Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebiga. Užasna godina za Novaka. Pauza do sledeće napametnije rešenje

    Uzasan gameplan, loše kretanje, los servis, očajan ritern.
    K#@$@ od igre ukratko.

    Ne znam ko ga je savetovao da stoji toliko iza, to mi je neobjašnjivo. Od najboljeg riternera na svetu napraviš lakrdiju. Svaka druga plitka, na servis liniju. Užas.

    Jbt protiv Iznera je čekao na osnovnoj a sada protiv Rafe pet metara iza. Na drugi servis dva metra. Užasna taktika, veliki podbacaj.

    Sa druge strane, čestitke Goatu, trenutnom doduše, promenljiva je to kategorija.
    RG će osvajati do 40 eto toliko je dobar.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Hvala svima na iskrenim cestitkama, a onima koje ne znaju za brojke nisam ja nista kriv. Isto Slemova, vise Mastersa, ubedljivo bolji H2H, meni dosta. GOAT dok ga Novak ne prestigne, ako ga uopste prestigne. Pozdrav.
      OVAKO

      Comment


      • Čestitke čačkoguzu i njegovim sledbenicima

        Comment


        • A zamilsite situaciju da Novak nesto javno kaze za nekog od sudija ahahaha

          Comment


          • Nisam znao da ovo i dalje u sebi ima, definitivno. Cestitke Rafinju, bolesna igra. Izglao je tromo kroz turnir, udarci bez ostrine, tanka defanziva. Da se sve to promjeni za 180 stepeni, nisam vjerovao da moze. Ali ipak na Šatrijeu niko nema sanse.
            Sve price o uslovima su pale u vodu jer u ovim uslovima ga je nemoguce konstantno probijati a ujedno ne grijesiti. A u toplim tesko uopste napadati visoke loptice, lose-lose situacija za protivnika.
            Zelim Novaku da prihvati povaj poraz i da iz njega izadje jaci jer se definitivno nije moglo i da krene dalje, ima on jos GS u sebi.

            Ipak Roland Garros nije turnir na kojem se moze covjek vaditi a on je to pokusao da kompenzuje USO i mozda usao previse bahato u mec. Ko ce znat
            Last edited by DinoFC; 11-10-20, 17:02.

            Comment


            • Dino je l slavis ili places ili imas podeljena osecanja? [emoji3]
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Hvala svima na iskrenim cestitkama, a onima koje ne znaju za brojke nisam ja nista kriv. Isto Slemova, vise Mastersa, ubedljivo bolji H2H, meni dosta. GOAT dok ga Novak ne prestigne, ako ga uopste prestigne. Pozdrav.
                Imaju i brojke stanovništva današnje Severne Makedonije iz 19. veka. Mislim pošto već voliš brojke. Pozdrav za srednjevekovnu srpsku prestonicu i čitavo Skoplje. Ljubi brat.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ma gde GOAT, sedmice na br 1, itd, mnogo kaska i za Federerom i za Novakom. Da mu nije RG, objektivno najtanji od trojke.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  Jel RG jedan od 4 GS? Jbg, 20 komada ih ima. Tog Federera dere dje stigne. Dobar je Rodjo ali broj 3, nema on sta vise da trazi u GOAT borbi.
                  Originally posted by ognjen View Post
                  A zamilsite situaciju da Novak nesto javno kaze za nekog od sudija ahahaha
                  Pa nek kaze ako ga nije sramota igre? Zamisli pricu razbije te protivnik i ti se vadis na sudiju. Pa sprdali bi se sa njim
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ne bih volio da me navijaci Nadala ovde na forumu shvate pogresno jer vecinu ovde Nadalovih navijaca gotivim jer su maksimalno korektni ljudi. Slavite i zasluzujete.

                    Ja samo imam problem sa ponasanjem nekih sudija, to nema veze sa Nadalom. Rafa je potpuno zasluzeno osvojio i najbolji je trenutno ikada sto se tice tenisa.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dino je l slavis ili places ili imas podeljena osecanja? [emoji3]
                      Nit slavim, nit placem Ocekivao sam uzbudljivi mec, samo mi je to krivo ali i ovaj 3.set je pokazao koliko je to bilo tesko i da se u jednom setu odrzava rezultatski egal, strasna potrosnja a Nadal u kruzing modu zakljucan

                      Comment


                      • Nole je počišćen sa Šatrijea u prva dva seta. Znalo se da će popustiti i u trećem i to je to. Surova osveta za AO 2019. Realno najbolji šljaker ikada. Na 3 dobijena na šljaci Nole mu je samo jednom prišao 2013. polufinale, igravši u pet setova. Sva finala na RG je Rafa rutinski odradio...I ma šta ko mislio , bilans 13;13 u finalima RG je nešto nezamislivo. Najveće postignuće u sportu uopšte

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Hvala svima na iskrenim cestitkama, a onima koje ne znaju za brojke nisam ja nista kriv. Isto Slemova, vise Mastersa, ubedljivo bolji H2H, meni dosta. GOAT dok ga Novak ne prestigne, ako ga uopste prestigne. Pozdrav.
                          Neće biti.
                          Novak ima sve hiljadarke kompletirane, Nadalu fale... karijerni Slem ...Novak ima WTF Nadal nema...Novak ima 36 Matersa, Nadal 35.
                          Nedelje na No1 Novak bolji a Nadal ima zlato sa OI...
                          Jedina kategorija gde je Nadal bolji su GS...osim OI...
                          A u odnosu na Federera nedelje na No1, više Mastersa mu fali (Rodžer osvajao raznovsnije) ,Rodžer ima WTF...
                          Last edited by Marija81; 11-10-20, 17:10.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Nit slavim, nit placem Ocekivao sam uzbudljivi mec, samo mi je to krivo ali i ovaj 3.set je pokazao koliko je to bilo tesko i da se u jednom setu odrzava rezultatski egal, strasna potrosnja a Nadal u kruzing modu zakljucan
                            Definitivno vise nisi Nadal fan kad ne slavis 13.RG i 20.slem [emoji3]
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa sto onda skreces paznju na to? Covjek je uzeo RG bez izgubljenog seta. Pobijedio je najveceg rivala 6-0, 6-2, 7-5 gdje je vecinu meca dominirao i onda nema mjesta za zalbe na sudije, bar ne u ovom trenutku kad se ovako raspao taj isti koji bi trebao da se zali. Prvo od sebe da podje pa onda sudija, sljaka, blicevi, galama, krov itd itd.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Pa sto onda skreces paznju na to? Covjek je uzeo RG bez izgubljenog seta. Pobijedio je najveceg rivala 6-0, 6-2, 7-5 gdje je vecinu meca dominirao i onda nema mjesta za zalbe na sudije, bar ne u ovom trenutku kad se ovako raspao taj isti koji bi trebao da se zali. Prvo od sebe da podje pa onda sudija, sljaka, blicevi, galama, krov itd itd.
                                Ma pusti me brate.

                                Svaka cast Nadalu, najbolji je.

                                Comment

                                Working...
                                X