Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


    ne vidis da covek psuje ko kocijas
    Ne vidim, navikao sam se. On tako pise od kako je dosao i nakucao je 16.000 postova. I sada ga ti banujes ili ko vec sa 3.000 posta. Nikakva analogija u svemu tome.

    Comment


    • Pravda za Ukija.

      Comment


      • Originally posted by Lion View Post
        Ne vidim, navikao sam se. On tako pise od kako je dosao i nakucao je 16.000 postova. I sada ga ti banujes ili ko vec sa 3.000 posta. Nikakva analogija u svemu tome.
        pa pretero je realno
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Lion View Post
          Ne vidim, navikao sam se. On tako pise od kako je dosao i nakucao je 16.000 postova. I sada ga ti banujes ili ko vec sa 3.000 posta. Nikakva analogija u svemu tome.
          Kakva ti je ovo logika zivota ti?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Meni je samo bzvz sto se bajuju ljudi a ne ostavi se bar post zbog kog su banovani kad nikakvog napisanog razloga nema.

            Ni ja nisam video zbog cega je banovan, ali videh da ga je pre Sam banovao za stalno bez ikakvog objasnjenja.
            Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 18:12.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ja sam ga banovao na 6 meseci nije Sam.

              Comment


              • Ovo je bilo pre nego sto si ti. Realno, mozete da kvotujete post i stavite u banove, a izbrisete u temi ako je bas to neophodno.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Po pravilu ne moram da objašnjavam razlog bana, al nije problem, objasniću.

                  Ja razumem vas kada komentarišete iz vaše pozicije, ko zna, možda bih i ja tako. Al kad bi došli na moje mesto, siguran sam da bi razmišljali drugačije.

                  Nije mene niko silom naterao da budem moderator, sam sam pristao tako da ne očekujem da bilo ko od vas poštuje moje vreme, poštovaću ga sam.

                  Ako sam deo svog vremena posvetio nekom u molbi da spusti loptu, drugarski ga više puta molio da nađe granice u svom ponašanju, čak je i sam Uki ovde pisao kako sam mu nekoliko puta progledao kroz prste, i on nastavlja u istom pravcu posle toga, onda meni ne preostaje ništa drugo nego da ga surovo kaznim.

                  Posle prošlog bana odmah kad je došao izbrisao sam mu nekoliko komentara, nastavio je gde je stao, vređanje forumaša. Pre neki dan kada se vratio ista priča, opet vređanje neistomišljenika.

                  Evo reci mi Kljakavi šta je bilo potrebno da uradim? Da li misliš da trebam ići po nekog i stalno mu brisati postove iili prepravljati ih?

                  Nije Uki loš momak, neće on svesno provocirati, ali je prznica i lako plane. Svi smo mi različitog karaktera ali kad smo došli ovde i pristali na pravila kuće, onda se moramo ponašati u skladu sa istim ili bar pokušati prilagoditi se.
                  Last edited by Karamazov; 29-01-21, 18:26.

                  Comment


                  • Ma nisam ja rekao nista u vezi sa njegovim banom u smislu da li je opravdan ili ne, niti sam imao nameru da ti sada objašnjavaš svoje postupke. Rekoh, ni ne znam šta se desilo pa ne mogu, a i ne želim da sudim.

                    Samo kažem da bi bolje bilo kada bi uz ban stajao post(ili vise njih) zbog kog je banovan. Nije to nikakav veliki posao.

                    A ne znam šta je trebalo da uradiš, verovatno to što si uradio, siguran sam da je Uroš znao da će biti banovan i da je to svesno uradio, jer svakako ne provodi vise toliko vremena ovde koliko je pre.

                    Opet kazem, ne znam, ali to je moja pretpostavka kad si me već tako pitao.
                    Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 18:33.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nije on napisao nešto što čoveka ne čini čovekom, pa je usledio ovakav ban.

                      Višemesečni ban može uslediti i zbog ponavljanja prekršaja.

                      Ako si već banovan više od deset puta, onda moraš znati da tolerancije više neće biti i da za najmanju sitnicu zbog ponavljanja prekršaja možeš dobiti višemesečni ban.

                      Što se tiče tvog predloga gledaću da se usvoji na moderatorskom sastanku.

                      Comment


                      • Ja smatram da ipak neke licnosti na forumu moraju da imaju odredjenu vrstu imuniteta.
                        Slejv i Uki su noseći stubovi ove zajednice,dva interesantna lika.Interesantni karakteri,koji mogu da privuku nove clanove sa kojima je ovaj forum u ozbiljnom defiticitu.
                        Da ne shvati Karamazov ovo kao neki napad na njega,on radi po zakonu i uobicajnoj praksi.Pricam o promjenama u statutu,u tim zakonskim normama.Moramo da imamo povlašćene ljude ovdje jer je to dobro.
                        Dobro bi bilo vratiti i Čivija i Goldija,nekim minimalnim kaznama ih drzati pod kontrolom ali ipak ih pustiti da oslobode kreativnost u staroj pricaonici.
                        Last edited by E1_PG; 29-01-21, 18:43.

                        Comment


                        • Originally posted by E1_PG View Post
                          Slejv i Uki su noseći stubovi ove zajednice,dva interesantna lika.Interesantni karakteri,koji mogu da privuku nove clanove sa kojima je ovaj forum u ozbiljnom defiticitu.
                          Ima i druge strane, oni nekom svojom povlašćenošću mogu i oterati ljude i sprečiti dolazak novih članova, jer svako će reći šta ću ja ovde kad je nekim dozvoljeno da vređaju.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Ima i druge strane, oni nekom svojom povlašćenošću mogu i oterati ljude i sprečiti dolazak novih članova, jer svako će reći šta ću ja ovde kad je nekim dozvoljeno da vređaju.
                            Tačno je to,sve ima svoje.
                            Ali opet sa druge strane,ja ne mogu sa skapiram ljude koji nakon nekog vremena ne zavole Ukija.To je duša od covjeka.
                            Prosto se ne mogu naljutit na njega,koliko god nam se stavovi razilaze po mnogim pitanjima.
                            Tako da mislim da bi vecina razumjela potrebu za njegovim posebnim statusom.
                            Last edited by E1_PG; 29-01-21, 18:50.

                            Comment


                            • Originally posted by E1_PG View Post
                              Tačno je to,sve ima svoje.
                              Ali opet sa druge strane,ja ne mogu sa skapiram ljude koji nakon nekog vremena ne zavole Ukija.To je duša od covjeka.
                              Prosto se ne mogu naljutit na njega,koliko god nam se stavovi razilaze po mnogim pitanjima.
                              Tako da mislim da bi vecina razumjela potrebu za njegovim posebnim statusom.
                              E1_PG, ima li deo dana kad si ozbiljan?
                              Last edited by Karamazov; 29-01-21, 18:54.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                E1_PG, ima li deo dana kad si ozbiljan?
                                Za ovo jesam ozbiljan.
                                Naravno svjestan sam da bi ti mozda i pristao na ovo ali pored Oljice i Bokice bi tesko mogao to da poguras.
                                Prosto su neumoljive.
                                Tako da je ovo samo moje obicno palamudjenje.

                                Comment

                                Working...
                                X