Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Dijego bas deluje malodusan, ali ok, jasno svima da ovo nije Rim.
    Ma nema to veze sa koronom, ranije on valjda prestao, zar ne?
    Da da to otkad je Moya postao trener Rafe al zna se povremeno pojaviti u boksu. Mozda dodje u nedelju i pozove sunce i 30 stepeni, ko zna.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma nema to veze sa koronom, ranije on valjda prestao, zar ne?
      Toni je i prestao da ga trenira jer su ga vise smorila ta putovanja, zeleo je da bude kuci. Tako da mu je sad super, uziva, radi na akademiji.
      13/13!

      Comment


      • Slušajte Sarafu, ona zna kako je Toniju bolje i od samog Tonija.


        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Rafa je blizu svog nivoa i u finalu će biti još bolji. Ako i Novak uđe u finale biće jako teško pobediti Rafu.
          Da vidimo prvo polufinalni performans Đoko Lokoa pre prognoze.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Evo, ko zna ako ne Sarafa

            Kakvo Sunce i 30° bezi tamo Stefko
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Al bice fer uslovi u finalu nekih 15 stepeni sa suncem i oblacima tu i tamo. Posteno. Nije toplo al ope sunca malo da odskoci

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Slušajte Sarafu, ona zna kako je Toniju bolje i od samog Tonija.


                On izjavio, ja samo prenela


                Olja bar ceni moje prenose informacija Al' mogao bi striko doci i doneti koji toplotni talas
                13/13!

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Da da to otkad je Moya postao trener Rafe al zna se povremeno pojaviti u boksu. Mozda dodje u nedelju i pozove sunce i 30 stepeni, ko zna.
                  Šta će nam 30 stepeni za Cicipasa
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    On izjavio, ja samo prenela


                    Olja bar ceni moje prenose informacija Al' mogao bi striko doci i doneti koji toplotni talas
                    Cijeni i komisija, znaš ti koja.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Šta će nam 30 stepeni za Cicipasa
                      Pazi ovog provokatora..hehe... nemoj da se zagrcnes, polako
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Sarafa View Post
                        Toni je i prestao da ga trenira jer su ga vise smorila ta putovanja, zeleo je da bude kuci. Tako da mu je sad super, uziva, radi na akademiji.
                        Toni je trazio od Rafe da se prilagodi Novakovom stilu i da stoji blize osnovnoj liniji, udara lopticu ranije.. Pokusavao Rafa to i nije islo nikako, jednostavno to nije on. I tu je pukla tikva.. To sam bar ja citao.

                        Nema, slomio mu Rafinjo duh. A i nije ni cudo. Rafa skoro da nema oscilacija. Mozes mu parirati, ali konstantno drzati ovakav nivo.. jezivo...

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Toni je trazio od Rafe da se prilagodi Novakovom stilu i da stoji blize osnovnoj liniji, udara lopticu ranije.. Pokusavao Rafa to i nije islo nikako, jednostavno to nije on. I tu je pukla tikva.. To sam bar ja citao.
                          Znaci svadja. Nista bez dobre latino drame
                          13/13!

                          Comment


                          • Pa nije svadja, jednostavno su se mimoisli u viziji Rafine dalje karijere i stila igre.

                            Comment


                            • Ma što bi putovao, striko okrene dva telefona i eto sunca
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • sad sam nesto malo bacio oko,rafinjo deluje strasno
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X