Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Mrkela View Post
    Daj ne sramoti se s tim glupostima
    Ti se sramotis druze, nije slucajno da si banovan vise puta. Evo ti pogledaj listu njihovih meceva https://www.atptour.com/en/players/a...usta/n409/cd85. Posebno ova poslednja tri. Busta se uopste nije trudio. Iako bi Rafa svakako dobio sve te meceve , sramotna je bila igra Buste protiv njega. Zato me iskreno i iznenadjuje kvota 1.2 na Rafu, ali opet, to je indoor i Pariz.

    Comment


    • #62
      Hahaha to sto sam banovan ima veze s obim sto pricas kako?

      Sta imam gledat to sto si postavio, pricas gluposti. Jel te nije sramota pricat da se profesionalni tenisac, covjek koji zivi od tenisa, koji zbog jedne greske moze ostat bez svega, ne trudi protiv nekog u par navrata jer eto voli ga ili sta vec hoces rec. Daj ugasi si internet

      Comment


      • #63
        Zverevu bas ne lezi Mandarina, prle se zaletio. I to iz meca u mec ima problema s njim

        Comment


        • #64
          Originally posted by Mrkela View Post
          Hahaha to sto sam banovan ima veze s obim sto pricas kako?

          Sta imam gledat to sto si postavio, pricas gluposti. Jel te nije sramota pricat da se profesionalni tenisac, covjek koji zivi od tenisa, koji zbog jedne greske moze ostat bez svega, ne trudi protiv nekog u par navrata jer eto voli ga ili sta vec hoces rec. Daj ugasi si internet
          Previse postuje Rafu i ne moze da igra protiv njega kao protiv ostalih. Ili je siguran da ce da izgubi pa se ne trudi. Nije jedini naravno, ima par takvih Spanaca. Ima i nasih, recimo Lajovic tako previse postuje Novaka. Dobar pristup recimo ima Krajinovic, Lopez ( postuje Rafu ali je iskusan pa ne utice na njega to). Inace sto se uvreda tice zamolio bih te da prestanes, kako ne bih prijavljivao tvoje komentare.

          Plus imas dugme edit kako ne bi slao komentar za komentarom.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Mrkela View Post
            Hahaha to sto sam banovan ima veze s obim sto pricas kako?

            Sta imam gledat to sto si postavio, pricas gluposti. Jel te nije sramota pricat da se profesionalni tenisac, covjek koji zivi od tenisa, koji zbog jedne greske moze ostat bez svega, ne trudi protiv nekog u par navrata jer eto voli ga ili sta vec hoces rec. Daj ugasi si internet
            Nema potrebe za ovim, sigurno mozes i boljim recnikom da mu kazes da se ne slazes sa njim.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #66
              Da, isprike.

              Comment


              • #67
                Nivo koji pokazuje Rublev je impresivan.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #68
                  jbt,rafi crveni tepih da se rasiri
                  Wizard

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by MareLFC View Post
                    Nivo koji pokazuje Rublev je impresivan.
                    E jesi ga ukanalio

                    Comment


                    • #70
                      Stan the Man!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #71
                        Rafi se otvara put sa sve stalnim musterijama. Ja ne znam kako moze da prokocka ovo.. jedino Svarci ponovo da poludi protiv njega. Ali, kakve je srece, doci ce mu Raonic u finale...

                        Comment


                        • #72
                          svi ko da su igrali punu sezonu-sve nesto kilavo i nikakvo...i medvedev kako igra,ispasce sutra

                          a najgore sto ni rafa ne igra,pa ce uzeti
                          Wizard

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Beocca View Post
                            svi ko da su igrali punu sezonu-sve nesto kilavo i nikakvo...i medvedev kako igra,ispasce sutra

                            a najgore sto ni rafa ne igra,pa ce uzeti
                            Medvedev Def Schwartzman 63 61




                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Hahaha Busta-Wawrinka-Raonic. Rafa seta jednog izgubiti nece do titule. Pa ovo je sprdnja gola... Ali zasluzio je covjek. Posle onakve predstave u finalu RG-a, nekako.. sve mu prastam...

                              Comment


                              • #75
                                Au dobar tb, sta je Raonic ispogadao fh na 64

                                Comment

                                Working...
                                X