemu na hardu odgovaraju brzi uslovi. Ali pravi testovi tek dolaze. Prvi protiv Tima. I on i Cicipas su bili bolji od ocekivanog.
              Ne znam baš šta bi ti rekao za ove brze uslove na hardu. Uzeo je AO jednom i to u periodu 08-14 kad je bio sporiji hard, Cincy jednom, Shangai/Madrid dvoranski jednom, Bercy i WTF nikad... I na ultimate tennis statistics jasno se vidi da mu % pobjeda raste sto je manja brzina terena i to eksponencijalno. Znam da si vrlo inteligentan čovjek ali ne vidim jasnu argumentaciju za ovakvu tvrdnju

              Comment


              • #67
                Fino se uplavio Nole. Mada, nedostaju mi oni njegovi crni kompleti sa ovog turnira. U njima je bio najuspjesniji. Crna bestija.

                Comment


                • #68
                  Novak u kanalu.

                  Comment


                  • #69
                    Mlitavo...

                    Comment


                    • #70
                      Bez motivacije i totalno van ritma.Nastavlja da gura Bh.Ispada u grupi.

                      Comment


                      • #71
                        Jel ovo šorti promjenio ribu, čini mi se bila neka glumica a Viško sad za ovu reče model.

                        Comment


                        • #72
                          Ne može ništa bez servisa, imaće 0:3 u grupi.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #73
                            Sa pola gasa prvi set.. Ali kakva je to igracina kad se zainati, Boze.. kako mi je krivo sto to u poslednje vrijeme samo na momente vidimo. Ovaj drugi brejk, recimo, kako ga je spektakularno uzeo. Bas ne razumijem toliko opreznu kalkulaciju sa energijom, ako je to uopste razlog. Ako su neke privatne mukice, nek' mu (nam) je Bog u pomoc.. Ali kad bi bio ono bas gladan trofeja i pobjeda, mislim da ga niko ne bi zaustavio odje.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by torpedo View Post
                              Jel ovo šorti promjenio ribu, čini mi se bila neka glumica a Viško sad za ovu reče model.
                              Ista je, nije glumica
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                Bas razmisljam u prvom o tom navodnom kalkulisanju sa energijom.
                                Mislim cinjenica da sigurno kalkulise, i igra cesto koliko treba, ali gde su te granice i kada to radi, upitno je, jer je stalno na nekoj klackalici da prevagne vamo ili tamo i sto je najgore nikad ne zna covek kada ce, nema znakova pored puta.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X