Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citam komentare, deo forumasa treba da stavi prst na celo udahne 2x i da se zapita sta nekad pise u afektu. A onda da posalju dete svoje da trenira tenis ili odu u klub gledaju i najmanje klince cak, pa ce shvatiti i zaokruzivanje traga kod lopti oko linije sto na sparingu sto na turnirima. Bukvalno niko ko je trenirao ikad, nista nelogicno u tome nece videti. Kasnije lopta pada u aut ljudi vicu kradja, jer su neraspolozeni jer je Nadala pored igre i sralo sve vreme da se ne lazemo, a Novaku sve pomalo u aut i tako 20x. Sto je ovom bio dan da ga sve ide, a ovom nista. I da je yzeo 3.set Nole isto bi bilo, bukvalno je igrao u naletu samo, a Ragu nije hteo servis 2 gema.
    Koliko puta Rafu nista nije islo, koliko puta ga je Novak izdominirao, pa sta, ne secam se da su normalni Nadalovi fanovi ista slicno pisali. *ebem ti i tenis, i Novaka i Nadala i sport i RG. Bolje da je Novak uzeo. Evo sad neko da me pota iste sekunde bih menjao, iz svojih razloga. A i vi, dajte malo pozitive *ebem mu mater, Indigo ispade najoptimisticniji lik. Novak kao da sme da izgubi. Nisam ja sad ovde pametan da drzim moralna predavanja, ali ne mora drugoj strani da presedne titula, isto vazi i za navijace ostalih, samo ih mnogo manje pa ne mogu da naprave isti efekat.


    Ajde pozitiva pa da se cepamo na betonu i AO, vreme je da se i tamo otkine neki set valjda.
    Last edited by colchonero; 11-10-20, 22:27.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Iskreno, mislim da je tim Djokovic potcenio Nadala, mozda svesno, mozda nesvesno, ali kao da su ocekivali da Djokovic samo treba da izadje na teren u finalu i Nadal ce da se preda.
      A najvise to mislim zbog Ivaniseviceve izjave gde je bas pokazao 0 postovanja za Nadala, kao da im se sve to obilo o glavu.
      moguce i zbog izjava Moje koji je prebacivao breme favorita Novaku, Ivanisevica a i samog Nadala zbog kukanja zbog uslova

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Ivanisevic previse prica, trebao bi Novak da mu skrene paznju na to. Generalno se slazem sa tobom. Da nije bilo tako, verovatno bi izgubio ali ne toliko ubedljivo. jbg, desava se. I Rodzer je napravio slicnu gresku 2008. na Rgu, kada je verujem ocekivao da se bori makar ravnopravno kao prethodnih godina. I onda je mentalno puko u trecem setu, sto ne pamtim da mu se desilo sem tada. Da nije toliko ocekivao Novak od sebe, verovatno bi doziveo slican poraz kao Rodzer prosle godine na RGu.


        Jedino se ne slazem da im se obilo zbog Ivanisevica. Nema veze sa tim, to je jednostavno Rafa i Rg.
        Roger je tada skroz promenio taktiku, isao na neki s&v, ali i danas je Djokovic promenio taktiku sa cekanjem servisa 5 metara od linije, eto slicnosti

        Ako neko oko tebe govori da si apsolutni favorit, da je sve na tvojoj strani, veoma je moguce da to utice.
        Vidi izjavu
        "Gledamo Nadala i sve je isto kao uvek, ali nije isto. Ovo su perfektni uslovi za Novaka, ali za Nadala nisu. Nadal će uvek dobiti one koje treba dobiti. Računam na Novak – Nadal finale u kojem, po mom mišljenju, Nadal nema nikakve šanse u ovakvim uslovima, po ovakvoj zemlji i s Novakom koji mu je već ušao u glavu. Malo sam otišao predaleko, ali mislim da je Novak favorit broj jedan Rolan Garosa", rekao je Ivanišević za HRT.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Roger je tada skroz promenio taktiku, isao na neki s&v, ali i danas je Djokovic promenio taktiku sa cekanjem servisa 5 metara od linije, eto slicnosti

          Ako neko oko tebe govori da si apsolutni favorit, da je sve na tvojoj strani, veoma je moguce da to utice.
          Vidi izjavu
          To sto je Rodzer izgubio tada nije toliko strasno, ali mu je Rafa tada usao u glavu, i onda je uspeo da izgubi finala WB 2008. i AOa 2009. gde je bio favorit. Pogotovo u Australiji je bio veliki favorit. U drugom delu karijere je Rodzer bio mnogo pametniji sto se rasporeda tice, pa je tako smanjio sljaku od 2017. jer je bio realan i znao je da tamo nema previse sansi. Plus sto telo nije moglo da izdrzi toliki tenis, tako da mu je bilo idealno da ponekad preskoci sljaku. Tako od 2017. van sljake Rodzer uglavnom lagano dobija Rafu, i po meni ima tu mentalnu prednost koja se par puta popriclino izrazila. Mislim da Novak tu treba da nauci od Rodzera. Jedino se nadam da Novaku nece dugo da ostane ovaj mec u glavi.

          Comment


          • Malo su nesto potamneli Noksija

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Roger je tada skroz promenio taktiku, isao na neki s&v, ali i danas je Djokovic promenio taktiku sa cekanjem servisa 5 metara od linije, eto slicnosti [emoji3]

              Ako neko oko tebe govori da si apsolutni favorit, da je sve na tvojoj strani, veoma je moguce da to utice.
              Vidi izjavu
              Nisam uopste znao za ovu izjavu. Bas sramno ovako nesto izjaviti
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • U redu je da kaze da je prvi favorit al da kaze da Nadal nema nikakve sanse... Al ok, Ivanisevic je to, ne znam sta on koji djavo radi u Novakovom stabu, samo ga bruka sa ovakvim izjavama il mu nabacuje nepotreban pritisak. Sta da ocekujes od lika koji je Cilicu na pitanje kako da serviram odgovorio: Ma udari loptu iz sve snage jebem joj mater.

                I ja mislim da je Novak potcenio Nadala, isao je valjda i na kartu da Rafa ima kompleks od Novaka i obilo mu se o glavi. A nije tacno da ima kompleks, bar ne na sljaci, jer ga zadnja tri puta dobio, cak zadnji put ga i bagelovao kao i danas. Volio bih videti kako ce se ova pobeda odraziti na obojca u njihovom eventualnom duelu u Melburnu, dali moze Rafa vise nego prosli put gde je bio demoliran.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  U redu je da kaze da je prvi favorit al da kaze da Nadal nema nikakve sanse... Al ok, Ivanisevic je to, ne znam sta on koji djavo radi u Novakovom stabu, samo ga bruka sa ovakvim izjavama il mu nabacuje nepotreban pritisak. Sta da ocekujes od lika koji je Cilicu na pitanje kako da serviram odgovorio: Ma udari loptu iz sve snage jebem joj mater.

                  I ja mislim da je Novak potcenio Nadala, isao je valjda i na kartu da Rafa ima kompleks od Novaka i obilo mu se o glavi. A nije tacno da ima kompleks, bar ne na sljaci, jer ga zadnja tri puta dobio, cak zadnji put ga i bagelovao kao i danas. Volio bih videti kako ce se ova pobeda odraziti na obojca u njihovom eventualnom duelu u Melburnu, dali moze Rafa vise nego prosli put gde je bio demoliran.
                  Sta mislis Kobe, jel treba Novak kao Rodzer da krene da izbegava sljaku i da proba da trazi "mentalnu" prednost na drugim podlogama? Slicno kao Rodzer ( ovo sto sam pisao u prethodnim komentarima, da se ne ponavljam).

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Malo su nesto potamneli Noksija

                    Haos hahahah ispade duplo crnji od Nadala.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Malo su nesto potamneli Noksija


                      Oplakah

                      Ispada da je neki crnja hahahaha umiremmm
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Šta mislite jel bolje za psihu ovako izgubiti sa glatkih 3-0 ili nakon 4-5 sati 3-2.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Sta mislis Kobe, jel treba Novak kao Rodzer da krene da izbegava sljaku i da proba da trazi "mentalnu" prednost na drugim podlogama? Slicno kao Rodzer ( ovo sto sam pisao u prethodnim komentarima, da se ne ponavljam).
                          Ne. Novak ne pokazuje nikakve znakove na pad u igri il karijeri opcenito, a i nije ista situacija kao Roger. Novak je no.1, osvaja titule na sljaci, stvarno ne znam zasto bi preskakao sljaku, apsolutno nema niti jedan razlog za to. Vidis da ni Rafa ne presakaka nista osim kad vuce neku povredu. Roger je drugo, on je nabacao dosta godina a i zna da ima 2 rivala koje je nemoguce pobediti na sljaci, zato i odmara telo, a znamo da sljaka je neposredno pre trave pa nece da se dodatno trosi. Znam da te pogodio ovaj poraz, al stvarno nema razlog da Novak radi to dok je fizicki ok. Ima on jos puno tenisa u njega, a iskreno mislim da ce ovaj poraz uticati motivaciono na njega da krene jos jace trenirati i dostici Nadala i Federera.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Bolje ovako. Sad zna da je daleko u odnosu na Nadala i da mora mnogo više da radi kako bi mu barem prišao.

                            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Šta mislite jel bolje za psihu ovako izgubiti sa glatkih 3-0 ili nakon 4-5 sati 3-2.
                              Apsolutno ovo drugo, uvek treba pružiti žestoki otpor i borbenost, Novak je danas izgledao kao da se već u svlačionici malo ukenjao (a možda i jeste) sve u svemu, sramotno je počišćen, što jes - jes!

                              Doće maca na vratanca...
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Bolje ovako. Sad zna da je daleko u odnosu na Nadala i da mora mnogo više da radi kako bi mu barem prišao.

                                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
                                Daleko na šljaci što se ne može reći za ostale podloge. Pomiriš se sa tim i nastaviš dalje, ako se otvori prilika zgrabiš je i super.

                                Comment

                                Working...
                                X