Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    U drugim vestima, ceski ministar zdravlja u sred pandemije registrovao pogrebno preduzece. Fak jeaa!
    A Loncar u fazonu: pa gde mi je pamet
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ajmo zajedno, možda dobijemo neki popust
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Za grupno kaznjavanje, m?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja cu ipak 1 na 1 casove
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            U drugim vestima, ceski ministar zdravlja u sred pandemije registrovao pogrebno preduzece. Fak jeaa!
            Lele, kako ces da najebes kada Indigo udje u temu.

            Larisa, dobijas kasnije odgovor. Dosao sam na brzinu.

            Comment


            • Svidja mi se što potvrdjujete jednakost izmedju polova. Podjednako životinjski gledate kao i mi, objektivizujete ljude. To je lepo. I treba da budemo jednaki.
              Last edited by Karamazov; 23-10-20, 19:14.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Lele, kako ces da najebes kada Indigo udje u temu.

                Larisa, dobijas kasnije odgovor. Dosao sam na brzinu.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobro, ova runda je tvoja.

                  Ja bih se sada na tvom mestu najvise plasio moje malenkosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Svidja mi se što potvrdjujete jednakost izmedju polova. Podjednako životinjski gledate kao i mi, objektivizujete ljude. To je lepo. I treba da budemo jednaki.

                    Larisu bih ko Markiz de Sad što je one žene.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Hahaha koji carevi, in love

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Dobro, ova runda je tvoja.

                        Ja bih se sada na tvom mestu najvise plasio moje malenkosti.
                        Mariću, ti li si??
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Gde si Slejvaro Srbine! Odavno te nisam video.
                          Kako se boris? Kakav si sa zdravljem? Igras li sta? Cistas li sta? Pisi jebo te kurac....
                          Đe si brate moj! I dalje se koprcam Igram po malo FFIX i Crvice u zadnje vrijeme. A citam svaki dan, tacno mi oci ispadose Sta ima novo kod tebe?


                          Vidi kako kruze lesinari oko Larise Larisa je mnogo lijepo ime. Ja sam prosle godine nesto kratko izlazio sa jednom Larisom... Da sam imao ista u glavi ne bih je pustio da ode. Visoka, mrsava, plava, plave oci... jos doktorica... kuku meni, kakva sam ja budala Imala je malo vece usi ali su joj nekako stajale savrseno. Meni je izgledala kao princeza svih vilenjaka... a drugovi su me zajebavali da izgleda kao Legolas

                          Comment


                          • Ja bih dao Slejvari da mi ebe devojku sa drugarima u gangbangu.

                            Marić se pokvario, upao u loše društvo mene i Madrida.

                            Comment


                            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Ja bih dao Slejvari da mi ebe devojku sa drugarima u gangbangu.

                                Marić se pokvario, upao u loše društvo mene i Madrida.
                                Sad cu tebe i Marica u saunu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X