Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prilikom poslednjeg potpisivanja ugovora sa SBB-om sam trazio samo da mi zamene D3 mini koji je bio kod mene u sobi EON uredjajem i da ne placam dodatni uredjaj tokom trajanja ugovora, nakon nekoliko dana su mi se javili i izasli mi u susret.

    Mozda sam trebao vise da trazim

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Prilikom poslednjeg potpisivanja ugovora sa SBB-om sam trazio samo da mi zamene D3 mini koji je bio kod mene u sobi EON uredjajem i da ne placam dodatni uredjaj tokom trajanja ugovora, nakon nekoliko dana su mi se javili i izasli mi u susret.

      Mozda sam trebao vise da trazim
      kako radi taj eon? jel se moze premotavati i gledati sta se promotava?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        kako radi taj eon? jel se moze premotavati i gledati sta se promotava?
        Pošto i ja imam EON...kod mene je ok...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Pošto i ja imam EON...kod mene je ok...
          znaci kad premotavas recimo neki film, vidis taj sadrzaj sto motas? primer sad ti naidju reklame i ti hoces premotati dok ne prodju ali da "ne nabadas" nego lepo gledas kao sto je na D3. Posto sam od nekih cuo da to na eonu nije moguce. zato te pitam.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            znaci kad premotavas recimo neki film, vidis taj sadrzaj sto motas? primer sad ti naidju reklame i ti hoces premotati dok ne prodju ali da "ne nabadas" nego lepo gledas kao sto je na D3. Posto sam od nekih cuo da to na eonu nije moguce. zato te pitam.
            Na slepo se premotava
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Cekaj, do eona je bio posebno net, nije morao tv paket, a eon je novotarija, star 2 god. Sta si do tada radio?

              Ja prebacila davno fiksi kod sbb, moram zbog baba na nepoznate brojeve, a to su ili ova sekta u vreme izbora ili prodavci, ne javljam se.
              Ma jok, bio sam sbb korisnik dug period. Nije mogao net bez tva nikada, pogotovo tada, zato sto je jos bila analogna televizija i ako bi imao jedan kabl koji ide do modema mogao si uzeti razdelnik i imati free tv. Ali to nije slucaj, zato sto nikada nije mogao net bez tva.

              Sada kada nije moguce samo sa kablom gledati tv, imalo bi smisla da mozes koristiti samo net, ali ne to je gamad. Mada samo sebi stetu prave, gube dodatni prihod i jos jednog korisnika, zbog svoje alavosti.
              Pritom meni posao zavisi od interneta, i bas mi je sad problematicno. Optiku nijednu ovde ne mogu da dovedem, znaci osudjen sam na ovaj 4g mobilni net ili orion bezicni koji je isti maltene.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Na slepo se premotava
                e pa da to je mana
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  e pa da to je mana
                  Ali zato mozes da premotas svaki kanal, kod D3 to nije moguce.
                  Meni kod EONa vise nedostaje ono dugme previous channel, kad mozes da vrtis izmedju 2 kanala, na premotavanje sam se navikla.

                  I sto je eon neka vrsta android boxa gde mozes svasta da instaliras (Kodi itd) i da preko toga gledas dodatne kanale, filmove...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ti i ove na vlasti i u opoziciji, balansiraš
                    Moraju se negde gledati Igokea u ABA i EFES u EL protiv KKCZ.
                    Doduse, vise mi je zbog interneta - ne mogu da ostanem bez njega.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ali zato mozes da premotas svaki kanal, kod D3 to nije moguce.
                      Meni kod EONa vise nedostaje ono dugme previous channel, kad mozes da vrtis izmedju 2 kanala, na premotavanje sam se navikla.

                      I sto je eon neka vrsta android boxa gde mozes svasta da instaliras (Kodi itd) i da preko toga gledas dodatne kanale, filmove...
                      Jedino nece Netflix.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Ma jok, bio sam sbb korisnik dug period. Nije mogao net bez tva nikada, pogotovo tada, zato sto je jos bila analogna televizija i ako bi imao jedan kabl koji ide do modema mogao si uzeti razdelnik i imati free tv. Ali to nije slucaj, zato sto nikada nije mogao net bez tva.

                        Sada kada nije moguce samo sa kablom gledati tv, imalo bi smisla da mozes koristiti samo net, ali ne to je gamad. Mada samo sebi stetu prave, gube dodatni prihod i jos jednog korisnika, zbog svoje alavosti.
                        Pritom meni posao zavisi od interneta, i bas mi je sad problematicno. Optiku nijednu ovde ne mogu da dovedem, znaci osudjen sam na ovaj 4g mobilni net ili orion bezicni koji je isti maltene.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Hmmm znam da je komsinica izbacila tv i da koristi samo net. Kad se vrati sa puta pitacu je.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Prvi radni dan ove godine sam otišao u mtel i odjavio fiksni i kablovsku baš sam bio ljut. Od tad samo strimovi i sve radi kako treba.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Jedino nece Netflix.
                            Da, netflix mi je instaliran na samom TVu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ali zato mozes da premotas svaki kanal, kod D3 to nije moguce.
                              Meni kod EONa vise nedostaje ono dugme previous channel, kad mozes da vrtis izmedju 2 kanala, na premotavanje sam se navikla.

                              I sto je eon neka vrsta android boxa gde mozes svasta da instaliras (Kodi itd) i da preko toga gledas dodatne kanale, filmove...
                              naravno ima eon i svojih prednosti

                              ali licno meni bi zasmetalo da prilkom premotavanja moram da "nabadam"

                              Ja svasta premotavam i trke, i sad recimo trazim jedan sporan momenat, pa sta mislis kolko bi mi trebalo "ubosti" da ne vidim sliku? pogotovo ako hocu posle nekoliko dana vratiti a do tada sam zaboravio i gde su startovali

                              film kad gledam kod reklama je isto od velike pomoci

                              vesti kad gledam premotam ono sto me ne zanima
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                naravno ima eon i svojih prednosti

                                ali licno meni bi zasmetalo da prilkom premotavanja moram da "nabadam"

                                Ja svasta premotavam i trke, i sad recimo trazim jedan sporan momenat, pa sta mislis kolko bi mi trebalo "ubosti" da ne vidim sliku? pogotovo ako hocu posle nekoliko dana vratiti a do tada sam zaboravio i gde su startovali

                                film kad gledam kod reklama je isto od velike pomoci

                                vesti kad gledam premotam ono sto me ne zanima
                                Ja imam EON koji koristim preko lap-topa i meni je lako kad prevlačim unazad, ili motam unapred da vidim trenutni kadar.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X