Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Ako cemo da budemo iskreni i realni ni tvoja anti-vax kampanja i konstantno ismevanje naucnika sirom sveta su jako ruzni pogotovu sto si moderator pa bi trebalo da postavljas standarde.
      nisam imao predstavu da sam ja postao neki politicar koji vodi neku kampanju koliko imam pratilaca jel mi pise?

      inace onih koji se nece vakcinisati u ovoj zemlji trenutno ima 5 puta vise od onih koji ce se ubosti

      moj stav o ovoj pandemiji je moj na koji ja kao pojedinac imam pravo

      ja tebi ne branim da ti mislis sta hoces o cemu god hoces

      ismevao, pa sta. vredjao mislim da ne.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Olja, ne mozes uvek da budes zrtva. Koliko vidim, ovde su dvojica forumasa izneli svoje misljenje koje ti se nije svidelo, pri tome te niko nije ni pomenuo, a ti si to prvom prilikom predstavila ustankom i sebe predstavila zrtvom, a usput si nas i okitila epitetima nerazumni, nerazboriti i poludeli. I to se i pre desavalo kada bi se iznela kritika na rad administracije i moderatora.

        Da li svesno preuvelicavas i od elementarnog ljudskog prava pravis ustanak, a sa druge strane relativizujes svaku kritiku, ili si samo sklona konfabulaciji, u to vec necu da ulazim. Svakako nemam nista protiv tebe i misljenja sam da si jako kvalitetan forumas. Ali mora se praviti jasna distinkcija izmedju izrazavanja misljenja i ustanaka ili napada na bilo koga. Ja sam i ranije pisao da ce zbog nepostovanja starosedaoca ovaj forum doci na trenutni nivo, kao sto i sada dajem predikciju da ce se posle ovog ludila oko korone, ugasiti i ta tema i da ce se ceo forum svesti na kosarkasi pdf.

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          nisam imao predstavu da sam ja postao neki politicar koji vodi neku kampanju koliko imam pratilaca jel mi pise?

          inace onih koji se nece vakcinisati u ovoj zemlji trenutno ima 5 puta vise od onih koji ce se ubosti

          moj stav o ovoj pandemiji je moj na koji ja kao pojedinac imam pravo

          ja tebi ne branim da ti mislis sta hoces o cemu god hoces

          ismevao, pa sta. vredjao mislim da ne.
          Jedno je iznesti svoje misljenje drugo je voditi kampanju i ismevati sve koji misle drugacije.

          Na primer izjavio si da Pfizer vakcinu ne treba nikako primiti i kad sam te normalno pitao zasto tako mislis odgovorio si mi "necu da ti kazem ja sam se raspitao". U ovom konkretnom slucaju si ispao veoma bezobrazan, jer mene licno zabole ona stvar da li ces se ti vakcinisati ili ne, ali ako tvrdis da niko od nas ne treba da primi tu vakcinu onda iznesi i zasto tako mislis.

          PS: Recenica pocinje velikim slovom.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Jedno je iznesti svoje misljenje drugo je voditi kampanju i ismevati sve koji misle drugacije.

            Na primer izjavio si da Pfizer vakcinu ne treba nikako primiti i kad sam te normalno pitao zasto tako mislis odgovorio si mi "necu da ti kazem ja sam se raspitao". U ovom konkretnom slucaju si ispao veoma bezobrazan, jer mene licno zabole ona stvar da li ces se ti vakcinisati ili ne, ali ako tvrdis da niko od nas ne treba da primi tu vakcinu onda iznesi i zasto tako mislis.

            PS: Recenica pocinje velikim slovom.
            ako se ja dobro secam ja sam ti ponudio 2 odredjena linka gde si imao odgovor. ali ti si to izgleda preskocio

            i mene je neko ismevao 100 puta da sam "naprednjak" i sta. za mene su sve to gluposti
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
              Samo kada je pun Mesec i retrogradni Merkur, inače je sve med i mleko nego ova nebeska tela...
              Haha pa da

              Vidim da ovde ima dosta politike medju clanovima. Verovatno mi je najpametnije da se drzim sporta zbog kojeg sam se i registrovao.

              Comment


              • Originally posted by Lion View Post
                Olja, ne mozes uvek da budes zrtva. Koliko vidim, ovde su dvojica forumasa izneli svoje misljenje koje ti se nije svidelo, pri tome te niko nije ni pomenuo, a ti si to prvom prilikom predstavila ustankom i sebe predstavila zrtvom, a usput si nas i okitila epitetima nerazumni, nerazboriti i poludeli. I to se i pre desavalo kada bi se iznela kritika na rad administracije i moderatora.

                Da li svesno preuvelicavas i od elementarnog ljudskog prava pravis ustanak, a sa druge strane relativizujes svaku kritiku, ili si samo sklona konfabulaciji, u to vec necu da ulazim. Svakako nemam nista protiv tebe i misljenja sam da si jako kvalitetan forumas. Ali mora se praviti jasna distinkcija izmedju izrazavanja misljenja i ustanaka ili napada na bilo koga. Ja sam i ranije pisao da ce zbog nepostovanja starosedaoca ovaj forum doci na trenutni nivo, kao sto i sada dajem predikciju da ce se posle ovog ludila oko korone, ugasiti i ta tema i da ce se ceo forum svesti na kosarkasi pdf.
                Kao prvo, zrtva sam ako se ne slazem sa tobom i govorim ti da nisi u pravu i da preterujes??
                Mnogo puta sam rekla, da mislim da sam zrtva, otisla bih jos prvih meseci od dolaska ovde, tako da ta banalizacija i ipak tvoja relativizacija svega napisanog vecaras, bas su mi neverovatna. Cuj ugrozena su vam elementarana ljudska prava???

                Jos samo da dodam, ako direktno prozivanje od strane Ivana (nisam ljuta Ivane naravno, samo ako nam ovako delis pocasti i komplimente, ne mogu da zamislim sta bi bilo da je suprotno), ili tvoje citiranje mog posta na koji odgovaras delimicno, spada u NIJE TE NIKO POMENUO...E JEBI GA BAS!
                A uostalom ti si izdramatizovao celu pricu jer je banovan covek koji je to odavno zasluzio, plus si napisao.... kako se bukvalno drzimo slova na papiru i nema smisla dalje ovde da pises(!!!), i naravno da ne zaboravimo da su vam jos ugrozena elementarna ljudska prava.
                Kakva drama. I onda sam ja zrtva. Ok.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Lion View Post
                  konfabulaciji, ...................................... distinkcija
                  konfabulacija i distinkcija je bo te

                  pa jos postovanje starosedelaca

                  ondak mu ja dodjem bledoliki i sad mi pune tri godine na forumu




                  al starosedeoci su hit
                  Wizard

                  Comment


                  • Vratite nam Gangarića i Limara pa onda mozemo da pregovaramo.
                    Last edited by E1_PG; 30-01-21, 01:40.

                    Comment


                    • sta i ti si bledoliki,samo 4 godine si ovde,jos ti je balzamovani avatar
                      Wizard

                      Comment


                      • Jes moram da maknem avatar,obecao sam nekom da cu da ga drzim do inauguracije.
                        Moram smislit neku novu osobu da vas nerviram.

                        Comment


                        • Pa nadalovac si... dovoljno
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post
                            konfabulacija i distinkcija je bo te

                            pa jos postovanje starosedelaca

                            ondak mu ja dodjem bledoliki i sad mi pune tri godine na forumu




                            al starosedeoci su hit
                            Ajde što ti je pravopis upitan, to ovde nije problem, možeš čak i moderator da budeš kad si nepismen, ali izgleda da imaš ozbiljan problem i sa elementarnom matematikom.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • istinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                              kako sam fulao ovo

                              da,a to sa pravopisom...

                              tako pisem na netu i punktum,marim ja za internet pravopis
                              Last edited by Beocca; 30-01-21, 06:28.
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Disciplinovanje starosedelaca nista dobro nije donelo, mogli smo se uveriti u proslosti.
                                Niko njih nije pokušao da disciplinuje, odrasli su ljudi i moraju bolje vladati sobom. Sa njima se samo pokušalo naći rešenje.

                                Ja ovo pišem u vezi trojice takvih forumaša koje sam banovao. Da sam bukvalno sprovodio pravila možda bi bilo bolje, ovako sam uzalud potrošio vreme na moljakanja i razgovore preko pp-a.

                                Iz mog iskustva sa forumima mogu napisati da se iste priče vrte gotovo na svim forumima.

                                I na drugim forumima verovatno možete pročitati kako forum propada, ljudi odlaze, i na drugim forumima možete pročitati od par njih žalopojke moderaciji koja ih ne voli, možete videti par njih koji žele da pravila prilagode sebi...

                                Možete videti kako kad se neko za nekoga veže braniće ga ma šta ovaj uradio, bio kriv ili ne, ali kad je sa nekim u konfliktu redovno će ga prijavljivati i tražiti bajbok bez obzira na njegov staž na forumu.

                                Svaki forum je sigurno imao neki svoj blistavi period. Ljudi odlaze iz raznoraznih razloga.

                                Neko se zasiti, neko se naljuti, neko se solidariše sa onim ko je banovan, neko napusti forum jer je mišljenja da na njemu ima privilegovanih kojima je sve dozvoljeno.

                                Ne može se svima ugoditi.

                                Tako je to.

                                Comment

                                Working...
                                X