Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko je i dogurao naravno mislim na Rafu.

    Comment


    • Nestvaran sada Rafa posle 0:40, ali nestvaran. I takav je u celoj svojoj karijeri. Zapita se covek kako je to moguce. Verovatno pomaze sto cesce servira na deuce strani kada je brejk lopta, ali opet...

      Comment


      • To je ratnicki fokus, brate. Odlika najvecih. Iako mu je igra sasvim prosjecna, kad je sabijen uza zid, to je muka ziva dokrajciti ga.

        Comment


        • O tome vam pričamo...
          Verovatno gubi, ali će skupo prodati svoju kožu
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            To je ratnicki fokus, brate. Odlika najvecih. Iako mu je igra sasvim prosjecna, kad je sabijen uza zid, to je muka ziva dokrajciti ga.
            Nema to niko sem Rafe. Barem je Rafa bolji od svih sto se toga tice.
            Last edited by 147; 07-11-20, 17:27.

            Comment


            • E ne dam Pariz, ne može .
              Sad bi mogao da završi sezonu kao što je i planirao pre nego što je Novak odustao od Pariza 😉

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Znaci, ni poena nije ućario odje. To je dobro...

                Comment


                • Rutinski Zverko, biće zanimljivo finale sutra...
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Rutinski je Rafa izgubio. A dizali ga u nebesa.

                    Comment


                    • Bio se Rafa naostrio maksimalno al ne moze nadoknaditi tolike limitacije na ovom terenu jedino neki mega lagan zrijeb kojeg nije bilo.

                      Comment


                      • Zverev taktički ok, strpljivo, sa pravovremenim napadima, mada sam se nadao vidjeti više oštrih i jakih bekend dijagonala na Rafin forhend. Ogroman je to problem Rafi pokrivati na ovakvoj podlozi i nekoliko ih je Zvero baš poklopio onako kako bi Nalbandian nekad, s punim zamahom i folovkom.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Dobar je bio Rafa, vidno bolji nego na početku turnira. Vidi se da mu trebaju mečevi, u Londonu će biti to još bolje, ali koliko god bolje da bude titulu uzeti neće zbog uslova, jbg.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Овај Меда се провлачи, све саће да испадне и оно никако, ево гарантујем да му је следећи меч последњи на овом турниру.......
                            sigpic

                            Comment


                            • nu,na moj racun...posteno

                              ali sutra,tj danas gubi

                              nego,da se polako oprastamo od big3...

                              jako sam pogresio stvarajuci u glavi...kako da napisem,da bude jasno...nekakav ekserski proboj pojedinih igraca i da ce ova trojica tako gubiti

                              no,docekao sam daskarski ( ) nacin,kad njih stotinu gura VEEEEEL'KOM daskom NFR i tako ih pobedjuju...


                              rafa mozda uzme RG,nole W,ako ih bude i da spustamo zavesu


                              nisam hteo da bude ni tuzan ni pesimistican post,prosto realan...


                              c'est la vie
                              Last edited by Beocca; 08-11-20, 02:12.
                              Wizard

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X