Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Ja navijam za finale Novak-Rafa tako da mi je svejedno ko će uzeti ovo
    Apsolutno. Red je da se uzme jedan preko Spanca.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Timu je dovoljno samo da drzi lopticu u igri. Mentalni patuljak ce se pobrinuti za sve ostalo.
      Videcemo ima li Timotije makar mozga za to.
      Pa čitav meč je drži u igri
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Timu je dovoljno samo da drzi lopticu u igri. Mentalni patuljak ce se pobrinuti za sve ostalo.
        Videcemo ima li Timotije makar mozga za to.
        Daj izbaci to "mentalni" bode mi oči.

        Skršiće ga Tim a i bio je red, svakog čuda 3 dana dosta.

        Comment


        • Mislim da Tim nema sanse da prokocka 2:1 protiv Diega. Pcelica se izglupirala zestoko...

          Comment


          • Gledaj ga sada kako sedi i gestikulira. Trazi izgovore. A jedna jedina cinjenica je sve. Ostalo je nebitno. Svarcman je mantalni patuljak

            Nadalu odgovara da ova dvojica sto duze igraju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Pa čitav meč je drži u igri
              I dobija u mecu u kome je realno losiji takmicar. Jer sve bitno i svaku prednost koju napravi Svarcman prokocka.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • i ja navijam za Novak - Rafa finale, zasluzili smo

                ali i za polufinale Thiem - Nadal
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ali generalno Diego pravi gresku sto nikako ne igra bhdl, narocito u ovoj fazi meca, kad su noge malo teze. Istraumirao ga je Tim s pocetka meca, kad ga je iskaznjavao onih silnim cc forhendima is trka i od tada to uopste i ne pokusava. Ali bas sada dolazi vrijeme za to, da ga sve vise cima u obje strane, ali ne.. On samo cc bekendima...

                  Comment


                  • Timu ovo blago šepanje ostalo iz 5. seta finala Uso. Ide na kartu da mu donosi srecu

                    Comment


                    • Ne sme. Normalnom coveku je taj najvisi deo mreze visok, a zamisli tek patuljku.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Boze dragi imao 5:1
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ali zaradio ovu dramu, bogme.. nije ga castio Tim nista..

                          Comment


                          • Teski uslovi, i mozete da pricate sta hocete, ali rovovska bitka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Imam kosmarne vizije da ovo traje 5h+

                              Comment


                              • Sreca pa ce pobednika ovog meca imati 2 dana odmora, itekako ce trebati.

                                Comment

                                Working...
                                X