Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa lux za te pare ne mozes da dobijes

    Ja ih donekle razumem, nikad ne znas ko ti ulazi u stan.

    Ja sam pre 15-ak godina izdavao i neki kragujevcani su mi haos skoro napravili. Nsam hteo da ih kontrolisem i smaram preterano posto su bili studenti. Komsije su mi javile da su krenule da se iseljavaju... ja se pojavio kod stana kad majka jednog kaze e dobro ste naisli da nam vratite depozit, ja naravno rekao nema problema samo da proverimo sta je placeno od racuna i imam sta da vidim, struja, infostan nisu bili placeni po 2 mseca... fiskni posto je radila u Telekomu preko neke veze iskljucila medjugradske pozive (iskljucila pozive na nulu), a delovali su krajnje pristojno kad smo razgovarali. Cak su prvih 6 meseci sve redovno placali.

    Comment


    • Sto Beogradjani samo, evo sta izdaju Novosadjani.
      All-in-one , wc solja se ne vidi jedino...



      Ovde ima vise sljama, pa i vise skarta...inace sve je to isto tako bilo oduvek, za povecu lovu naravno. Da se ne radi, a zaradi.

      Secam se isla sa drugaricom iz unutrasnjosti, na faksu, da joj pravim drustvo, trazila garsonjeru. Izlazi Grk iz dvorista i dere se na sav glas:

      Bod-ze ( ono njihovo d z) bod-ze covek id-zdae ctan nema d-zid...
      (Čovek izdaje stan nema zid)
      A ono neka rupetina, fuj.
      Stoka, ne znam da li bi oni tako ziveli.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post

        https://www.halooglasi.com/nekretnin...=1602700234118

        Šta je ovo, majku mu jebem? Muzej titoističkih enterijera. Klošari
        Pa dobro, nije ovo toliko strašno, pristojno. Možda je cena malo golema.

        Ti bre Uroše ko da živiš u luksuzu pa se groziš ovako nečeg.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sto Beogradjani samo, evo sta izdaju Novosadjani.
          All-in-one , wc solja se ne vidi jedino...



          Ovde ima vise sljama, pa i vise skarta...inace sve je to isto tako bilo oduvek, za povecu lovu naravno. Da se ne radi, a zaradi.

          Secam se isla sa drugaricom iz unutrasnjosti, na faksu, da joj pravim drustvo, trazila garsonjeru. Izlazi Grk iz dvorista i dere se na sav glas:

          Bod-ze ( ono njihovo d z) bod-ze covek id-zdae ctan nema d-zid...
          (Čovek izdaje stan nema zid)
          A ono neka rupetina, fuj.
          Stoka, ne znam da li bi oni tako ziveli.
          Podbara je fin kraj, posle mog mozda i najbolji u NS. Ovo ce da odleti dok si reko keks za nekog nesretnog studenta..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Pa dobro, nije ovo toliko strašno, pristojno. Možda je cena malo golema.

            Ti bre Uroše ko da živiš u luksuzu pa se groziš ovako nečeg.
            Nije do luksuza, uopšte. Meni ne treba jedna luksuzna stvar iskreno. Meni nije jasno da neko ne može da ispolira lakira parket i da kupi jedan krevet, jedan sto sa stolicama kuhinjski i jedan orman pristojan.

            Moram hitno za Bg nazad i imam šta da vidim kad su u pitanju stanovi.

            Srećom sam našao.

            Ali moje mišljenje, kako bih ja radio.

            Uložio bih makar u krečenje i parket da se sredi, prozori i izdavao bih ga kao nenameštenog. Meni lično bi najmanji problem bio da donesem svoje stvari u stan samo da to ne izgleda ucrvalo i propalo.

            To su oni nameštaji puni prašine i taloga, vidi se tačno da je stan učameo.

            To je jako glupo.

            Dakle uopšte nije poenta u luksuzu, meni ne smeta da stan bude minimalno opremljen najosnovnijim stvarima, samo da nisu iz 1960. od pokojne babe.

            Ne rade oni ni dubinsko čišćenje, to izdaju sa vlagom, sa zardjalim wc, baš jedan haos.

            Ne znam kako nemaju neka udruženja stanara na republičkom nivou da se propiše minimalni standard potreban za izdavanje stana.

            Pa neka onda traže i umesto 250 - 400, da znaš bar šta plaćaš.

            Treba zaštiti i stanodavce slažem se sa Sovom. Ja sam imao slična iskustva sa nekim gilipterima iz Nove Varoši i Prijepolja ali sam im zaplenio sve stvari dok ne plate i zabranio ulazak u kuću.

            Pošto su struju kaskali i malo se mangupirali.
            Last edited by Cassius Clay; 14-10-20, 21:36.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Nataša Bekvalac prešla u lezbejke. Njena nova devojka.

              Gle Urosa sto ljubomorise
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Namenjeno* Nick joj počinje na L (Losmi, nisi ti, joj/njoj, no homo)

                Comment






                • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Omg...

                    Comment


                    • Dosadno, nema golupcica...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ona sluša rnr, a ja ...

                          Comment


                          • Gle Ukija hahahaha.

                            Sme li lav da zucne Larisi?
                            Last edited by colchonero; 17-10-20, 16:26.

                            Comment


                            • Starija devojka nema tu potrebe da se zucne. Zrele žene vole normalno ponašanje i pažnju. To ove malo starije od mene, i mladje, tu padaju prevaspitavanja, jer one nisu jos zrele da znaju šta žele.

                              Larisa je jedna duša od žene i nema potrebe da se tu pokazuje neka sila, samo lagano.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Starija devojka nema tu potrebe da se zucne. Zrele žene vole normalno ponašanje i pažnju. To ove malo starije od mene, i mladje, tu padaju prevaspitavanja, jer one nisu jos zrele da znaju šta žele.

                                Larisa je jedna duša od žene i nema potrebe da se tu pokazuje neka sila, samo lagano.
                                Necu da komentarisem ni ovaj post, ni celu ovu "pricu" vise

                                I to ne mislim uopste na nacin, na koji ces ti da shvatis.............
                                Last edited by colchonero; 18-10-20, 13:51.

                                Comment

                                Working...
                                X