Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo je njegova objava od jutros, upravo gledam..

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Slazem se. Ko moze vjerovati kladionicama poslije toga.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Slazem se. Ko moze vjerovati kladionicama poslije toga.
        Novak kada igra protiv Wawrinke ima crv sumnje. Kada je realno u boljoj formi ne treba da čudi ako izgubi od njega. Zato bi ja u ovom finalu uvek pre birao Nadala nego Wawrinku.

        Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Ne vidim da si stavio link za ovo.
          Pa na prethodnoj strani-ono dečak je postao kralj... Jel to nije on?
          Wizard

          Comment


          • Ne, bre..

            Sad mu odgledah video, on prognozira Rafa u 5, a njegov mačak Goat kaze Novak u 3.

            Ne svidja mi se njegova analiza koja ide u prilog Rafi. Na ovom turniru se, zbog uslova kakvi jesu, znatno vise igraju dugi poeni. A u njima Rafa bas prednjaci po procentima, ta jebena konzistentnost.. ne grijesi koliko god dugo poen trajao. To je istakao kao najvecu Rafinu prednost u ovom trenutku. Jeste, kaze, naizgled ovi uslovi pomazu Novaku, ali su produzili poene, a u tom dijelu se Novak nije bas proslavio. I to jeste istina, to smo svi vidjeli. Ali, s druge strane, tu su svakakve promjene ritma, silni dropovi i ostala miksanja, Novak je hudini.. onomad je Wimbledonu komplet statistika bila na strani Rodzera, pa je opet izgubio.

            Jao, jao.. jos 4 sata...

            Comment


            • Razmisljam da li da gledam mec danas. Preveliki stres bi to bio za mene. Sta mislite ljudi?

              Comment


              • Auf, brate.. pa takvi stresovi cine zivot, kako mozes tako da rezonujes.. To je kao da ti Margot Robbie posalje poruku da te ceka gola u stanu, a ti kazes: "Mozda bolje da ne idem, preveliki je to stres za mene.."

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Auf, brate.. pa takvi stresovi cine zivot, kako mozes tako da rezonujes.. To je kao da ti Margot Robbie posalje poruku da te ceka gola u stanu, a ti kazes: "Mozda bolje da ne idem, preveliki je to stres za mene.."
                  Dobar si

                  Comment


                  • Originally posted by Kilo soli View Post
                    Gde vi nađete taj podatak? Il po sećanju?
                    Po secanju. Shminka kod kuce ga zovu thinkerman.

                    Ni,
                    Nisu kladionice uvek u pravo, ali u vecinu slucajeva jesu. Ono sa Wawrinkom nema veze sa ovo danas, tad je Novak imao jedan ton pritisak na ledjima, nije imo RG tada u vitrini, a kad na to dodamo da je Stan bio bas nezgodan za njega taj period od 2013 do 2016 dobijamo konacni ishod. Ali to je bas retka situacija, ne secam se kad su u GS finale tako omasili kladionice, bar ne u skorijeg vremena. Ako se ne varam to je najveci kiks jednog favorita u neko GS finale od 2005 do danas, ne znam samo kakva je kvota imao Delpo protiv Feda 2009 u NY. Rafin poraz od Stana ne racunam jer se povredio, inace mislim da bi dobio mec.

                    Nebitne su kvote zaista, bitno je da se danas pise istorija, na ovaj ili onaj nacin. Ako smo nesto zasluzili to je onda ovo danas, da dva velikana ispisu istoriju, nesto o kome ce se pricati godinama i decenijama. Ako izuzmemo AO 2019 svesni smo sta ova dva ludaka mogu da nam ponude na jednog GS turnira u finalu, tako da ne ocekujem nista manje nego to.

                    Oko taktike stvarno ne znam sta bi se reklo a da mi ne znamo, odigrali su 70000 meceva... Novak ce forsirati dropove to je sigurno, a meni kao fan Rafe malo raduje sto dobro reagira on na taj udarac ove dve nedelje, stize bas sve. Kljuc za uspeha ce biti Rafina fh paralela i Novakov servis, ako ovaj servira oko 75% prvi onda ce biti jebeno tesko, znam da nije dvorana il trava al opet Novakov servis je vrhunski. Rafina fh paralela je odlicna i to me jos dodatno raduje, nadam se da ce je sto vise koristiti danas. Bh je dobar al u treceg seta protiv Diega se raspao skroz sve do 5 5, od tad do kraja seta je ok bio.

                    Sta je tu je, ocekujem epski mec i nek pobedi boljeg.
                    OVAKO

                    Comment


                    • U parizu pici sunce trenutno ko nikad do sad iako je hladno ne valja da je bas skroz vedro,sljaka bi mogla biti prilicno suva,nismo dobro poceli,brejk za Rafaela,ako ne i citav set

                      147,ne znam kako cemo bez toga da nam saopstavas kako je Rafinjo odigro set karijere i da Nolo nije imo srece,cim ti to kazes svima nam je lakse,ali sta ces...

                      Comment


                      • oa ja sve nesto mislim da ce biti 3:o za jedn9og...ne znam sto,nekako mi se uvrtelo to u glavi
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Razmisljam da li da gledam mec danas. Preveliki stres bi to bio za mene. Sta mislite ljudi?
                          Ništa stres. Samo opušteno, nema većeg ratnika od našeg zemljaka. Mešanac ratnika i intelektualca. De ćeš bolju kombinaciju?

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Auf, brate.. pa takvi stresovi cine zivot, kako mozes tako da rezonujes.. To je kao da ti Margot Robbie posalje poruku da te ceka gola u stanu, a ti kazes: "Mozda bolje da ne idem, preveliki je to stres za mene.."
                            pa jel tebi dolaze drugovi ili gledas kod druga-dve su price bile sinoc

                            i zar nisi potvrdio da je coffee break taj...?

                            i ja cu probati da spavam,ne mogu ni ja to...
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              U parizu pici sunce trenutno ko nikad do sad iako je hladno ne valja da je bas skroz vedro,sljaka bi mogla biti prilicno suva,nismo dobro poceli,brejk za Rafaela,ako ne i citav set

                              147,ne znam kako cemo bez toga da nam saopstavas kako je Rafinjo odigro set karijere i da Nolo nije imo srece,cim ti to kazes svima nam je lakse,ali sta ces...
                              Zato i postoji uzivo tema, tamo moze puno da se pise. Kada je neko nervozan moze lepo da kucka sve i svasta i da se opusti Makar vetar ne duva toliko jako koliko je najavljeno. Trebalo bi da prskaju oni sljaku. Uslovi mi deluju da su poprilicno posteni, nece previse da budi ni za jednog ni za drugog. Trenutno je 12 stepeni u Parizu, nije previse.

                              Comment


                              • Originally posted by Kilo soli View Post
                                pa jel tebi dolaze drugovi ili gledas kod druga-dve su price bile sinoc

                                i zar nisi potvrdio da je coffee break taj...?
                                Kod jednog druga idem da gledam, a onda se vracam doma, kad mi dolazi druga ekipa, muzikanti.

                                Nisam, ne.. nesto si pobrkao. Matt Bradshaw je cak, kako sam kaze, vrlo slabo aktivan na twiteru.

                                edit: Evo vidim da ima tviter nalog.. https://twitter.com/CoffeeBreakTens
                                Last edited by Joker; 11-10-20, 10:23.

                                Comment

                                Working...
                                X