Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rafa je juče igrao... malo jače od rafinog standarda... gde vi vidite meč života i slične stvari ja ne znam. Novak je odigrao 300 posto ispod proseka. Prosto
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by jacques9 View Post
      Moya je puno dobroga napravio za Rafu. Rafa je svakako napravio pravi potez sa Moyom kao novim trenerom.
      Ali juče Moya nema neke posebne zasluge za takvu fantastičnu partiju Rafe. Ova je pre sve Nadalova pobeda kao velikog šampiona sa neverovatnom mentalnom snagom

      Rafa nije ni u čemu tehničko- taktički iznenadio juče Novaka. Rafa je odigrao savršen 1. te 2. set bez grešaka te igrao najbolje baš kad je bilo najpotrebnije.
      I te kako ima. Rekao je Rafi: "Idi na sve ili nista. Vjeruj u sebe, mozes ti to!" Plus je dao izajavu da je Novak favorit.
      Last edited by NI; 12-10-20, 11:35.

      Comment


      • O bože, pretvori se u trenersku rat

        NI jedan ni drugi ni za q nisu
        Wizard

        Comment


        • A Djoković je ozbiljno pristupio meču sa stavom: favorit sam, kako me ugleda ukakiće se a ja ću ga onda bez po muke (i bez servisa, bez riterna, bez bekend paralele, bez drugog plana i bez borbe) ladno počistiti u 3, najviše 4 seta?

          Onda je to jeziv problem ne u Ivaniševićevoj, nego u Noletovoj glavi; debilana. Ja lično ne mogu to da poverujem
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Kilo soli View Post
            NI jedan ni drugi ni za q nisu
            Grijesis. I jedan i drugi su dobri iako Moya bolji. Ono sto je jucer igrao Nadal je bilo jako riskantno. Upalilo je! Ali takve stvari ne upale uvijek.

            Znacajn razlog za Moyin uspjeh je Novakov servis a on je vjerovatno povezan sa povredom. Moya je rekao da se Novak mucio, ali nije rekao da je Novak bio povrijedjen. To je malo neiskreno, ali ajde. Niti je rekao da su Busta i Cicipas ipak jaci protivnici od Sinera i Svarcmana.
            Last edited by NI; 12-10-20, 11:59.

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              A Djoković je ozbiljno pristupio meču sa stavom: favorit sam, kako me ugleda ukakiće se a ja ću ga onda bez po muke (i bez servisa, bez riterna, bez bekend paralele, bez drugog plana i bez borbe) ladno počistiti u 3, najviše 4 seta?

              Onda je to jeziv problem ne u Ivaniševićevoj, nego u Noletovoj glavi; debilana. Ja lično ne mogu to da poverujem

              Ma kakvi, nigde veze da je imao taj stav.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ah, pa jel povredjen?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Hvala Havijer, bice, bice



                  Koja razlika u odnosu na to kad prica na engleskom. Ume da baci koju foru i da bude prilicno duhovit
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Ah, pa jel povredjen?
                    On najbolje zna sta je.
                    Lako je ocekivati najvisi nivo, treba to i sprovesti u delo. Koliko je puta bio mentlna gromada, ali tesko prihvatamo da je to nemoguce uvek, pogotovu kad udari na slicnog ili tog trenutka jaceg protivnika od sebe. A nije prvi put da se ovo desi kada mi mislimo da je najjaci, nepobediv i sl.
                    Sport je to, i to tezak sport, pri tom mislim fizicki manje-vise, ali mentalno, psihicki je bolesno i milion stvari utice.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Koja razlika u odnosu na to kad prica na engleskom. Ume da baci koju foru i da bude prilicno duhovit
                      Pogotovo poslije pobjede kao jucer. Jedne od najvaznijih u karijeri.

                      Comment


                      • Opustenost, zadovoljstvo zbog nekog velikog uspeha i sreca uvek izbace iz coveka ono najbolje i obrnuto.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          On najbolje zna sta je.
                          Lako je ocekivati najvisi nivo, treba to i sprovesti u delo. Koliko je puta bio mentlna gromada, ali tesko prihvatamo da je to nemoguce uvek, pogotovu kad udari na slicnog ili tog trenutka jaceg protivnika od sebe. A nije prvi put da se ovo desi kada mi mislimo da je najjaci, nepobediv i sl.
                          Sport je to, i to tezak sport, pri tom mislim fizicki manje-vise, ali mentalno, psihicki je bolesno i milion stvari utice.
                          Verovatno on zna, (nadam se da zna), volela bi i ja da znam o čemu se radi. O tome pričamo
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Kao i uvek do sada... ostaces bez odgovora. A ruku ja srce ne znamo ni bitnije stvari (povreda lakta), tako da cekamo memoare jednog dana.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Pogotovo poslije pobjede kao jucer. Jedne od najvaznijih u karijeri.
                              Apsolutno. Mislim da ni on ovo nije ocekivao, i da je bas ponosan na sebe..Ali i inace je prilicna razlika u njegovim intervjuima na engleskom i na spanskom. Ta stegnutost koju ima kad prica na engleskom, pa cak i deluje glup cesto..potpuno nestane.
                              13/13!

                              Comment


                              • Pa nije da se baš nikad ništa ne pročuje, uglavnom isplivaju neke informacije pa na kraju znamo na čemu smo.
                                Smatram da ako je bio povredjen, nije trebao da izlazi na teren. Eto setih se povredjenog Federera koji je sat dva pre finalnog meča u Londonu predao Noletu, neće valjda da statira i da se bruka (normalno).

                                No, ko zna kako je i šta je, jednostavno pitaćemo se i dalje dok nešto ne naslutimo, svi mi koji ga godinama pratimo, duboko u duši znamo da to juče nije bilo “to” (i ne mislim na poraz, sav respect Rafi)
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X