Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Imam kosmarne vizije da ovo traje 5h+
    Iskreno, ne verujem
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sad se sjetio da malo promijesa sa bekendima po paraleli.. tupko...

      Comment


      • Nek je kreno udarat a ne ko pizda slajsat samo

        Comment


        • Mislim da je vreme da zenski mlec prebace na SL.

          Comment


          • Zasto? Moze Rafa i sjutra.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Zasto? Moze Rafa i sjutra.
              Zato sto ce onda Novak da igra prekosutra.

              Comment


              • A što ženski može i muški

                Comment


                • O sta Tim radi
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nema snage Tim, pretezak zreb dolazi na naplatu.

                    Comment


                    • Zasto zene sutra ne bi stavili na SL? Ili jedan zenski i jedan muski.

                      Comment


                      • Zenski mec ce sutra prebaciti verovatno,jer su ova dvojica odlucila da se posprdaju sa nama

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Zenski mec ce sutra prebaciti verovatno,jer su ova dvojica odlucila da se posprdaju sa nama
                          Nisu oni krivi. Organizatori su. Prvo nije bilo razloga da pomeraju zenski mec juce bilo je lepog vremena posle 9pm. Onda i danas su morali jedan mec na SL da stave.

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Zato sto ce onda Novak da igra prekosutra.
                            E to vec ne razumijem. Zasto bi to moralo tako, kad nema puno meceva na programu? Ja se sjecam da je jednom (ne znam koji turnir je bio) Novak igrao prethodno kolo istog dana kad su ostali igrali sledece. Ustvari, dva meca je igrao u istom danu, nesto tako.. blah...

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              E to vec ne razumijem. Zasto bi to moralo tako, kad nema puno meceva na programu? Ja se sjecam da je jednom (ne znam koji turnir je bio) Novak igrao prethodno kolo istog dana kad su ostali igrali sledece. Ustvari, dva meca je igrao u istom danu, nesto tako.. blah...
                              Kako nema, stavljen je poslednji kao cetvrti mec sutra. Ako prebace NAdala za sutra, bice peti plus sto bi tri meca bila muska, znaci mozda i duzi program neko danas. Nadalu je totalno sve jedno kada igra, ima dan pauze.

                              Comment


                              • Ma ne moraju ništa dirati, Rafa oko ponoći pa do 3-4 će završiti sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X