Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ladno je i polupismen. Ok, jesu to SMS poruke, ali neke stvari su ispod svakog nivoa.

    Bukvalno Jutka style
    Last edited by mark !t zer0; 22-03-21, 21:38.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Eeee koliko je Jutki u Srbiji, svaka susa koja misli da ima ili stvarno ima neku moc.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja iz ovoga mogu samo da zakljucim da je deda jurio sponzoruse,prva se upecala pa se posle pokajala posto nije izvukla to sto je htela a druga se razmisljala posto nije odgovarala na jedan prostacki,nasrtljivi recnik pa kad se digla halabuka resila i ona da se prikljuci.
        Zna se sta je silovanje,ovo su sponzoruse,preko kreveta do tv ekrana.

        Comment


        • Glumice su i dalje u skolu, cak je i sestru upisala tu.

          Mene bre neko da siluje sigurno ne bih se sastajao i pricao sa njim. Ne branim nikog, ali sacekajmo sudjenja.

          Pa koliko devojaka samo dobijaju u inbox svasta..slika, itd...

          Videcemo, ako je kriv, katanac...ako nije..sta onda?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ona bas upisala sestru?

            Kako vas bre nije sramota!!!
            Jadno i bedno!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa nije ona vec roditelji...a ona je cutala i ako je znala da se to moze desiti i njenoj sestri. Pa imas i slike posle navodnog silovanja gde su u opustenom drustvu.

              Izvini, ali meni to nije normalno...tebi ako jeste, ok..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Mene bas zabole za Lecica,govorim uopsteno ako je devojka silovana znaci nije bilo njenog pristanka,imala bi nalaz lekara da je silovana,policija bi imala slucaj,a to sto mu ona dala pa kaze rekla sam ne,gde tu ima logike.
                Ne branim Lecica,narcisoidan tip,moze da bude da je manijak,ali sad neka dokaze to posle 10 godina.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Mene bas zabole za Lecica,govorim uopsteno ako je devojka silovana znaci nije bilo njenog pristanka,imala bi nalaz lekara da je silovana,policija bi imala slucaj,a to sto mu ona dala pa kaze rekla sam ne,gde tu ima logike.
                  Ne branim Lecica,narcisoidan tip,moze da bude da je manijak,ali sad neka dokaze to posle 10 godina.
                  u tebi cuci potencijalni manijak
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mozda je sestra bila mala-manja, mozda te male nije dirao ...je bo te! O cemu pisem. Stidi se kako razmisljas Losmi. Pun mi je kufer vas ovakvih muskarcina! Svasta bih ti sad rekla sta mislim o tebi i vama. Kakva sranja pises. Nije on nju pokusao da opljacka , ili ukrao nesto..cuj slikala se sa njim. Nemas ti covece veze blage ni o cemu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Imate li vi zene, devojke, majke, sestre?? Steta sto ocigledno nemate cerke.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hvala Oljice, laku noc..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          u tebi cuci potencijalni manijak
                          Mozda i u tebi cuci potencijalni manijak,srecom necemo se nikada sresti,ko treba da me zna kakav sam zna me a ko ne treba moze samo da lupa u tastaturu.

                          Comment


                          • Ja svmia vama koji mislite da Lecic nije seksualno uznemiravao ove devojke od srca zelim da imate samo zensku decu.

                            Comment


                            • Originally posted by gomila nesklada View Post
                              Ladno je i polupismen. Ok, jesu to SMS poruke, ali neke stvari su ispod svakog nivoa.

                              Bukvalno Jutka style
                              I meni ovo bila prva asocijacija.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                u tebi cuci potencijalni manijak
                                Mizogine stavove treba kažnjavati, ne znam šta čekate.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X