Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Vala, taman kilavim. Ali ono sto je meni jos ozbiljnije, on meni vise nije najbolji riterner. Ne znam kad me je zadnji put odusevio tim elementom.
    Novak je uvek imao najbolji ritern za ispotprosecne, prosecne i dobre servere. Medjutim za one najbolje se ne bih slozio sa time. Vise nego dovoljno dokaza za tako nesto. Za takve servere je uvek najbolje resenje bilo povuci se nazad 4-5 metra i vracati lopte, a Novak to nikada nije radio.
    Last edited by 147; 18-11-20, 21:25.

    Comment


    • Koliko puta smo ga samo otpisali a on se uvek trijumfalno vraćao. Biće to sve ok u 2021.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • говор тела: скино гаће....
        sigpic

        Comment


        • Tuče ga Meda, njegovim oružjem bekendi duge razmene..
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
            Koliko puta smo ga samo otpisali a on se uvek trijumfalno vraćao. Biće to sve ok u 2021.
            Ma uzet ce on bar 1 GS dogodine, kao rafin navijac to znam. Ali sto se BO3 turnira tice, tu je vec stanje alarmantno jer ne prikazuje nikakav nivo od finala RG kad je najvjerovatnije osigurao najvise sedmica na broju 1 u historiji

            Comment


            • BoleKu*cija neviđena A ja se nadao da će biti naoštren.

              Comment


              • ех да Ноле има овакав сервис као Меда, где би му био крај...има спору руку за серис...
                Last edited by Žika; 18-11-20, 21:29.
                sigpic

                Comment


                • Predvidjam mu sve peh za pehom do Sunshine Doublea ili cak Wimbledona. Dok ne probije rekord nedelja, on ce biti ovakav.

                  Comment


                  • Hahahahahahahahahahahahahha
                    .....

                    Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

                    Comment


                    • Brisanje.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Predvidjam mu sve peh za pehom do Sunshine Doublea ili cak Wimbledona. Dok ne probije rekord nedelja, on ce biti ovakav.
                        Samo da obori taj rekord u martu, a to jos uvek nije sigurno. Rafa treba ovde da ne osvoji titulu ili u Australiji. Cicipas, Medvedev pa Tim za Rafu, nadam se da je to preveliki zalogaj.

                        Comment


                        • Изгледа да је Меда једва чекао овај меч да стави тачку на"и"....показао је како се лако добија Новак...
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako je ovo jadno, izgubiti ovako, bez borbe... I hoce li mi neko reci, dje su nestala ona njegova agresivna klizanja po betonu, iz kojih bi krenuo u kontranapad? On na svaku takvu loptu sad samo blokira. Samo jedan takav bekend sam vidio veceras.

                            Comment


                            • Puno centralnih udaraca Novaka. Nema bekend uz liniju, FH tu i tamo. Al previse mentalne energije treba njemu za Medvedeva. Ne moze ga dobit lako a nije u mood-u da krvari.

                              Comment


                              • нема чиме да га пробије, а овај лако стиже и бржу лопту враћа и поврх свега има одличан сервис...

                                срећа да Меда није константан током године, уђе у форму тек на крају године пар месеци и ужива десет месеци...
                                Last edited by Žika; 18-11-20, 21:42.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X