Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novaku je bolje da igra sa Timom u finalu nego sa Stenom. Ja samo navijam da Stan ispadne za ostale se ne bojim.
    Pitanje da li bi Novak uzeo titulu 2016 da je u finalu bio Stan umesto Endija.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Nadal nece videti Top 50 igraca do SF vidim ja...
      Za Novaka je dobro da je Nadal u SF. Drugi semifinalista ce vjerovatno biti Tim ili Vavrinka. Obojica su neugodniji za Novaka u finalu nego Nadal, a Nadal je favorit protiv Tima i veliki favorit protiv Stena.

      Osim toga, Nadal ce u cetvrtfinalu igrati vjerovatno protiv Zvereva.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Za Novaka je dobro da je Nadal u SF. Drugi semifinalista ce vjerovatno biti Tim ili Vavrinka. Obojica su neugodniji za Novaka u finalu nego Nadal, a Nadal je favorit protiv Tima i veliki favorit protiv Stena.

        Osim toga, Nadal ce u cetvrtfinalu igrati vjerovatno protiv Zvereva.
        Zavisi iz kog ugla gledaš NI i kakve će biti okolnosti. Ako Novak podigne trofej to je sasvim nebitno ako ne osvoji titulu ne treba nam Nadal u polufinalu 😁

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Za Novaka je dobro da je Nadal u SF. Drugi semifinalista ce vjerovatno biti Tim ili Vavrinka. Obojica su neugodniji za Novaka u finalu nego Nadal, a Nadal je favorit protiv Tima i veliki favorit protiv Stena.

          Osim toga, Nadal ce u cetvrtfinalu igrati vjerovatno protiv Zvereva.
          To i ja govorim. U finalu bi najviše voleo Nadala pa Tima i na kraju Wawrinku.

          Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

          Comment


          • Ja bih ipak Diega.

            Comment


            • Precjenjujete Stena, neće on daleko dogurati.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Precjenjujete Stena, neće on daleko dogurati.
                Plaše se ljudi svakog ko malo ubedljivije dobije u prvim kolima.

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Plaše se ljudi svakog ko malo ubedljivije dobije u prvim kolima.
                  Vavrinka je kostao Novaka 2-3 GS titule, a Tim ga je dva puta pobijedio na RG-u, pa ti vidi plasimo li se bas svakoga.

                  Comment


                  • Iiiiiiii... Zverev servira za mec!

                    Comment


                    • Pa, kakav je to papak, bozemipomozi.. tacno sam znao...

                      Comment


                      • Kao da gledam reprizu finala US Opena. Neverovatan lik.

                        Comment


                        • Nije normalan, definitivno. Novak jeste pravi rolerkoster za emocije svojih navijaca, ali to sto Zverev priredjuje njegovim navijacima, to nije humano. Ja da sam neki strastveni Zvekijev navijac, ja bih totalno poludio za ovo nekoliko godinica njegove karijere. Idi, bre, u murac vise...

                          Comment


                          • Originally posted by tuta bugarin
                            datikam izistinski
                            najmanje se plašimo onog čačkoguza
                            Kako se onda zovu njegovi navijači

                            Comment


                            • I zasto nema oko sokolovo za nas, na ovom fakin RG???
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako je sudija pokrala Trevisan! samo da se dodvori Amerikaniki. Je li bila Veljovicka?

                                Comment

                                Working...
                                X