Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djoko jedino sa Nadalom i ima prednost jer ga dobija na mozak i jer mu je ušao u glavu. Od ovakih frljoki kao Schwartzman gubi lagano. Meni je najsigurniji protiv Federera i Nadala.

    Comment


    • Jos nijedan servis gem za Dijega....nece da valja, nece.Deluje skroz stegnuto.

      Comment


      • Vamos!

        Comment


        • Kako crta forhendom
          OVAKO

          Comment


          • Sto bese strikan vise ne putuje sa Rafom?

            Ooo de si Stefko
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Vamos Rafa! El Toro

              Comment


              • Nadal je u Garros modu nepobjediv.
                Nadam se da to niko nije rekao Novaku [emoji23]

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sto bese strikan vise ne putuje sa Rafom?

                  Ooo de si Stefko
                  Evo mene pored tebe Oljice, na live temu svakako.

                  Strikan nije zbog korone krize sa Rafom, a i opcenuto ne ide na svaki turnir, tj. retko kad ide.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Svarcama je dobar, iako mentalno umoran. Medjutim Rafa je bitno bolji nego Rimu. Cini mi se da je Diego dosta brzo shvatio da nema sansi da pobijedi Rafau. Sad treba da se opusti, pokaze sto zna, mozda mu i set otkine.
                    Last edited by NI; 09-10-20, 15:41.

                    Comment


                    • Dijego bas deluje malodusan, ali ok, jasno svima da ovo nije Rim.
                      Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Evo mene pored tebe Oljice, na live temu svakako.

                      Strikan nije zbog korone krize sa Rafom, a i opcenuto ne ide na svaki turnir, tj. retko kad ide.
                      Ma nema to veze sa koronom, ranije on valjda prestao, zar ne?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Naravno da nema šanse kad igraju pod krovom.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment




                        • Comment


                          • Sve ocekivano,Rg je Rafino krqlevstvo,a Svarcmanu je polufinale Rg dosta

                            Comment


                            • Ja bih u ovom meču ukinuo rezultat i ostavio samo razmjene, jer toliko mi je gotivno kako lupaju jedan protiv drugog da bi ih mogao satima gledati.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Rafa je blizu svog nivoa i u finalu će biti još bolji. Ako i Novak uđe u finale biće jako teško pobediti Rafu.

                                Comment

                                Working...
                                X