Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Pa nije svadja, jednostavno su se mimoisli u viziji Rafine dalje karijere i stila igre.
    To su ti mozda neke insajd info, ja znam samo za zvanicnu verziju. Ali sumnjam da Rafa ne bi hteo da poslusa strikana, jako je to strahopostovanje.
    13/13!

    Comment


    • Ma kakva svadja nema veze to, jednostavno zasitio i umorio se Toni, a trebao je Rafa nesto novo i to je to...

      Joj i preko dan je jezivo sporo, sta li ce biti kasnije kad bude hladnije i kad zajde sunce... Poginut ce i Novak i Stefanos dok zabiju sebi viner.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Sarafa View Post
        On izjavio, ja samo prenela


        Olja bar ceni moje prenose informacija [emoji3] Al' mogao bi striko doci i doneti koji toplotni talas [emoji3]
        A ko ce ako ne mi jedna drugu, sto bi reko tuta, da uzpomognemo. Vidis kakav je ovaj muski svet ovde oko nas
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zaradi Diego krvavo jedan brejk, na jedvite jade.. A onda odmah izgubi servis, da Rafa nije ni mrdnuo. Bjezi, ovo je tuzno..

          Comment


          • Mislim da nema nista unikatnije u svetu sporta od vrhunsko izdanje Rafaela Nadala na PC-a.
            OVAKO

            Comment


            • Vidim Olja..moramo se drzati zajedno..kao par lavica pod napadom hijena
              13/13!

              Comment




              • Comment


                • Pod hitno da napravite neko žeMsko ćoše

                  Comment


                  • Ide ovo u peti
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Ufff kad Rafinjo zakovrne ovaj njegov fh...
                      Originally posted by Sarafa View Post
                      Vidim Olja..moramo se drzati zajedno..kao par lavica pod napadom hijena [emoji3]
                      Hahaha i da nauce nesto o rivalstvu, tj. pripadnosti razlicitim stranama.... mehh taj testosteron ih ubi, fali im malo estorgena ocigledno [emoji38]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Mislim da nema nista unikatnije u svetu sporta od vrhunsko izdanje Rafaela Nadala na PC-a.
                        utisak jako kvare te OK radnje
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Pod hitno da napravite neko žeMsko ćoše
                          Pazi ovog, da ne bi u Australiju da nas saljes mozda
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pazi ovog, da ne bi u Australiju da nas saljes mozda
                            I to brodom

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Hahaha i da nauce nesto o rivalstvu, tj. pripadnosti razlicitim stranama.... mehh taj testosteron ih ubi, fali im malo estorgena ocigledno [emoji38]

                              Fali njima svasta nesto
                              13/13!

                              Comment


                              • Originally posted by Dekson View Post
                                Ide ovo u peti
                                Zaebanciju na stranu, nema sanse da mrceni Diego do seta odje dodje. I to bi bio nestvaran uspjeh.. Rafa grozni!

                                Comment

                                Working...
                                X