Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidimo prvi set Rafa.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Slazem se. Samo se jedan od prva cetiri meca oduzio, moglo je i mnogo kasnije da se zavrsi. Generalno i cetiri meca u kasnijoj fazi je mnogo kada se igra na sljaci. Doduse sada sa reflektorima je ok. Znam da je pre bilo diskusije da se muska SF pomeraiju sa 13h na 12h jer u proseku traju jako dugo, pa nisu male sanse da se drugo SF odlozi.



      Edit: Nego, kada vidim ovakve uslove ( skoro pa idealne, osim sto je malo hladnije), prosto mi je krivo sto nisu postavljeni reflektori na RGu pocetkom ovog veka. Bio bi to onda totalno drugaciji turnir doduse, ko zna ko i koliko puta bi ga osvajao. Mislim da bi uslovi bili najslicniji MAdridu pa verujem i rezultati.
      Pa ne bi se toliko promenilo, nisu se bitni mecevi igrali kasno uvece, u maju/junu je dan mnogo duzi, igraju bez problema do 21h, a kad je vedro i duze.
      U Madridu je nadmorksa visina ta koja pravi razliku, a ne vecernji termini
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nadal deluje ocajno. Postoji toliko igraca koji bi ga u ovim uslovima namucilo ili cak pobedilo ali sta vredi kada igra protiv celindzer igraca do sada

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa ne bi se toliko promenilo, nisu se bitni mecevi igrali kasno uvece, u maju/junu je dan mnogo duzi, igraju bez problema do 21h, a kad je vedro i duze.
        U Madridu je nadmorksa visina ta koja pravi razliku, a ne vecernji termini
        Kako ne bi ? Primeri 2015., 2019. za malo 2011. I to je posle itekako imalo uticaja na osvajaca turnira. Dan jeste duzi, ali nedovoljno dugacak. Oko 7.5 h tenisa za dva neizvesna muska SF itekako moze da bude malo.
        Last edited by 147; 06-10-20, 22:01.

        Comment


        • Rafi porasla brada koliko je cekao na mec.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Nadal deluje ocajno. Postoji toliko igraca koji bi ga u ovim uslovima namucilo ili cak pobedilo ali sta vredi kada igra protiv celindzer igraca do sada



            Kako ne bi ? Primeri 2015., 2019. za malo 2011. I to je posle itekako imalo uticaja na osvajaca turnira.
            Pa dobro Novak ce ga pocistiti ako tako mislis,sta je problem sa tim?

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Nadal deluje ocajno. Postoji toliko igraca koji bi ga u ovim uslovima namucilo ili cak pobedilo ali sta vredi kada igra protiv celindzer igraca do sada

              Ne mogu da ocenim Rafinu igru najbolje ali daleko je od dobre. Loše se kreće i nije dovoljno ofanzivan. Ovaj momak Siner može da uzme set. Mada čekam drugu polovinu seta kada Rafa da malo gasa.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Pa dobro Novak ce ga pocistiti ako tako mislis,sta je problem sa tim?
                Nece bas da se igra ovako kasno. Bice to 50:50 mec, ako dodje do njega.

                Comment


                • Nisam puno pratila Rafu na RG u prethodnim mečevima, ali večeras mi uopšte ne deluje nešto posebno dobro, čak naprotiv- ispodprosečna igra
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ju ju koja katastrofa od izlaska na mrežu.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Nece bas da se igra ovako kasno. Bice to 50:50 mec, ako dodje do njega.
                      12 stpeeni u nedelju BEZ VETRA,danas ga ima deluje mi kao uslovi koji favorizuju Novaka,plus moguca kisa sto bi bilo kao da se igra uvece ako zatvore,nije 20c i sunce sa vetrom da se plasis toliko

                      Da ti pomognem,Zveki ga ne bi dobio

                      Comment


                      • Moze li biti da je ovaj decko porastao od kad su unijeli podatke za visinu? On jeste mrsav, dzigljav, ali ovo djeluje vise od 188cm.

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          12 stpeeni u nedelju BEZ VETRA,danas ga ima deluje mi kao uslovi koji favorizuju Novaka,plus moguca kisa sto bi bilo kao da se igra uvece ako zatvore,nije 20c i sunce sa vetrom da se plasis toliko

                          Da ti pomognem,Zveki ga ne bi dobio
                          Zveki bi se verovatno raspao, ali da odigra kao na WTF prosle godine imao bi sanse. Dacu ti samo primer igraca koji bi imali sansu ili bi bili favoriti: Novak naravno, Svarcman, spreman Tim, Federer do pre par sezona ( najbolji Fed bi po meni bio veliki favorit u ovakvim uslovima protiv ovog Rafe), Stan the man, Ferer do pre par sezona itd. da ne razmisljam previse i gledam tenis

                          Comment


                          • Rešava Rafa ovo u narednom gemu.

                            Comment


                            • Sad će Rafael da ga reši...

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                To mora da bude vrhunski mec, vjerovatno najkvalitetniji mec cetvrtfinala. Ne znam kako moze da omane, bez da Tim nesto klekne naprasno..
                                Last edited by Beocca; 06-10-20, 22:25.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X