Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S.C. Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juan Camilo Zuniga has signed a five-year Napoli contract extension, reportedly including a €35m buy-out clause.

    “I love the club and the fans, while I am very happy living in Naples. I hope to end my career here.”

    The wing-back’s current deal was set to expire at the end of the season and the delays in agreeing a new package fuelled reports of a move to Juventus.

    However, the Colombian international pen to paper today, as announced by President Aurelio De Laurentiis on Twitter.

    “I always believed in Camilo and he believed in Napoli! He deserved our recognition,” said the patron.

    Zuniga is expected to earn €4m per season plus performance-related bonuses and the club is protected by a buy-out clause worth €35m.
    4 милиона по сезони Лепо их уценио Зунига, рекло би се одлично или Наполи заиста пуца од пара
    Last edited by Brajkula; 01-10-13, 16:47.

    Comment


    • Bogata filmska industrija Brajko...nema izgleda Higuaina ipak veceras
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja га искрено очекујем, намазан је Аурелио гледај како се смешкају те главе јуче на тренингу, не верујем да би такво расположење владало међу њима да је нешто кренуло наопако, или цео тим имао огромну дозу самопоуздања да могу да надокнаде главног нападача.

        Comment


        • Ma valjda ce igrati,bas mi je nekako bezveze bez njega...ali nadajmo se najboljem
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Због саме текме ваљало би да ђуска Гонзало.

            Но гледај га какав је човечуљак овај Рафа

            Spoiler

            Comment


            • Mnogo je falio Benitez Ligi Sampiona neka prica ko sta hoce,uvijek su zanimljive njegove postavke i uopste utakmice...valjalo bi sto kazes da djuska Gonzalo pa da se koljemo s profesorom kako dolikuje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ма и овако неће Наполи јефтино продати кожу, иако је мени 1 кладионичарски баш реалан, има Рафа коња за трку - Лоренцо Инсиње, разуме се !

                Comment


                • Official SSC Napoli ‏@sscnapoli 2m
                  #MarsigliaNapoli Reina; Maggio, Albiol, Fernandez, Armero; Behrami, Inler; Mertens, Hamsik, Callejon; Higuain #ForzaNapoliSempre
                  Valjda je spreman veceras <3

                  Lorenzo na klupi...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • MarkoRadović ‏@afriyieacquah 11m
                    U poslednjih sat vremena bilo je kontakata između čelnika Benfike i Napolija. Razlog? Nemanja Matić. Italijani nude 30M, moguć dogovor.
                    Imaju pare, 30 m prava sitnica za njih

                    Comment


                    • Ozibljan bi to posao bio, mada Italijani nigde o tome nisu pisali. Au....ne smem ja to da zamislim.

                      Comment


                      • Onaj Di Marzio na twiteru pise u vezi Matica. A on je Talijan, a i do sada nije pricao bzv ..

                        Comment


                        • To bi bilo strasno pojacanje, bas bi voleo da Matic zavrsi kod njih, a ne npr u PSG, Chelsea i tako te "jace" klubove gde bi na kasicicu dobijao sansu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Dobro bi to pojačanje za Napoli bilo. Laurentis je izjavio da će na zimu dovesti 2-3 jaka igrača na nekim pozicijama. Ja sam cenio da to neće biti vezni red, tu imaju Hamšika, Inlera, Behramija, Džemailija... Ali bi svakako Matić bio veliki apgrejd.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Onaj Di Marzio na twiteru pise u vezi Matica. A on je Talijan, a i do sada nije pricao bzv ..
                              Evo sada sam upravo snimio i rekoh da napišem ali si me prestigao, upućen je on, sigurno postoji priča i to je ozbiljno pojačanje, a ako se ostvari Napoli će uložiti ove godine u roster više od 110 miliona

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Dobro bi to pojačanje za Napoli bilo. Laurentis je izjavio da će na zimu dovesti 2-3 jaka igrača na nekim pozicijama. Ja sam cenio da to neće biti vezni red, tu imaju Hamšika, Inlera, Behramija, Džemailija... Ali bi svakako Matić bio veliki apgrejd.
                                Jedan ce da ide, a to je valjda Dzemaili ..

                                Comment

                                Working...
                                X