Announcement

Collapse
No announcement yet.

***Roland Garros 2020***

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • svasta covjek dozna na pojedinim topicima..
    kao npr. to da je gospodar sljake 12 puta bolji prasinar od drugog sljakasa modernog tenisa. interesting

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Inace cini mi se da senka zalazi blizu 4pm, a finale je valjda u 3pm...

      Cime se vi bavite, jbt. Mislim da ni njihovi timovi ovoliko ne analiziraju Sta kazu za UV zracenje?
      13/13!

      Comment


      • Strepimo kolektivno od buste-neki priznaju, neki ne
        Wizard

        Comment


        • Ja strepim od plavih linijskih sudija a ne od Buste. Mada on ih priziva tako da dođe ti na isto.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Cujem da je Busta platio gospodji iz Njujorka povratnu kartu i mjesto u prvom redu.

            Zamisli scenu ona s maskom, Novak je vidi i vec sumnja ko je.. a ona diskretno spusta masku tek toliko da je prepozna i igra obrvicama ka' Grucho Marks.

            Comment


            • pa ovi stvarno...ko balerine...

              Nadal. "It's too cold to play tennis. I know football players play outdoors with these conditions but they are always running, it's different. It's dangerous for our bodies to play with these conditions."
              Wizard

              Comment


              • povlacim ovo za balerine,sad sam se setio sase broz,kad je odgovorila cilicu za zuljeve na nogama u finalu W
                Wizard

                Comment


                • Au kako smaraju ove zene...

                  Comment


                  • ojo,ovo je kvalitetan mec kakvih ima
                    Wizard

                    Comment


                    • Gledao sam ovog Cicibana malo, mislim da ce Novak izgubiti...
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Nemoj više da gledaš?

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Nemoj više da gledaš?
                          pa gledam samo grend slemove tako od cetvrt finala...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • razumeo sam samo prva dva reda
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • e a kako se zove ova mlada Poljakinja u usponu. na nju bi se isto mogao kladiti
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                e a kako se zove ova mlada Poljakinja u usponu. na nju bi se isto mogao kladiti
                                Swiatek, opasno igra klinka
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X