Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ide ukidanje ovog šugavog pravila o zimskom računanju vremena? Ove ili 2021? Kad se gasi to najretardiranije pravilo u povijesti društva

    Comment


    • pitati naseg faraona-to nije nikakva medjunarodna obaveza,nego dobrovoljni pristanak...moji su mi pricali da je to kod nas uvedeno pocetkom osamdesetih..

      kina ima jednu vremensku zonu,npr...
      Wizard

      Comment


      • i da,ovo NIJE pravo vreme-zimsko vreme je origalno vreme
        Wizard

        Comment


        • Baš me briga, hoću letnje Bukvalno ne mogu ovo zimsko, kad pada mrak u pola 5, deprica

          Comment


          • faraonu mi se klanjamo
            Wizard

            Comment


            • Dobro jutro, braćo Srbi!

              Comment


              • Niko nije odgovorio... Zasto zaboga Bice da su u zalosti jer je Djokobitch ispusio

                Comment


                • Mogo bi da prestaneš sa provokacijama možda?

                  Comment


                  • Comment


                    • Umro Bora

                      https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tra...jaca-umro.html
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Najzad neke lepe vesti...

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nataša Bekvalac prešla u lezbejke. Njena nova devojka.

                          Comment


                          • Kakav klošarski mentalitet vlada medju Beogradjanima i beogradskim proletarijatom. Ne mislim na sve Beogradjane.

                            Pa klošari šta izdaju, kakve rupe, za 250-300-350 evra, to su nameštaji kakve nisi mogao naći u Istočnoj Evropi 1980.

                            Klošari ne umeju da opreme stan i da izdaju i za veći novac.

                            To su neki nameštaji ubudjali, ubudjalo sve.

                            U Užicu i u zlatiborskom okrugu ne možeš da nadješ jedan tako klošarski stan za izdavanje. Nebitno što je ovde manja potražnja. Ovde bi ljude bilo sramota da izdaju nešto u čemu ni kerovi, životinje, ne bi živele.

                            Ja psa ne bih pustio da živi tu.

                            Imam jako lepo mišljenje o Beogradjanima ali samo o onima koji su tu par generacija, ovo je maslo dodjoša crvenih gotovo sigurno.

                            Pa klošari uzmite jednogodišnju kiriju kupite nov nameštaj makar, kloše klošarske.

                            Nema ništa gore od beogradske sirotinje. Tu pohlepu i seljacizam majka jednom radja.

                            https://www.halooglasi.com/nekretnin...=1602700234118

                            Šta je ovo, majku mu jebem? Muzej titoističkih enterijera. Klošari
                            Last edited by Cassius Clay; 14-10-20, 19:31.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Kakav klošarski mentalitet vlada medju Beogradjanima i beogradskim proletarijatom. Ne mislim na sve Beogradjane.

                              Pa klošari šta izdaju, kakve rupe, za 250-300-350 evra, to su nameštaji kakve nisi mogao naći u Istočnoj Evropi 1980.

                              Klošari ne umeju da opreme stan i da izdaju i za veći novac.

                              To su neki nameštaji ubudjali, ubudjalo sve.

                              U Užicu i u zlatiborskom okrugu ne možeš da nadješ jedan tako klošarski stan za izdavanje. Nebitno što je ovde manja potražnja. Ovde bi ljude bilo sramota da izdaju nešto u čemu ni kerovi, životinje, ne bi živele.

                              Ja psa ne bih pustio da živi tu.

                              Imam jako lepo mišljenje o Beogradjanima ali samo o onima koji su tu par generacija, ovo je maslo dodjoša crvenih gotovo sigurno.

                              Pa klošari uzmite jednogodišnju kiriju kupite nov nameštaj makar, kloše klošarske.

                              Nema ništa gore od beogradske sirotinje. Tu pohlepu i seljacizam majka jednom radja.

                              https://www.halooglasi.com/nekretnin...=1602700234118

                              Šta je ovo, majku mu jebem? Muzej titoističkih enterijera. Klošari
                              Brace Jerkovic 1 ili 2 - sudeci po radijatorima.
                              Cena je OK u odnosu na Mitrovo Brdo.
                              Last edited by kronostime; 14-10-20, 19:42.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Baba umrla, ostavila im i sad oni hoce sa ulozenih 0 dinara da zarade...
                                ali namestaj je stvarno tragikomican
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X