Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Ma niko to ne kaze, trening uopste nije toliko bitan. Samo je bezveze da kazes da se Djokovic nalozio :/
    Nisam mislila da je urlao po terenu, trcao kao lud i ostalo, nego jednostavno je udarao jako i precizno, a dovoljno je da Thiem nije trcao za svaku loptu kao sto bi na mecu i eto ti unistavanja na treningu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pogledaj malo vise trening meceva na youtubu pa ce ti biti jasnije zasto strucni komentatori i bivsi teniseri analiziraju iste. Naravno ne uzimajuci ih za sveto slovo

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Pogledaj malo vise trening meceva na youtubu pa ce ti biti jasnije zasto strucni komentatori i bivsi teniseri analiziraju iste. Naravno ne uzimajuci ih za sveto slovo
        Gledala sam uzivo poprilican broj treninga, znam o cemu pricam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ocito nisi dovoljno pa sa takvim podsmjehom pricas o istim
          Last edited by DinoFC; 28-09-20, 15:04.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Nije on neki pacer da se nalozi i da pusta ruka da rešeta na treningu. Oni imaju svoj drill kako igraju, eto bas je pustio ruku i lupo ko budala.
            Naravno da nije. I nije ga posamtrao pacer nego cetvorostruku GS pobjednik koji je u svoje vrijeme imao i sam treninga sa top protivnicima i kasnije, kao trener USO reprezentacije, nagledao se treninga. Da ilustrujem koliko je trening "nebitan" ispricacu ovu pricu.

            U finalu DC 1984. su se nasli Svedska i USO. Za Amerikance su igrali Konors i Mekinro. Mekinro je do tog trenutka imao dva poraza cijele godine. Svedjani su bili postavili sljaku u dvorani. To je bilo revolucionarno. Znalo se da ce njihov igrac broj jedan biti Vilander, u to vreijem vec sa RG titulom. Ali se nije znalo ko ce biti drugi. Nistrem, Jarid ili Edberg. Zbog iskustva se ocekivao Jarid. kad ono Svedjani izvedu henrika Sundstrema i on pobijedi Dzona 3:0 u prvom mecu. U narednih set mjeseci, Sundstrem i Mekinro su dva puta igrali na sljaci. Oba puta je dobio Amerikanac, na Rg-u 3:0.

            Svi su se cudili zasto je svedski trener odlucio da stavi 19-godisnjeg Sunstrema. On je odgovorio: "Na treninzima je Henrik igrao tako dobro da mu niko set nije mogao uzeti!"
            Last edited by NI; 28-09-20, 15:07.

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Ocito nisi dovoljno pa sa takvim podsmjehom pricas o istim
              Pre ce biti da ti nisi niti jedan odgledao, pa mislis da je to ekstremno bitno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Pre ce biti da ti nisi niti jedan odgledao, pa mislis da je to ekstremno bitno
                Ma previse si povrsna da bi ti nesto vidjela u tim treninzima

                Comment


                • Svidja mi se Rafina plava [emoji7]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ajmooo, Igrore, brate napaceni! Kad si mogao Lajovica na USO, mozes, vala, i Rafinja odje!

                    Comment


                    • Lepo on to na mrezi, meko
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Al je glup Nadal, zapinje ko vo ni ne gleda kretanje protivnika.
                        Dobio je pretposlednji poen u brejk gemu samo ritmom, ni traga od vinera.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Naostrio se Rafinjo, dva bas dobra poena za bejk.

                          Nego, hoce li doziveti nekad da izgubi u prvom-drugom kolu RG ili ce se povuci na vreme?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Al je glup Nadal, zapinje ko vo ni ne gleda kretanje protivnika.
                            Dobio je pretposlednji poen u brejk gemu samo ritmom, ni traga od vinera.
                            Jes, onamo je imao fh paralelu cistu kao suza, ali on ipak na njega udario cc. Doduse, ispravio se vrlo inteligentnim dropom u sledecem poenu.

                            Comment


                            • Jel moguce da niko ne gleda srpski par? Nije bas toliko los tenis da bi svi gledali Nadala

                              Comment


                              • Pa kad se Gerasimov trudi, greote. Ova spora sljaka mu omogucava da stize skoro sve i uspijeva da produzi poene, ali svakako gubi korak. Nece moci jos dugo ovako, iscijedice ga Rafa...

                                Comment

                                Working...
                                X