Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra ti Salah 98 minuta protiv Miitljanda u najnebitnijoj utakmici u sezoni, i zato moraš da ga izvedeš napolje protiv Fulama kad juriš rezultat. Tako je Klope...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Steta za Fulam, mogli su i do 3 boda da nije Kamara usao
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Odlično Fulam odigrao, svaka čast.

        Četvrta utakmica u gostima bez pobede. Ovo je već kriza. 3 boda od mogućih 12, loše...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Igra ti Salah 98 minuta protiv Miitljanda u najnebitnijoj utakmici u sezoni, i zato moraš da ga izvedeš napolje protiv Fulama kad juriš rezultat. Tako je Klope...
          Lepo sam ti rekao da je bolje Salaha da uvede sa klupe

          Malo mi je nerealno da niko iz top 5 klubova nije odneo pobedu ovo kolo. Kladionice profitirale

          Comment


          • Originally posted by Lion View Post
            Lepo sam ti rekao da je bolje Salaha da uvede sa klupe

            Malo mi je nerealno da niko iz top 5 klubova nije odneo pobedu ovo kolo. Kladionice profitirale
            Bio nezgodan novembar

            Comment


            • Man United 1930-31
              New Brighton 1931-32 (ovo je klub iz okoline Liverpool-a, da se ne mesa sa aktuelnom ekipom)
              Newport 1970-71
              Sheff Utd 2020-21

              Timovi koji su nakon 12 meceva imali samo jedan bod u prva 4 ranga engleske lige.

              Iako nismo u istom rangu, rivalitet klubova iz Sheffield-a ne prestaje, sada se trkamo ko ce pre ispasti iz lige u kojoj se takmici.

              Surova reakcija golmana Svetaca.

              Last edited by belgrade_owl; 13-12-20, 18:52.

              Comment


              • Ispostavilo se da bod u gostima protiv Kristal Palasa znači ostanak na čelu tabele.
                Murinjo u svom najsjajnijem izdanju
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Chelsea osvaja.

                  City je jalov, Liverpool se muci, i izgleda na njih psihicki dosta utice nedostatak VVD-a.
                  Chelsea je nekako "u najboljem mestu". Postoji neka dobra atmosfera, veruje se u Lampsa, on dize samopouzdanje, ima mnogo manji pritisak nego npr Ole (jbg, jedno je kad treniras Chelsea, a drugo kad treniras United).
                  Tott od totalnog mucenja odvaja samo blagi pad (u odnosu na ono sto igraju od pocetka sezone) Sona i Kejna. Nema tu municije za 38 kola.

                  Comment


                  • Kakve veze ima nedostatak VVDa, sa tim sto oni ne mogu da se sastave. Pogotovo veceras je vise bio problem nedostatak Thiaga i Jote, nego VVDa.
                    Sto se tice borbe za titulu svi su u 2/3 boda, i Siti i Junajted su jako blizu. Ali opet ja ne vidim ko moze osim Sitija da veze 10 pobeda.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kakva gluperda je ovaj Dzaka. Ovo se jednom radja. Glup, glup, glup kao tocilo

                      Comment


                      • Kakav je debil ovaj Dzaka, ako ga Arteta posle ovoga opet stavi da igra on je jos veci debil,Dzaka bukvalno svaki put ovako reaguje na provokacije i mi to nismo iskoristili na SP,trebali smo da mu psijemo sve po spisku,napravio bi milion posto ovakvu glupost.

                        Comment


                        • Palas i Fulham danas, juce Everton, na sve tri utakmice atmosfera bolja nego kada je pun stadion. Nekada je i bolje kada su tu samo oni koji treba da budu tu, neretko se desava da bude puno onih koje ne zanima zapravo fudbal nego su se dosli uslikati.

                          Ja sam siguran da nijedna od ove tri ekipe ne bi izvukla nista iz meceva da nije bilo publike.

                          Nemam priliku da gledam Arsenal, ali s obzirom koliko su njihovi navijaci toksicni u poslednje vreme( mozda i opravdano), ne cudi me sto ce izgubiti od Barnlija.

                          I da mislim da je apsolutno besmisleno igrati fudbal bez navijaca, prosto to su trening utakmice.



                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 13-12-20, 21:01.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Bicu dosadan i ponavljam se ali moram napisati, nevjerovatno da izgubismo od Arsenala ali bas nevjerovatno[emoji2357]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Apropo pozera... Zna se koji klkub je najpoznatiji po pozerima.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X