Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Igralo se u ovakvim uslovima finale 2013 pa je Ferrer pocistio Rafu zaboravio sam to izvini

    Nije Rafa bilo ko,12 Rgova,sljaka je sljaka a Rg je Rg

    Siner je odlican,vidi se pattern koji ce Novak koristiti,samo treba 3h minimum to efikasno raditi
    Slažem se ali Novakova igra je daleko bolja. Ako dođe do toga biće mnogo efikasniji od malog.

    Comment


    • Sinera uporedjujete sa novakom, il samo BH?
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Igralo se u ovakvim uslovima finale 2013 pa je Ferrer pocistio Rafu zaboravio sam to izvini

        Nije Rafa bilo ko,12 Rgova,sljaka je sljaka a Rg je Rg

        Siner je odlican,vidi se pattern koji ce Novak koristiti,samo treba 3h minimum to efikasno raditi
        Nemoj molim te da me podsecas na 2013. i 2014. Prosto neverovatno koliko je srece Rafe imao tih godina protiv Novaka. Dva najtolpija dana na turniru bas kada je igrao Rafa sa Novakom. Ne kazem, mozda bi ga Rafa dobio i da nije bilo tako, ali svakako se to pamti kao veliki peh za Novaka. Tada mozda jeste bio kisan dan, ali je temperatura bila preko 20 stepeni itekako. Sada je 12.

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Igralo se u ovakvim uslovima finale 2013 pa je Ferrer pocistio Rafu zaboravio sam to izvini

          Nije Rafa bilo ko,12 Rgova,sljaka je sljaka a Rg je Rg

          Siner je odlican,vidi se pattern koji ce Novak koristiti,samo treba 3h minimum to efikasno raditi
          Ma dobro vec 15 godina citamo i cujemo za te uslove i nikako da se nesto dogodi. Izgleda da 15 godina Bog Isus pravi odlicne i idealne uslove za Rafu, drugo objasnenje nema.

          Siner odlican, bice strasan igrac u buducnosti, tj. vec je sjajan on i bice sve bolji. Rafa je top, fh paralela je tu, bh dobro radi, samo malo dublje treba i to je to. Razmontirace onog strebera u SF.
          Last edited by Stefan-kobe; 06-10-20, 22:54.
          OVAKO

          Comment


          • Naravno da se nista nije desavalo, kada se finale igra pocetkom/sredinom juna, kada je 90% sansa da bude suncano i da uslovi odgovaraju Nadalu :/

            DA ne ispadne kako samo pricam protiv Nadala, slicno je sto se tice Australije i Novaka. Da nisu promenili da se polufinale i finale igraju uvece, Novak sigurno ne bi imao toliko titula, a Rafa bi imao neku vise.
            Last edited by 147; 06-10-20, 22:57.

            Comment


            • Rafa ima peh da igra u ovako nepovoljnim uslovima cetvrtfinale. Ali ima i srece da je protivnik Sinner a ne neki iskusniji igrac. Da mu je veceras preko mreze Svarcman, bilo bi povuci potegni. Da ne pricam o udaracima tipa Tima, Cicipasa... pa cak i Iznera.

              Sinerov BH je dobar, ali je igra protiv Rafe bez FH topspina.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Naravno da se nista nije desavalo, kada se finale igra pocetkom/sredinom juna, kada je 90% sansa da bude suncano i da uslovi odgovaraju Nadalu :/
                A ranije se finale AOa igralo u sred bela dana, ko zna sta bi bilo da je to ostalo, ko zna kako bi se Djokovic snasao.

                E tako vi zvucite, Nadal ima 12 RGa i sad je to zato sto je imao srece, pa je bas tog dana sijalo sunce
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A ranije se finale AOa igralo u sred bela dana, ko zna sta bi bilo da je to ostalo, ko zna kako bi se Djokovic snasao.

                  E tako vi zvucite, Nadal ima 12 RGa i sad je to zato sto je imao srece, pa je bas tog dana sijalo sunce
                  Bas sam editovao komentar, pre nego sto sam to video Slazem se 100%

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Ma dobro vec 15 godina citamo i cujemo za te uslove i nikako da se nesto dogodi. Izgleda da 15 godina Bog Isus pravi odlicne i idealne uslove za Rafu, drugo objasnenje nema.

                    Siner odlican, bice strasan igrac u buducnosti, tj. vec je sjajan on i bice sve bolji. Rafa je top, fh paralela je tu, bh dobro radi, samo malo dublje treba i to je to. Razmontirace onog strebera u SF.
                    Sjeti se meca sa Svarcmanom 2018. Prvi dan su uslovi bili slicni danasnjima. Diego je uzeo set 6:4. Nastavili su sutradan po suncu, Diego je uzeo 7 gemova.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Rafa ima peh da igra u ovako nepovoljnim uslovima cetvrtfinale. Ali ima i srece da je protivnik Sinner a ne neki iskusniji igrac. Da mu je veceras preko mreze Svarcman, bilo bi povuci potegni.
                      Nemoj tako, zasto ne ocekivati da i odje bude povuci-potegni?

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A ranije se finale AOa igralo u sred bela dana, ko zna sta bi bilo da je to ostalo, ko zna kako bi se Djokovic snasao.

                        E tako vi zvucite, Nadal ima 12 RGa i sad je to zato sto je imao srece, pa je bas tog dana sijalo sunce
                        Eto prosle godine je puhao onaj vetar, uslovi bili losi i opet je Rafa izdominirao, dakle ta prica o sunce i kisu ne pije vodu jer je osvajao u svakakve uslove.

                        Inace ovo je najsporija podloga ikad vidjena.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Eto prosle godine je puhao onaj vetar, uslovi bili losi i opet je Rafa izdominirao, dakle ta prica o sunce i kisu ne pije vodu jer je osvajao u svakakve uslove.

                          Inace ovo je najsporija podloga ikad vidjena.
                          Zar sunce i vetar ne isuše podlogu pa je odskok veći?
                          Što više odgovara Nadalu?
                          Ili ja nisam baš najbolje skontala kako to ide?

                          Novaku više odgovara kada je šljaka mokra, ali mu ne paše ni previše vlage u vazduhu zbog disanja isl...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Sjeti se meca sa Svarcmanom 2018. Prvi dan su uslovi bili slicni danasnjima. Diego je uzeo set 6:4. Nastavili su sutradan po suncu, Diego je uzeo 7 gemova.
                            Jednostavno Rafa je lose igrao tad. A eto, i da je bilo zbog uslove to je bio jedan mec samo, tj.set. Finale 2013 se igralo svo vreme pod sitnom kisicom, a Rafa je unakazio Ferera. Spomenuo sam vec, prosle godine uslovi isto bili losi, protiv Feda je duvao vetar, bilo hladnije itd, opet setnja.

                            Nije tajna da sunce i suvo vreme najvise odgovara Nadalu, on to i sam tvrdi, ali ovde se prica o tome kao da Rafa ne zna reket u rukama drzar kad je hladnije vreme.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Jel mu slucajno presetao preko polovine Sinner?

                              Comment


                              • Grešna ti duša pobedi Rafu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X